Jsou války a pověsti o válkách, znamení a varování, jsou zde pohromy a zkázy. Jsou tu ti, kteří říkají, že to jsou temné časy a že tyto pohromy nejsou jen náhodné. Pokud si pustíte televizi, neustále vidíte hrozby terorismu, jaderných útoků, moru a nových nemocí. Zdá se, že procházíme apokalyptickým procesem. Tyto dny byly předpovězeny už dávno. Na stránkách Bible, chrámech starověkého Říma, pyramidách starověkých chrámů Mayů.
Proroctví naznačují, že se něco stane ve 21. století
Proroctví se shodují se spoustou předpovědí Starého Zákona. Tato varování nadcházejícího soudu, nadcházejícího konce světa přicházejí, protože lidé nenásledují pravidla Zákona. Více než jeden prorok v historii poukazuje na jediný den. Mayové mluvili o 21. prosinci 2012, který znamená konec koloběhu. Starověcí Mayové ve Střední Americe vytvořili kalendář tak přesný, že předpovídá zatmění měsíce tisíce let do budoucnosti. Přesto kalendář tajemně končí v jeden den na zimní slunovrat v roce 2012. Svět v roce 2012 neskončil, ovšem může během několika let dojít k závažné změně v koloběhu historie.
Vědmy tvrdí, že konec světa nastane do dvou let
Nejnovější verze o konci světa přichází od proroka, který není dokonce člověk. Jeho vynálezci mu říkají „WEB-BOT projekt“. Začal v 90. letech minulého století jako program na předpověď možných změn akcií na burze. Pokaždé, když někdo investuje, dělá také v danou dobu předpověď do budoucnosti. Obchodní poradce George Ure pracoval společně s vývojáři a vytvořili program, který používá nezávislé mikroprogramy, tzv. „pavouky“ nebo „agenty“, aby prohledávali internet po stopách budoucích finančních událostí. Projekt WEB-BOT funguje tak, že masivní skenování jazyka odhalí přímé spojení s kolektivním podvědomím lidí a nastávající budoucností... Je to v podstatě okno do všestranného podvědomí. Ať už to funguje jakkoliv, předpověď WEB-BOTu je působivá. V srpnu 2004 předpověděl zemětřesení a 300 000 obětí vzedmutím vody, což se ukázalo být tsunami v prosinci 2004 v Indonésii. WEB-BOT také předpověděl antraxové útoky na Washington-DC v roce 2001, masivní výpadek proudu východního pobřeží v roce 2003, ničení hurikánem Katrina v roce 2005. A jsou to právě předpovědi WEB-BOTu, které jsou nanejvýš znepokojivé. Pokud se WEB-BOT neplete, měli bychom být svědky řady stupňujících se válek. Mnoho lidí, kteří jsou schopni vidět do budoucnosti, se snaží lidstvo varovat – konec světa má být do dvou let!
Časová měřítka
Pozoruhodné je, že máme mnoho proroctví, která naznačují, že se něco stane v 21. století. Časové měřítko některých věšteb ze Střední Ameriky je stejné, jako časové měřítko středověkých věšteb Merlina s Walesu. Čaroděj Merlin je proslavený příběhy krále Artuše. Ale to byl smyšlený Merlin. Opravdový Merlin byl mnohem temnější. A to i s předpověďmi, který předpověděly konec světa. Máme se opravdu bát?
(zla)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456219
DnesDnes81
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden4126
Tento měsícTento měsíc7165

Partnerské weby

apartman banner