stanemeBERAN: Užijte si svůj nejlepší den měsíce a prožijte krásný páteční večer ve společnosti přátel. Dozvíte se mnoho zajímavého.

BÝK: Úbytek denního

světla vám může způsobovat zbytečný splín. Neseďte doma po tmě a k rozsvícené lampě zapalte ještě svíčky.

BLÍŽENCI: Pusťte si oblíbený film, nebo jen tak lenošte. Hlavně nepodléhejte pocitu, že musíte spěchat s přípravou na advent.

RAK: Poslední listopadový den využijte k odpočinku. Nepouštějte se do žádné náročné práce, připravte si raději třeba relaxační koupel.

LEV: Neslibujte něco, o čem dobře víte, že nemůžete splnit. Nehazardujte se svou dobrou pověstí. ♥ Nic není v životě jen černobílé.

PANNA: Hvězdy přejí finančním záležitostem, rozhodně se vám vyhnou starosti s penězi. ♥ Ani v milostném životě se neobejdete bez pevné vůle.

VÁHY: Změna klimatu ve firmě vás trochu znejistí. Jako byste ztráceli půdu pod nohama. Buďte pozornější k informacím, které k vám přicházejí. Leccos z nich odvodíte.

ŠTÍR: Budete mít sklon smířit se s tím, co vám život přináší. Máte ale na víc. ♥ To platí i o lásce a milostném vztahu.

STŘELEC: ♥  S partnerem můžete zažít něco zcela mimořádného. Připravte se na to, že dnešek může být pro lásku významným dnem.

KOZOROŽEC: Názory některých lidí vás mohou trochu rozladit, na druhou stranu to může být skvělá škola pro poznávání charakterů. ♥ Zkuste být aktivnější.

VODNÁŘ: ♥ Nekoukejte kolem a kujte železo, dokud je žhavé, jak se říká. Vztahy lze prohloubit, stejně tak můžete nalézt i novou lásku.

RYBY: Spěch je špatný rádce. Vše po sobě dnes dobře kontrolujte, zvláště co se peněz týká. ♥ Využijete příležitost ke flirtu?

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454572
DnesDnes606
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2479
Tento měsícTento měsíc5518

Partnerské weby

apartman banner