Beran
Nepřeceňujte síly
Vrhněte se do víru událostí s optimismem a smyslem pro spolehlivost. Prověřte správnost svých představ, udělejte jejich případnou korekci a jednejte. Události uplynulých dnů vás jistě motivovaly k vysokým výkonům. Nepřeceňujte však své síly. Více věřte v intuici a důležitá rozhodnutí neodkládejte.

Býk
Velké úspěchy jsou před vámi
Evidentně jste potěšeni vývojem události a cítíte se velmi silní vykonat cokoliv. Optimismus je jistě na místě, ale při vašem úspěšném tažení buďte slušní nejen k sobě. Smysluplným a plánovitým chováním jste položili základy pro velké úspěchy. Svým slovem upevníte vztahy na nichž vám záleží.

Blíženci
Vydejte se za poznáním
Co takhle vydat se na nějakou poznávací cestu? Dost možná touto činností pomůžete vyřešit některé své pochybnosti o smyslu života. Zkuste se zbavit některé neřesti. Dostali jste dar, se kterým si nevíte rady. To se stává. Ale než jej uložíte mezi nepotřebné věci, pokuste se nad ním zamyslet.

Rak
Energii vložte do plánů
Po různých životních peripetiích máte pocit, že jste na začátku cesty. Ničeho se nelekejte a s rozvahou vám vlastní nasměrujte svou energii do smělých plánů. Vyhráli jste nějaký pro vás důležitý spor? Výborně. Nyní s optimismem a s notnou dávkou nadhledu rozhýbejte to, co již dlouho stagnovalo.

Lev
Nové nápady a prosperita
Vy již dobře víte, že hmotné statky mohou způsobit nejeden problém, a tak jste vsadili na to, co máte ve své hlavě. Události dalších dnů vám to potvrdí. Poslední slunné dny ve vás iniciují nové nápady a sami se divíte, kde se berou. Ano, jste tvořiví, energičtí a můžete dokázat i nemožné.

Panna
Počátek úspěšného období
Správně jste se rozhodli a máte z toho neskrývanou radost. Vsaďte na kvalitní smlouvy. Zřejmě jste položili základní kámen pro možné úspěšné období. Je to ve vašich rukou. Po těžších dnech se vše dostává do normálu. Možná na vás někde čeká příznivá zpráva o financích, možná jste odhalili, proč vznikla četná nedorozumění.

Váhy
Trpělivost se vyplatí
Nezpychněte. Tuto vlastnost si nemůžete dovolit. Začněte přemýšlet nad svým úletem. Při tomto rozjímání objevíte i jiné prohřešky, které následně napravíte. Očekáváte novou a pozitivní událost. Dost možná nemusíte hledat tak daleko. Může jít o přírůstek v rodině. Pokud ne, buďte trpěliví.

Štír
Na zálety zapomeňte
Rozhodně si nemůžete stěžovat na nepřízeň osudu. Věci se daří jaksi samy od sebe. Ale přece jenom zkuste něco vylepšit. Zároveň se zamyslete, zda opravdu jsou vaše názory správné. Máte před sebou nějaký zapeklitý problém. Zachovejte klid, řešení je nablízku a jistě pro vás bude příznivé. Nemyslete na zálety, mohly by být korunovány nechtěným úspěchem.

Střelec
Intuice vás nezklame
Nastal čas k rozhýbání stojatých vod ve vašem životě. Zpočátku můžete mít smíšené pocity, ale není důvod k obavám. Vše zvládnete s bravurností vám vlastní. Zřejmě máte něco společného se Lvy, a tak se nebojte kopírovat jejich počínání. Vypusťte své analýzy a rozum na cesty a plně se oddejte intuici. Opravdu to funguje.

Kozoroh
Úsměv patří na tvář
Necítíte se ve své kůži? Vyzkoušejte bylinný čaj, možná zažijete opravdový zázrak. Pokud se něco nezdařilo ve vašich vztazích, zkuste upřímnou nápravu. Určitě vám neuškodí trochu se odvázat. Vždyť víte, že s úsměvem to jde lépe. A někdy dokonce i na úřadech. Zkuste to a možná si vysloužíte ostruhy baviče.

Vodnář
Rozumně užívejte peněz
Neříkejte, že nevíte, co s pracně vydělanými penězi. Zasloužíte si je. Jen je rozumně užijte. Zároveň pamatujte, že dobrý hospodář střádá něco na budoucnost. Asi vám události uplynulých dnů trochu přerostly přes hlavu, a dokonce zvedly i hladinu adrenalinu. Přemýšlejte o sobě.

Ryby
skytnou se nové šance
Vaše radost nezná mezí a dost možná je oprávněná. Vezměte rozum do hrsti a pokuste se nalézt v přívalu nových informací ty podstatné a postupně je uvádějte do života. Můžete si připadat jako na houpačce. Tak hledejte pevnou půdu pod nohama. Občasné mírné otřesy vám paradoxně přinesou nové šance.
(han)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2506647
DnesDnes486
VčeraVčera630
Tento týdenTento týden486
Tento měsícTento měsíc17993

Partnerské weby

apartman banner