indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Využijte harmonie s vesmírem a neztrácejte čas banalitami. Do čehokoli se nyní pustíte, v tom byste měli uspět. V rezervě máte spoustu skvělých nápadů a také dost sil je uskutečňovat. Půjde o řešení záležitostí jak krátkodobých, tak

dlouhodobých. Pravděpodobně se budete muset rozhodovat i o věcech, které mohou být dost rizikové. Jejich komplikovanost by vás ale neměla zastavit.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Nemá smysl nutit se do něčeho, o čem jste přesvědčeni, že přinese problémy a slzy jen proto, že chcete někomu vyhovět. Soustřeďte svou energii na aktivity, které jsou zárukou vaší spokojenosti, finančního efektu, perspektivy. Počítejte ale s tím, že současnost nebude nijak snadná, ať se jedná o jakoukoliv oblast. Totemové ochránce máte na své straně, tak vzhůru do boje!

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Jestliže očekáváte, že všechno půjde jakoby samo od sebe, budete nejspíš zklamaní. Ne vždy se vám bude vracet energie a čas, dostaví se pocit, že tyhle investice vyjdou naprázdno. V případě krize ale nic nehroťte, snažte se mít emoce pod kontrolou. Věřte tomu, že čím horší se vám bude zdát situace, tím intenzivněji se nastartují vaše vnitřní síly k boji.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Dělejte pouze to, k čemu vás navádí intuice, vnitřní hlas. Vaše ambiciózní záměry vypadají velmi nadějně, jejich realizace vás nemusí stát příliš velké úsilí. Chcete-li s něčím pohnout kupředu, bude to chtít silnou motivaci. Důležité bude zvolit zlatou střední cestu. Vesmír vám nastaví zrcadlo a vy zjistíte, že ve vašem životě jdou věci správným směrem.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Před vámi se rýsuje zajímavé období. Nastává vhodný čas pro veškerou aktivní činnost, pracovní i soukromou. Budete mít hodně energie a elánu dořešit rozpracované věci, zbavit se nepříjemných restů, ale také nastartovat něco nového. Nemusíte se ničeho obávat, neboť máte podporu Vesmíru, nebojte se riskovat. Vždy ale raději dvakrát měřte a jednou řežte.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Je na čase pustit se do úkolů, které jste odkládali. Jestliže toužíte po úspěchu, nechtějte mít naprosto všechno pod kontrolou. Někdy se vyplatí spontánnost, bezprostřednost, improvizace. Vezměte si rady Vesmíru k srdci, když naznačuje, že máte popustit uzdu svému temperamentu. Nebojte se zviditelnit, dát o sobě vědět, skromnost musí jít stranou.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Máte-li pocit, že se vám nedaří, udělejte za tím, co se nepovedlo, tlustou čáru. Před vámi je poměrně hektické období, snažte se naplňovat svá předsevzetí krok za krokem, postupně. Toužíte-li po úspěchu, měli byste být trpěliví. Neobávejte se pustit po zcela nových a nevyšlapaných cestách, které slibují nenadálý zisk, povýšení či jinou formu úspěchu.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Nežeňte se příliš rychle za svým cílem, hrozí osudové klopýtnutí. Nemůžete vždy spoléhat na pomoc totemových ochránců. Určitá nejistota může pramenit z toho, že se díváte na svět příliš pesimisticky, nevěříte svým schopnostem. Zdá se, že vás čeká důležitá zkouška, která vás může přivést k jistému prozření a nastartování. Nebraňte se novým věcem.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Cesta vašeho života se zřejmě začne ubírat neuvěřitelnými cestami. Zjistíte, že to, co vám ještě donedávna připadalo nepřekonatelné, se dá uskutečnit, aniž by vás to stálo velké úsilí. Nechtějte být dokonalí, z ničeho nedělejte zbytečně vědu.Vesmír radí, abyste se v důležitých rozhodnutích neukvapovali, mohli byste později litovat. Poučte se z minulých chyb, snažte se je neopakovat.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Neprohloupíte, když budete věřit ve své síly. Můžete se dočkat řady překvapení, a to v kladném i záporném slova smyslu. Jestliže se dostaví pocit, že se vaše plány a sny začínají hroutit, věřte tomu, že všechno je, jak má být. Touhle životní zkouškou můžete projít s určitým šrámem, ale na druhou stranu vás nesmírně posílí. Nebojte se přijmout jisté změny. Zjistíte, že jsou k vašemu prospěchu.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Ve vaší mysli schází klid a pohoda, ale vaše vnitřní síly jsou připraveny bojovat. Jestliže máte pocit, že něco nezvládnete, zkuste se zhluboka nadechnout, neztrácejte motivaci. Ne všechno, co vypadá na první pohled beznadějně, takové opravdu bude. Neberte však na nikoho ohledy, žijte svůj život jak uznáte za vhodné. Věřte tomu, že problémy postupně odezní.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Život vám nabídne spoustu zajímavých příležitostí a bude záležet do velké míry na tom, jak se k nim postavíte. Nesmíte podlehnout pocitu, že nic nemá cenu. Pokud seberete odvahu, máte šanci proměnit své úsilí na radost a dobrý pocit, že jste překročili vlastní stín. Zřejmě se ocitnete na pomyslné životní křižovatce a Vesmír vám ukáže správný směr, kam zaměřit svou pozornost a energii.

 

 

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504780
DnesDnes412
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3032
Tento měsícTento měsíc16126

Partnerské weby

apartman banner