Beran
Rychlé jednání vám po může
Držíte štěstí ve svých rukou. Jenom vaše pochybnosti na základě negativních zkušeností vám brání je přijmout. Jako na potvrzení toho přijdou sváry v domácnosti. Přetněte tento "gordický uzel". Pomůže vám k tomu událost či nějaký člověk. Pak rychle jednejte.

Býk
Úspěchy v aktivitách vás neminou
Budete mít úspěch v podnikání či v jiných aktivitách, které máte rozjednané. Pracujte na nich ještě intenzivněji, neboť přijde nelehká chvíle, která by vám jinak ublížila. Ale vy vydržíte. Krátké odloučení od milované osoby vám spíše prospěje.

Blíženci
I samota může být dar
Po nějakou dobu se můžete cítit opuštěni. Neberte to však jako zlo. Naopak, přijměte samotu jako dar. Máte možnost v sobě přerovnat to "harampádí", o kterém víte a již delší dobu a chcete s ním něco udělat.

Rak
Osudové setkání na obzoru
Vypadá to na osudové setkání. Bude se týkat práce, ale možná i lásky. Určitě však pamatujte na budoucí dny a nezapomeňte, že peněz máte vždy málo. Ať neroztočíte všechno, co máte. Setkání, ač vás zasáhne, totiž nemusí mít perspektivu, jen se něco srovná.

Lev
Přijde finanční štěstí
Můžete očekávat příjemné dny. Budete mít větší finanční příjem, než je u vás obvyklé. Ale není to o zbohatnutí. Více se zaměřte na aktivity, které vám mohou pomoci k lepším výdělkům v dalších měsících. Vaše iniciativa bude odměněna prvními výsledky.

Panna
Špatné sousedské vztahy
Na místě je výstraha před sousedy a blízkým okolím obecně. Lze počítat s nevraživostí, jejíž příčiny budou nečitelné. Možná bude lepší, zmizíte-li na nějaký čas z místa svého bydliště. Užijte si třeba několik dní u vzdálených přátel.

Váhy
Příjemné překvapení
Máte-li v poslední době normální život, budete příjemně překvapeni svými známými. Při nějaké příležitosti vás nečekaně obdarují. Doma to však začne trochu vřít. Buďte tolerantní a vyvolané záležitosti se urovnají. Problémy na úřadech pominou.

Štír
Nesázejte, pracujte
Dočkáte se toho, po čem již delší dobu toužíte, a může se to týkat i lásky. Ti z vás, kteří jsou příliš zaměstnáni, mohou očekávat úspěch venku, mimo své obvyklé působiště, případně se pustí do další podnikatelské aktivity. Budete-li chtít sázet, raději si to rozmyslete.

Střelec
Opatrně s financemi
Více si hlídejte peněženku a své věci. Návštěvy raději nepřijímejte, prostě se na něco vymluvte. V těchto dnech vám hrozí okradení v mnohem větší míře, než je obvyklé. Dejte jen na ty blízké, které máte časem prověřené.

Kozoroh
Překvapení vás nemine
V souvislosti s probíhajícími událostmi se stanete terčem zájmu jistého okruhu lidí v dobrém slova smyslu a ti vám připraví nejedno překvapení. Jinak budete spokojeni, neboť mnohé z očekávaných událostí se naplní. Pozor na zbytečná poranění.

Vodnář
Pozor na nebezpečné mstitele
Budete vystaveni nátlaku ze strany druhého pohlaví, včetně milostných zápletek. Záleží na vás, co s tím učiníte. Nicméně věci, které máte rozdělané, zvláště na úřadech, nenechávejte ležet ladem. Navíc počítejte s tím, že někdo bude mít chuť se vám pomstít.

Ryby
Budoucnost máte před sebou
Dostanete informaci, která vám udělá radost a možná i přinese nějaké peníze. Ať tak či onak, žijte i nadále střídmě. Někdo z blízkých vás bude docela dobře vytáčet. Myslete na budoucnost, tvořte a pracujte na tom, co vás přitahuje.
(han)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504748
DnesDnes380
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3000
Tento měsícTento měsíc16094

Partnerské weby

apartman banner