BERAN (21. března – 20. dubna)
Necítíte se ve své kůži? Pokud máte pocit, že se vám nic nevede, může být příčinou stres, přemíra úkolů a povinností. Snažte se najít prostor pro sebe, pro své zájmy, které vám přinesou radost a pohodu. Nedopusťte, aby vám problémy přer ostly přes hlavu.
Beranům narozeným v první dekádě bude tentokrát osud přát v lásce. Využijte toho a dořešte některé problémy s partnerem, trvejte na splnění slibů. V lásce budete mít štěstí celý měsíc, v zaměstnání se vám začne dařit až při novoluní 25. listopadu, které je pro vás velmi příznivé , vhodné k velkým změnám a rozhodnutím. I Beranům narozeným ve druhé dekádě bude přát štěstí v lásce. I jim je nakloněn na konci listopadu Měsíc. Navíc se vám podaří hned za začátku měsíce odhalit skryté pozadí pracovních problémů, čímž se ocitnete ve výhodě. Beranům narozeným ve třetí dekádě udělají tentokrát velikou radost děti. Pokud je nemáte, bude radost vycházet z rodiny. I vám hvězdy přejí štěstí plnou měrou. Můžete i trochu riskovat, nezacházejte však do krajností. Jestliže jste chtěli něco důležitého rozhodnout v zaměstnání, pusťte se do toho. Váš přesný odhad situace a cit pro správné vedení vás dovedou k úspěchu.

BÝK (21. dubna – 20. května)
Jako znamení zemského živlu máte reálný úsudek a smysl pro krásu. Pracovní úspěchy vás těší a v rodině je vše v pořádku. To vám dává spoustu energie a záleží jen na vás, jak ji využijete. Ovšem osud pro vás připravil nejednu překážku.
Býkům narozeným v první dekádě přichystaly planety určitá úskalí hlavně na počátku listopadu, protože úplněk 10. je pro vás nebezpečný. Pak se situace uklidní. Věnujte čas své rodině, dětem, které budou potřebovat vaše rady a pomoc. Také pro Býky narozené ve druhé dekádě je Měsíc nebezpečný, úplněk dokonce dramaticky. Neprosazujte své názory tak vehementně, vaše přátele už to začíná nudit. Chystali jste se na výlet nebo nějakou cestu? To se neuskuteční z důvodů, které nemůžete ovlivnit. V zaměstnání se nějak narušila důvěra mezi vámi a kolegy. Nejspíše se poohlédnete po novém místě – nebo se ještě pokusíte vše napravit? Také pro Býky narozené ve třetí dekádě je úplněk 10. 11. velmi nebezpečný a dramatický a novoluní 25. 11. velmi nepříznivé, varuje před změnami. V práci se vám hromadí úkoly, nestíháte. Váháte, jak vyřešit drobná nedorozumění s partnerem. Leccos vás napadá, ale není to ono.

BLÍŽENCI (21. května – 20. června)
Blížencům je třeba připomenout, aby věnovali více pozornosti svému zdraví, více se o svou tělesnou schránku starali. Rozhodně by vám prospělo více odpočinku.
Blíženci narození od 21. do 31. května se necítí dobře. Mají současně lítost i vztek. A to není dobrá kombinace. Ať už jste špatně odhadli situaci nebo podcenili lidskou závist, výsledek je stejný. Dejte průchod svému hněvu, jste jako sopka před výbuchem. Příčiny tohoto stavu mohou být různé, nejčastěji půjde o nepříjemné hádky doma nebo v práci. Jen dejte pozor na novoluní 25. listopadu, je pro vás velmi nebezpečné. Blíženci narození od 1. do 10. června se už delší dobu chystají na větší úklid nebo úpravy v bytě. Pokud se vám do toho nechce, odložte to a spojte s vánočním úklidem. Jistě jste si už také promluvili s rodiči nebo partnerem a jste už mnohem klidnější. Problémy v práci se už vyřešily nebo brzy vyřeší ve váš prospěch. Blížencům narozeným mezi 11. a 21. červnem hrozí zhoršení zdravotních potíží. Pokud jste ještě nenavštívili lékaře, je nejvyšší čas. Stav vašeho konta se zvýší o příjemnou částku, také pracovní úspěchy trvají, ale nejsilnější je přízeň štěstí v rodinných vztazích.

RAK (21. června – 22. července)
Zkuste se dívat na svět pozitivněji a zjistíte, že je před vámi mnoho příležitostí. Pouvažujte a rozhodněte se, co pro vás bude asi nejlepší.
Raci narození od 22. června do 1. července jsou se svou náladou pod bodem mrazu. Zdravotně nejste úplně v pořádku a ještě se přidaly starosti pracovní. Zdá se vám, že je toho už přespříliš. Spolehněte se na rodinu, bude vám krýt záda. Poslechněte ji, když vás zve někam na hory nebo do přírody. S novou energií půjde práce rychleji od ruky. Raci narození od 2. do 11. července mají nyní přízeň Měsíce. Špatná nálada vás asi ještě drží. Ale listopad by měl být příjemnější a klidnější než předcházející týdny. Dny jsou vhodné k řešení finančních a obchodních záležitostí. Žádáte-li o bankovní úvěr či chcete-li prodat akcie, budete úspěšní. Je ale zbytečné kupovat losy nebo sázet. Raci narození mezi 12. až 22. červencem budou zřejmě nervózní. Dopřejte si více volna. Hlavu máte plnou starostí a úkolů je tolik, že nevíte, kterým začít. Soustřeďte se na to důležité, drobnosti dejte zatím stranou. Měsíc vám přeje po celou dobu, hlavně novoluní 25. 11. je velmi příznivé, vhodné pro důležitá rozhodnutí.

LEV (23. července – 22. srpna)
Dokážete být velmi přesvědčiví a umíte si získat sympatie lidí. To jsou vaše přednosti, díky nimž by se vám mělo dařit. Jinak bude listopad běžným měsícem. Pro Lvy narozené v prvé dekádě budou následující dny velmi inspirativní, hvězdy slibují, že originální. Potkáte mnoho zajímavých lidí, někteří se stanou vašimi dobrými přáteli. Tyto dny budete pravými mistry v jednání s lidmi. Máte šanci upevnit si postavení v zaměstnání a upravit poněkud pošramocené příbuzenské vztahy. Budete-li mít se svým protějškem konflikt, nezkoušejte lži a polopravdy. Očekávejte, že vás někdo překvapí dost neseriozním návrhem. Lvi narození ve druhé dekádě musí nyní dávat pozor na své zdraví. Planetární konstelace přeje především erotice, svou životní lásku mohou najít jak dvacetiletí, tak šedesátiletí. Hrozí vám konflikt s nadřízeným, proto raději zůstaňte v pozadí a počkejte na příhodnější chvíli. Lvi narození ve třetí dekádě si dají pozor na nebezpečný úplněk 10. 11. a velmi nepříznivé novoluní 25. 11. Máte dojem, že vám někdo stále hází klacky pod nohy, dokonce ani váš partner nechce přistoupit na vaše přání. Nějak si se svým okolím nerozumíte, a proto nejlepší bude, budete-li mlčet jako ryba.

PANNA (23. srpna – 22. září)
Tento měsíc nevypadá z pohledu planet na to, že byste si mohli na něco stěžovat. Ovšem hvězdy jsou nevyzpytatelné. Pozor na nachlazení.
Pro Panny narozené v prvé dekádě věští tento měsíc jen nudu průměrných všedních dní. Raději se pusťte do nějaké náročnější činnosti vyžadující trpělivost, systematičnost a maximální soustředění. To vám bude vyhovovat a výsledek vám přinese radost. Jestliže se vám podařilo splnit všechny úkoly, které se za poslední týdny nahromadily, bylo by asi nejlepší to nějak oslavit. Jen ne 25. 11., novoluní je velmi nebezpečné. Panny narozené ve druhé dekádě čeká velmi důležitá událost, na kterou byste se měli připravit. Počítejte s tím, že vás nemine nějaké závažné rozhodnutí vyžadující velké úsilí. Na výsledek si chvíli počkáte, ale bude stát za to. Život by vám mohla zkomplikovat tvrdohlavost. Nedorozumění s nadřízeným se asi nevyhnete. Ustupte, šéf má všechny trumfy. Panny narozené ve třetí dekádě nabíjí sluníčko pozitivní energií. Máte před sebou skvělý měsíc. Jste na nejlepší cestě si finančně polepšit. S nabídkou, která se vám naskytne, chvilku váhejte, ale zase ne příliš dlouho, abyste o ni nepřišli.

VÁHY (23. září – 23. října)
Něco byste rádi změnili, ale příliš tlačíte na pilu. Buďte trpěliví a neusilujte o něco násilím. Vyplatí se vám zodpovědný přístup, nežeňte se za něčím, aniž byste vzali v potaz určitá rizika.
Váhám narozeným v první dekádě bude Štěstěna přát vrchovatou měrou. Byli byste bláhoví, kdybyste jí nepomáhali. Sázejte Sportku, kupujte losy i akcie. Některé věci kolem vás se vám nelíbí, ale raději do nich nezasahujte. Spálili byste si prsty. Pracovní povinnosti vás zavedou mezi významné lidi, na které uděláte velký dojem. Nebuďte zbytečně skromní, ale nenechte se zlákat k neuváženému jednání. Vahám narozeným ve druhé dekádě hned na začátku zlepší náladu dobrá zpráva. Držte se při zemi! Jinak je tento měsíc pro vás nezajímavý, ani v práci to není nejlepší. Největší oporu, pohodu a pochopení máte doma. Váhy narozené ve třetí dekádě prožijí listopad pohodově a zábavně. Velice činorodí budou ti dříve narození. Mladší projeví tendenci a talent k přirozenému vedení v pracovních kolektivech. Hvězdy přejí společenským aktivitám. Máte-li před sebou nějaké jednání, s chutí do toho, dokážete přesně vysvětlit, o co vám jde.

ŠTÍR (24. října – 22. listopadu)
Jestliže musíte někam cestovat, pozor na číhající nebezpečí, hlídejte si své věci a dodržujte pravidla silničního provozu. Dávejte si pozor na svůj štíří jedovatější jazýček, abyste později nelitovali prostořekosti.
Štíři narození v první dekádě budou pečlivě sledovat dění kolem sebe. Úplněk 10. 11. je velmi silný a vyhrotí situace. Až novoluní 25. 11. přinese uklidnění. Přízeň hvězd vás provází v oblasti lásky. Pokud jste se neubránili finančním ztrátám, máte spoustu zařizování a starostí. Nezůstávejte se svými problémy sami. Štíři narození ve druhé dekádě budou nyní hýřit nápady, inteligencí a elánem. Úplněk 10. 11. je zvlášť silný, přinese úlevu a dořešení potíží. Novoluní 25. 11. je pozitivní a přinese změny nebo rozhodnutí. Není divu, že jste v pohodě. Navíc máte štěstí v oblasti financí. Nejedná se sice o žádnou závratnou částku, ale i tak tak to bude příjemné. Na Štíry narozené ve třetí dekádě čekají také pozitivní děje. Především úplněk 10. 11. je velni dramatický, nejsilnější v roce. Novoluní 25. 11. je velmi důležité, neboť přinese velké změny. Klid v rodinných vztazích se odrazil ve vaší práci. Lépe se soustředíte a více stíháte.

STŘELEC (23. listopadu – 21. prosince)
Planety slibují poměrně velmi úspěšný měsíc. Můžete se trochu spoléhat na štěstí, nic vám nebude stát v cestě. Pokud se objeví nějaké potíže, dobrá kondice a psychická odolnost vám umožní se s nimi zdárně poprat.
Střelci narození v první dekádě mají příznivou konstelaci a díky tomu budou se všemi vycházet tak dobře, až se ostatní kolem budou divit. Vaši kolegové se dohadují, zda jste opravdu tak zdraví nebo máte tak silnou vůli, že vás nic nesloží. Ale tentokrát asi dojde i na vás. Pozor na novoluní 25. 11., je velmi silné a důležité. Také pro Střelcům narozeným ve druhé dekádě přinese novoluní velké změny. Také vy svým zdravím přímo provokujete, pracovní povinnosti zvládáte. V tyto dny však vás bude na prvém místě zaměstnávat otázka, jak vyřešit rodinný nesoulad. Budete mít nyní nos na finanční transakce, dokonce budete radit svému okolí. Ti, kteří vás poslechnou, neprohloupí. Pro Štíry narozené ve třetí dekádě se nic mimořádného neděje. Čeká vás poklidný měsíc, pokud si to sami nezkazíte. Nemilé překvapení zažijete, kdy si někdo přisvojí váš nápad, vydává ho za svůj a sklízí veškerou slávu. Nehádejte se, jednejte klidně na příslušných místech.

KOZOROH (22. prosince – 20. ledna)
Jestliže máte nějaké trápení, zamyslete se, proč tomu tak je. Pokud nebudete moci něco vydržet, tiše si pro sebe broukejte, projděte se kolem domu, prostě vyhněte se bezprostřední konfrontaci.
Kozorohům narozeným od 22. do 31. prosince hvězdy nedoporučují ani navazovat nové milostné vztahy, ani rozchod s dosavadním partnerem. Zdržujte se raději doma a nevyhledávejte příliš společnost, dostali byste se do konfliktu. Jinak vás čekají výrazné pracovní úspěchy. Kozorozi narození od 1. do 10. ledna jsou opět plní pozitivní energie. Nebojte se podnikat, pracovat, vaše snažení bude posvěceno Štěstěnou – tedy pokud své energie nevyužijete k negativním účelům. Přemýšlejte nad tím, co všechno chcete do konce roku stihnout. Pokud vám na něčem opravdu záleží, snažte se to dotáhnout do konce měsíce. Kozorozi narození od 11. do 20. ledna budou v pohodě, i vaše okolí bude milé a přívětivé. Avšak pozor – ať vás ani nenapadne rozhodovat o něčem důležitém. Mohlo by to dopadnout katastrofálně, váš odhad situace bude velmi špatný. Důležitá jednání, zkoušky odložte alespoň o 14 dní. Konstelace slibuje příznivé změny až koncem listopadu. Pak se budete divit, jak vám to najednou pálí. Intuice vám poradí, co je zrovna nejlepší.

VODNÁŘ (21. ledna.- 18. února)
V tomto měsíci se mohou ozvat nějaké zdravotní problém, které mají kořeny v minulosti, a vy jste byli přesvědčeni, že jsou definitivně za vámi. Rozhodně není doba vhodná k riskování.
Vodnářům narozeným v první dekádě planety doporučují více se otužovat, chodit do přírody, ale také se vyžít společensky. Neklidné období vám zpříjemní fakt, že se objeví někdo, kdo vám pomůže a bude milý. Může to být i současný partner nebo někdo jiný. Problémů, které musíte rázně řešit začátkem měsíce, bude pomalu ubývat. Vodnáři narození ve druhé dekádě si musí dát pozor na své jednání kolem úplňku 10. 11. – je velmi nebezpečný, dramatický. Přepínáním sil můžete uškodit především sobě. Únava, roztěkanost a celková nechuť ke všemu může způsobit problémy na pracovišti i doma. Pokud můžete, vezměte si pár dní dovolené a důkladně si odpočiňte. Vodnáři narození od 10. do 18. února budou mít také potíže s Měsícem: úplněk 10. 11. je velmi nebezpečný a vyhrotí situaci, rovněž novoluní 25. 11. je nepříznivé. Necítíte se dobře, v rodině je dusno, stačí jiskřička a vybuchne nálož dynamitu. Držte se stranou a vyhýbejte se jakékoli činnosti, která s sebou nese riziko.

RYBY (19. února – 20. března)
Na tento měsíc máte poměrně velmi ambiciózní plány, ale měly by vycházet z reálných možností.Pokud se někde něco zadrhne, neměl by to být důvod k tomu, abyste ztráceli nervy.
Ryby narozené v první dekádě budou jak na houpačce. Začátek období bude pro vás velmi příznivý, konec pak velmi nebezpečný. Dejte pozor na změny, které vás postihnou. Vznášíte se kdesi v nedohlednu a nemíníte se vrátit na zem. Finanční problémy budou příčinou střetu s partnerem. Hrozí vám i konflikt se staršími lidmi, asi s rodiči. Ryby narozené ve druhé dekádě jsou ve velice dobré kondici. Hvězdy přejí rozvoji vaší osobnosti, pusťte se do studia. Úplněk je příznivý a měli byste toho využít ve svůj prospěch. Novoluní je nebezpečné, dejte pozor na změny. Nepřepínejte své síly. Odložte plánovaný úklid domácnosti a podlehněte touze cestovat. Ryby narozené ve třetí dekádě podporuje Měsíc po celý listopad. Úplněk 10. je příznivý a také novoluní 25. je vynikající, pokud pomýšlíte na nějaké velké změny a zásadní rozhodnutí, je vhodná doba. Očekávejte řadu zvratů, ale vždy dopadnou příznivě. Hlavně v zaměstnání budou velmi pozitivní.
(ndro)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454495
DnesDnes529
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2402
Tento měsícTento měsíc5441

Partnerské weby

apartman banner