Beran
Optimismus vám v mnohém pomůže.
Vrhněte se do víru událostí s op timismem a smyslem pro spolehlivost. Prověřte správnost svých představ, případně je poopravte a jednejte. Naplní se mnohé z vašich představ.

Býk
Udělejte si čas pro důležité věci.
Události uplynulých dnů vás jistě motivovaly k vysokým výkonům. Nepřeceňujte však své síly. Více věřte v intuici a důležitá rozhodnutí neodkládejte. Co uděláte hned bude dobré.

Blíženci
Nezapomínejte na slušnost.
Evidentně jste potěšeni vývojem události a cítíte se velmi silní vykonat cokoliv. Optimismus je jistě na místě, ale při svém úspěšném tažení buďte slušní nejen k sobě. Motivujte se svým lepším já.

Rak
Hřejte se chvíli na výsluní.
Smysluplným a plánovitým chováním jste položili základy svých velkých úspěchů. Slovy upevníte vztahy, na nichž vám záleží. Vaše spokojenost je na místě a rodina se vám odvděčí.

Lev
Dveře jsou otevřeny cestám.
Co tak vydat se na nějakou poznávací cestu? Dost možná tím pomůžete vyřešit některé své pochybnosti o smyslu svého života. Zkuste se zbavit některé neřesti a nesmutněte nad věcmi, které už byly.

Panna
Dar vám ukáže cestu.
Dostali jste dar, se kterým si nevíte rady. To se stává. Ale než jej uložíte mezi nepotřebné věci, pokuste se nad ním zamyslet. Možná budete překvapeni, co se všechno může skrývat za jeho symbolem.

Váhy
Energii směrujte správným směrem.
Po různých životních peripetiích máte pocit, že jste na začátku cesty. Ničeho se nelekejte a s rozvahou vám vlastní nasměrujte svou energii do smělých plánů. Cesta to nebude dlouhá.

Štír
Žhavte uhlíky ve vlastním ohništi.
Vyhráli jste nějaký důležitý spor? Výborně. Nyní s optimismem a s notnou dávkou nadhledu rozhýbejte to, co již dlouho stagnovalo. Ohniště se rozhoří jen tehdy, když budete správně škrtat.

Střelec
Největší poklad máte v hlavě.
Vy již dobře víte, že hmotné statky mohou způsobit nejeden problém, a tak jste vsadili na to, co máte v hlavě. Události dalších dnů vám potvrdí, že je to správná cesta. Necouvejte, jděte směle vpřed.

Kozoroh
Nápady se budou rojit.
Slunné dny ve vás podněcují nové nápady a sami se divíte, kde se berou. Ano, jste tvořiví, energičtí a můžete dokázat i nemožné. Pozor na přehánění, to by vám jako jediné mohlo ublížit.

Vodnář
Základní kámen máte postaven.
Správně jste se rozhodli a máte z toho neskrývanou radost. Vsaďte na kvalitní smlouvy. Zřejmě jste položili základní kámen pro možné úspěšné období. Je to ve vašich rukou.

Ryby
Vztahy vám zamotají hlavu.
Po těžších dnech se vše dostává do normálu. Možná na vás někde čeká příznivá zpráva o financích, možná jste odhalili, proč vznikla četná nedorozumění. Ve vztazích ale pozor, ať neuděláte chybu.
(han)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454207
DnesDnes241
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2114
Tento měsícTento měsíc5153

Partnerské weby

apartman banner