02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 24. LISTOPADU

BERAN: Rovnováha, kterou jste získali, se promítne ve všech oblastech. ♥ V milostném životě se dočkáte oživení vztahu.

BÝK: ♥ Pokud teprve

čekáte na osudovou lásku, mohla by přijít právě v těchto dnech. Příležitostí k seznámení budete mít hned několik.

BLÍŽENCI: Klidně se oddejte příjemnému nicnedělání. Zalezte si pod peřinu a čtěte si, nebo poslouchejte příjemnou hudbu. Je to jen na vás.

RAK: Nikam dnes nechoďte a užijte si klidné domácí štěstí. ♥ Radujte se z maličkostí a buďte pozorní ke své drahé polovičce.

LEV: Máte chuť podniknout něco nového, toužíte po dobrodružství? Měli byste vzít úvahu momentální zdravotní stav. Hvězdy varují před ukvapeností, přeceněním sil.

PANNA: Budete úspěšní ve všem, do čeho se pustíte. Dnes se vám poměrně snadno podaří přesvědčit o své věci každého, s nímž potřebujete spolupracovat. ♥ V ložnici očekávejte vášeň.

VÁHY: Pokud máte děti, měli byste jim věnovat více času než jindy. Vlastně ani nevíte, jaké mají problémy a v čem potřebují pomoci. ♥ Mlčení není dobrý tah.

ŠTÍR: Co na tom, že nemáte chuť tvořit ani uklízet. Sobotu si zařiďte tak, abyste prožívali maximální pohodu, a to bez ohledu na to, co si o tom myslí vaše okolí.

STŘELEC: Užijte si den s blízkými, navštivte rodinu, utužujte vztahy. Prostě se snažte být nyní v kruhu nejbližších osob.

KOZOROŽEC: Užijte si den, kdy máte velkou šanci uspět i tam, kde byste to nečekali. Jednejte ale v klidu a s rozmyslem, važte slova.

VODNÁŘ: Jestliže panoval ve vašem milostném vztahu nějaký nesoulad, nyní lze vše snadno urovnat, napravit. Stačí trocha snahy.

RYBY: Dnešek byste měli maximálně využít. Máte přízeň planet, štěstí stojí na vaší straně. Není nic, co byste nezvládli.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 25. LISTOPADU

BERAN: Vyzařuje z vás sebedůvěra a díky tomu jste pro své okolí velmi přitažliví. Pozor na pýchu, stala by se pihou na vaší kráse.

BÝK:  Máte velké štěstí na přátele. Není to samozřejmost, tak si jich važte a buďte k nim pozorní, aby totéž mohli říci o vás.

BLÍŽENCI: Příroda má pro vás otevřenou náruč kdykoli. Pokud budete mít chuť pozorovat její zázraky, vezměte si batůžek, svačinu a vyrazte ven.

RAK: ♥ Ve vztahu se událo hodně krásných a příjemných věcí, ale je čas dopřát sobě i partnerovi chvilku samoty. Začtěte se třeba do knížky.

LEV: Nemáte důvod mračit se na svět. Jestliže vám něco nevyšlo, v brzké době se najde další příležitost, jak se o štěstí znovu pokusit. ♥ Hádka pročistí vzduch.

PANNA: Přesvědčíte se o tom, jak důležité je umění naslouchat. I z nepatrných náznaků se můžete dozvědět velmi důležité věci, které vás v soukromí posunou o kousek dál.

VÁHY: Dnešek je příznivý pro utužení příbuzenských vztahů, návštěvy. ♥ S partnerem si v čemsi neporozumíte. Projevte ochotu ke kompromisu.

ŠTÍR: Nabízí se vám několik možností, jak naplnit neděli. Přednost by měl dostat požadavek a přání rodiny. ♥ Ve věcech lásky to chce víc přemýšlet.

STŘELEC: Den přeje cestování a také plánování cest. Můžete se nachystat na výlet s rodinou nebo přáteli. Rozhodně si tak neděli užijete.

KOZOROŽEC: Někteří lidé kolem vás mohou rozpoutat podivný kolotoč vášní natolik, že se přestanete kontrolovat. Pozor na zbytečně prudké emoce.

VODNÁŘ: Věnujte se společným aktivitám s rodinou, přáteli. ♥ Pocítíte zvýšenou potřebu lásky, harmonie a souznění.

RYBY: Psychická i fyzická kondice vás podpoří ve vašich aktivitách. Užijte si víkendový den naplno a podle svých představ.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456957
DnesDnes83
VčeraVčera736
Tento týdenTento týden83
Tento měsícTento měsíc7903

Partnerské weby

apartman banner