Beran
Mnoho věcí vám zůstává utajeno.
Nutně potřebujete vedení někoho, kdo vás zasvětí do problému. Evidentně nechápete okolnosti, které momentálně vyvstaly. Snažíte se sice být potřebný, ale lidé, kteří vás obklopují, nejsou hodni vaš eho snažení. Musíte se zaměřit zcela jinam a abyste to dokázali a odhadli, kdo je ten, který potřebuje vaši pomoc, nechte si poradit od povolané osoby.

Býk
Konečně se zúročí vaše snažení.
Doba přeje nejen těm, kteří dosáhli svého, ale také těm, na které to teprve čeká. Jednoduše: budete konečně sklízet ovoce, o které jste tak dlouho a pečlivě pečovali. Daří se vám zvládat problémy, které ještě před nedávnem trápily vaše ego. Hlavně se nenechte ukolébat úspěchem a pokračujte ve stejném duchu.

Blíženci
Je na čase si trochu odpočinout.
Více než rozum musíte v těchto dnech zaměstnávat své srdce. Občas vám napovídá něco zcela jiného než vaše hlava, ale má pravdu. Přestaňte přemýšlet o zásadách a popusťte uzdu své fantazii. Upjatost v těchto dnech není vůbec na místě. Mohli byste snadno přehlédnout osobu, která by mohla ve vašem životě hrát důležitou úlohu.

Rak
Dobře vstřebávejte veškeré informace.
Protože vás čeká nelehké rozhodnutí, je nutné se na něj dobře připravit. Nic neuspěchejte a vše velmi dobře promyslete, každý krok a každý detail. Vše se jakoby potáhne a bude se vám zdát, že tempo věcí se neskutečně vleče. Všechno chce ale svůj čas, tak tomu nechte volný průběh.

Lev
Musíte trochu zpomalit.
Nastalá doba vás donutila být aktivnější a ve spěchu. Je čas se trochu zastavit a nadechnout. Není nutné se takhle přepínat. Mohlo by se snadno stát, že vaše snažení se přemění v egoismus a panovačnost. Nedostane vás to dál, ale naopak srazí na kolena.

Panna
Postupujte velmi obezřetně.
Máte na dosah ruky to, po čem dlouho toužíte. Na vás je jen trpělivě čekat. Věřte, že pokud nic neuspěcháte, budete velmi dobře odměněni. Pomalu se zapojujte do všeho, co vás potká. Krůček po krůčku se tak dostanete do středu dění. Nikam se netlačte násilím a vyčkejte na vhodnou dobu.

Váhy
Až vycítíte svou šanci, okamžitě se jí chopte.
V dohledné době dostanete velmi zajímavou nabídku, pokud se tak již nestalo. Určitě byste ji neměli odmítat, jen je nutné vše dobře zvážit. Jednoduše je třeba uvést do souladu své schopnosti a možnosti s tím, co je vám nabízeno. Možná se budete muset poradit, klidně to udělejte.

Štír
Zatím jen plánujte a organizujte síly.
Ať už máte před sebou jakýkoliv úkol, odložte jeho řešení na později. To se týká jak větších věcí, tak těch méně složitých. Není vhodná doba cokoli podnikat. Je však vhodná doba plánovat. V klidu si vše rozmyslete a popřemýšlejte, jak budete v budoucnu podnikat. Štěstí přeje připraveným.

Střelec
Štěstěna je na vaší straně.
Kdosi se vám snaží ublížit, ale je poměrně bez šancí. Nakonec to bude on, kdo se dá na ústup. Budete muset řešit situaci, která nebude vypadat příliš dobře, ale i zde se ukáže, v čem je vaše síla. Bravurně se vám podaří vyřešit vše, s čím se potkáte. Máte nejen dostatek sebejistoty, ale také potřebné energie.

Kozorožec
Cítíte se nejistě.
Ačkoli jste to vy, kdo bude udávat příští tempo a směr, nemáte dostatek nutného elánu. Také potřebujete nabrat nové síly. Musíte se rychle vzpamatovat, protože velmi záhy budete v samotném centru dění. Velmi dobře se soustřeďte na to, co přijde, a nic vás nemůže překvapit.

Vodnář
Soustřeďte se na skromnější úspěchy.
Doba nepřeje příliš odvážným krokům. Vaší prioritou by měly být spíše věci menšího charakteru. Máte sice dostatek odvahy, ale momentálně šetřete silami. Nahromaděná energie se bude zanedlouho hodit. Vaše chvíle přijde a budete moci zúročit veškeré investice.

Ryby
Dostanete novou příležitost.
Přestože jste propásli velkou šanci, další se brzy objeví. Musíte být připraveni a jednat v pravou chvíli. Zatím se budete muset smířit s poměrně klidným a běžným obdobím. Maličkosti sice mohou mít svůj význam, ale nepřikládejte jim velkou důležitost. Soustřeďte se na to, co brzy přijde.
(han)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2455960
DnesDnes539
VčeraVčera659
Tento týdenTento týden3867
Tento měsícTento měsíc6906

Partnerské weby

apartman banner