R. Williams - numerologicky měl životní číslo 8 skládající se z 26/8. Životní číslo 8 je o hojnosti a moci. Osmička s sebou nese schopnost dosáhnout velkých úspěchů v životě, nabytí velké moci i majetku a uznání. Úkolem této vibrace je najít rovnováhu mezi materiálním a duchovním světem. Tato osoba má pochopit, že může dosáhnout úspěchu a využít ho pozitivním způsobem, najít soulad mezi mocí, penězi a pomoci druhým s laskavým přístupem. Osmička je schopná, s pevnou vůlí, ve své práci zodpovědná se znamenitými organizačními schopnostmi. Bývá vesměs konzervativní, potrpí si na tradiční hodnoty.
Z pohledu astrologie - měl problémy se vztahy v rodině, jeho černá Luna vypovídá a poukazuje na karmické zatížení z minulých životů. Takto postavená přináší temnou minulost, která se týká dětí a rodičů. Toto postavení poukazuje na témata jak zvládnout výchovu dětí a jak si vytvořit domov, ve kterém se budou cítit spokojeně. Touhu a smutek po domově. Ztrátu domova a neschopnost jeho znovunalezení.
Návrat této černé Luny se udál 6/2013, kdy se odemkla brána do minulých životů a toto téma se opět dostalo do popředí. Křivdy, nespravedlnost, vztahové záležitosti, které moc bolí.
10. 8. 2014 Slunce zaktivovalo karmickou planetu Pluto a následně a se černá Luna postavila také na Pluto. Pluto je planeta transformace a černá Luna zde hraje roli pokušitelky.
9 a 10. 8. 2014 Venuše - planeta lásky a hodnot se dostala ke Slunci a zde se aktivovala. Je jasné, že prošel nějakou tíživou událostí spojenou s láskou nebo hodnotami - zde tedy penězi.
Tlumočila bych tuto událost tak, že přišel o někoho, koho miloval, nebo o peníze a možná i o obojí.
Podíváme-li se na jeho Lunu z pohledu minulých životů...
V minulých životech se v tomto rodu dělo něco tajemného, záhadného, nebo bylo něco utajováno. Nemanželské děti, zmizení člena rodiny, náhlý odchod, sebevražda... Někdo z předků žil na izolovaném místě, uvězněn nebo uzavřen v ústavu, vězení. Proto má tato osoba soucit s druhými, chápe utrpení jiných, protože zde opět prožívá i svá minulá utrpení. Pokud tato osoba bude pečovat, ochraňovat, léčit, a zachraňovat, bude velice úspěšná, ovšem pozor na sklony k obětování se nebo ze sebe dělat mučedníka.
LUNA dále ukazuje na emocionální a přecitlivělou povahu, která by se měla vyhnout tendencím nasávat myšlenky a pocity ostatních, protože to by tuto osobu mohlo velmi nepříjemně ovlivňovat v oblasti citů. Tady je nutno se naučit, že problémy a stresy druhých jdou okolo mě, jinak je tu nebezpečí, že si člověk bude vytvářet život naprogramovaný podle problémů jiných lidí. Vlivem mimořádné vnímavosti na psychické úrovní může mít člověk pocit zranitelnosti a bude se v určitém životním období snažit od ostatních izolovat, aby se citově chránil. Lidé s touto pozicí Luny mají živou a vyvinutou fantazii, vztah k umění a ke všemu, co nějak souvisí s krásou a sněním. Všeobecně jde o soucitného a laskavého člověka, který je velmi vnímavý k pocitům ostatních. Toto umístění Měsíce ukazuje na setkání dvou velmi emotivně nabitých sil. Emocionální energie Ryb je velmi mocná, a když sem ještě spadá Měsíc, potom je citlivost velmi zvýrazněna. Osoba se velmi snadno dojme a je jedno, jestli se jedná o smutek nebo radost. Je zde možný vztah k charitě, jedinec díky své představivosti a citlivosti může disponovat bohatou fantazií. Je zde ale vlastnost, na které se má pracovat, a to už od dětství - tento jedinec může mít tendenci kráčet vždy cestou nejmenšího odporu, takže si neumí stát za svým, někdy se uchyluje ke zkreslování skutečností nebo informací, a tak je třeba u tohoto jedince pěstovat pravdomluvnost. Tato osoba může někdy velmi citlivě reagovat na nějaké léky. Je zde třeba pracovat opatrně s nějakým druhem závislosti, ke kterému se v určité životní fázi a v určitých životních situacích jedinec bude mít sklon utíkat, ale u výše vyvinutých jedinců závislost nejenomže nehrozí, ale naopak - tento člověk stojí v životní pozici toho, kdo pomáhá těm, kteří se díky něčemu podobnému dostali do životních problémů. Tento subjekt bude asi mít touhu prožívat pocitově, že má nějaké poslání.
Karmické tranzitní Pluto poukazuje na karmický uzel spojený s Venuší. To naznačuje, že byl nemocný láskou, z lásky a už v minulých životech se zde vytvořil karmický blok. Jeho cesta duše hovoří o nezpracované energii, z čehož mohou plynout snížené sebevědomí, empatie, citlivost, sebelítost, prožitky vzpomínek z věcí minulých.
V minulém životě zažil, že jeho duše žila ve striktních podmínkách, v režimu, který této duši nevyhovoval. Duše se cítila utiskovaná a balancovala až na samém okraji chudoby. Byla zneužívaná, toužila po lásce, být milována, ovšem s pocitem, že ji nikdo nemá rád. V tomto životě bylo nutné pracovat na rovnováze mezi má dáti a dal. Naučit se přijímat a dávat. Ale také - když dávám lásku, tak zde musí být rovnováha ve formě přijímání. Pokud nedostávám zpět, co dávám, je to špatně, je nutné to změnit. Najít si vhodného partnera, aby byla vyváženost mezi braním a dáváním, přijmout duchovní cestu nebo umělecké směry své duše. Tato osoba má pocit, že si není jistá svou dovedností. Nevěří si. Tato osoba touží o někoho neustále pečovat, většinou o staré, nemohoucí. Přitahuje lidi z chudoby nebo ze sociální spodiny, má tendence jim pomáhat. Tyto duše zná z minulých životů, kdy byla sama pronásledována nebo utiskována. Bohužel, ne vždy se jí dostane vytoužené pochvaly, naopak - může od těchto lidí sklidit opak. Lidé si takové osoby neváží, odmítají ji, pohrdají jí a dávají to této osobě jasně najevo. Pak vzniká a utvrzuje se snížené sebevědomí a nechuť k životu mezi takovými lidmi. Taková osoba na sobě musí zapracovat, nehledě na to, co říká společnost. Erotika je zde také nezpracované téma, je možné, že se tato osoba bude chtít upnout na partnera, i když je odmítána, nebo žádného partnera nechce, protože se dopředu bojí odmítání.
Daniela Hannah (karty, karmická astrologie, numerologie)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2455582
DnesDnes161
VčeraVčera659
Tento týdenTento týden3489
Tento měsícTento měsíc6528

Partnerské weby

apartman banner