Slunce vstoupilo 23. září do znamení Vah a bude jím procházet do 23. října, kdy se přesune do znamení Štíra. Merkur ze Štíra bude couvat zpět do znamení Vah. Od 4. do 25. října má retrográdní směr. Po tuto dobu může váznout komunikace, budou se ztrácet data, doporučuji zálohovat PC, data v telefonu. Nelze vyloučit nejrůznější zpoždění, technika nás nejednou vypeče. Dohody, doklady a veškeré záležitosti bude vhodné dořešit, až nabere Merkur přímý směr. Bude se přeorganizovávat, můžeme se častěji vracet zpět do minulosti, vytahovat a oprašovat staré záležitosti, abychom jim dali nový kabát. Také se budou vracet staré lásky či myšlenky. Novoluní proběhne 23. října ve znamení Štíra. Právě pro Štíry tedy bude velice důležité. Planety jim poskytnou energii a chuť něco nového začít. Štíří témata jsou sex, erotika, peníze, magie a tajemství. Všechny živé bytosti budou konfrontovány v souvislosti s těmito tématy v období kolem novoluní a dva týdny budou pod vlivem novoluní. Úplněk ve znamení Berana nastane 8. října. To je důležité období pro Berany. Tento úplněk přináší všem bytostem do života aktivitu, samostatnost, pracovní nasazení, energii k zahájení projektů a plánů, splnění tužeb a cílů. O úplňku hrají roli Luna s Uranem. Jejich energie přináší zvraty a náhody, nečekané události. Dávejte na sebe tedy pozor, je třeba opatrnosti. Úplňky vždy přinášejí řadu vypjatých situací a v tomto případě energie Berana bude o agresi, bojovnosti, roztržitosti, akčnosti. Kritický bude zvláště den před úplňkem, tedy 7. říjen.
BERAN
Beranům úplněk uzavře nejednu kapitolu života, aby se jim mohla otevřít nová, přinese jim i zásadní životní změny. Energie Luny se propojí s Uranem, planetou náhod a zvratů, emoce dodá Luna. Toto planetární spojení je pěkně aspektováno na Jupiter, kterému se nadarmo neříká Dobroděj. Vztahové změny, které proběhly v uplynulých týdnech, vystřídají zajímavé a mnohdy překvapivé zvraty. Nejprve je ovšem důležité ukončit minulost, až poté nabrat nový směr. Jelikož jsou některé planety také ve Štíru, je třeba dát pozor na finance v souvislosti s úřady, vše mít podloženo písemně. Finance se budou řešit nejen u Beranů, ale ve všech rodinách, zemi, EU, v celém světě. Saturn ovlivňuje veškeré dění kolem. Nákup, prodej, investice, půjčky - vše se bude točit kolem peněz. Saturn ve Štíru - to bude jízda! Finance, bydlení, zahraničí - to jsou témata i do dalších měsíců tohoto roku.
BÝK
Lidé narození v Býku budou pod vlivem planety Venuše, jež se pohybuje Váhami. Venuše se dostane do blízkosti Slunce a Býci nebudou vědět, kam dřív - vábí je popularita, zábava, milostná dobrodružství a přátelé. Ovšem pozor, Venuše je v opozici, tedy nepříjemném postavení na Lunu, což může přinést nejedno zklamání, povrchní přátelství. Energie přinášejí tendence k lehkomyslným láskám a vztahům, také starosti v manželství. V polovině měsíce se ke Slunci a Venuši přidá Merkur - Býci budou psát, mluvit, komunikovat. Koncem měsíce se Venuše se Sluncem přesunou do Štíra, tedy se zaktivují témata peníze, sex a intuice. Býci by měli dlouhodobě řešit vztahy (pracovní, partnerské, mezilidské i rodinné) a do konce roku dát vše do pořádku. Budou se připravovat na důležitý úplněk v listopadu, který jim něco ukončí, aby mohlo přijít cosi nového.
BLÍŽENCI
Na Blížence má zásadní vliv planeta Merkur. Ta se pohybuje Váhami, poté Štírem a vrací se zpět do Vah. Lze očekávat změnu spolupracovníka či kolegy a pracovních partnerů. Také se může změnit společenstvo či skupina, ve které Blíženci pobývali, do níž chtějí patřit. Merkur bude couvat. Díky zpětnému chodu se vše bude zdržovat, protahovat, ale jen proto, aby se vše zreorganizovalo, dotvořilo a udělalo pořádně. Plány, které nebyly životaschopné, se pozmění a mohou se v budoucnu dokonat. Situace se ještě bude měnit, ale o tom je život. Říjen přináší téma zdraví a nová spolupráce, případně staronová spolupráce. Vliv couvajícího Merkuru způsobí, že se ozve někdo z minulosti. Téma financí se silněji připomene v listopadu.
RAK
Na Raky má vliv Luna. Úplněk v Beranu přináší útočné a bojovné energie. Raci se mohou setkat s egoistickými lidmi, kteří myslí pouze na sebe, ovšem i z nějakého Raka se může v tuto dobu vyklubat agresivní jedinec. Doporučuji krotit emoce i lidi kolem, nevyvolávat zbytečné hádky. Násilí a agrese je všude dost. U Raků se bude řešit práce a kariéra. Vliv Luny vnese nespokojenost či nepříjemné pocity, že se něco děje. Vztahy se budou otřásat v základech, kolem novoluní se mohou dít zajímavé věci. Luna, Slunce, Venuše a Merkur budou na jednom místě, pospolu zapůsobí ohromnou silou. Partneři, rodina a láska - to jsou témata na konec měsíce. Lásku a vztahové záležitosti budou Raci řešit i v listopadu.
LEV
Lvíci mají na pilno. Podzim je jejich nejsilnějším obdobím, které je třeba využít. Mars, planeta aktivity, působí v oblasti zahraničí, cesty a cestování, zde je možné i pracovní propojení. Dalším tématem je rozšiřování obzorů v souvislosti se vzděláním v různých kurzech a školeních. Podzim přináší řešení v oblasti rodiny a bydlení, zázemí. Novoluní ke konci měsíce bude pro Lvy zajímavé. Luna, Slunce, Venuše a Merkur budou v konjunkci, energie těchto planet budou velmi silné. To zapůsobí na konečné vyřešení zázemí Lvů. Listopad přinese posun v kariéře a přesun Černé Luny do znamení Panny. Černá Luna přinášela Lvům problémy od března tohoto roku a konečně jim přestane ovlivňovat život. Nastoupí Jupiter, Dobroděj, který přinese neskutečný rozmach v životě Lvů.
PANNA
Začátkem měsíce, při úplňku, bude ve hře Uran, jenž přináší nenadálé situace. Merkur se bude pohybovat ze Štíra zpět do Vah. Od 4. do 25. října se Panny budou muset zastavit, ohlížet do minulosti, přehodnocovat a hlavně by neměly nic podepisovat! Není vhodné měnit zaměstnání, cokoli nakupovat, prodávat. Musí vyčkat, protože vše bude jinak. Vytáhnou se na povrch situace z minulosti, které dostanou novou tvář, konečně je půjde realizovat. Panny budou řešit majetek, který se týká další osoby či banky. Novoluní ve Štíru otevře téma peníze a sex, ale i okultismus a různá tajemství, která mohou být odhalena. Konec měsíce přeje nákupu či řešení dopravního prostředku, kurzům a vzdělávání duše. Listopad přinese téma kolem nemovitosti, bydlení a rodiny, ale i možné cesty do zahraničí.
VÁHY
Na Váhy má nejsilnější vliv planeta Venuše, jež se pohybuje znamením Vah, svým domovským znamením. Váhám to přináší úžasné období, budou ozářeny nádhernými energiemi. Zrozenci Vah budou nepřehlédnutelní, úchvatní. Úplněk jim vnese aktivitu do vztahů - zejména partnerských, ale i pracovních. Mohou potkat někoho důležitého, vstoupit do nové společnosti, mezi nové lidi. Spojení Slunce a Venuše přináší velice aktivní období, dostanou energii, zazáří. Ve druhé polovině měsíce pod vlivem Luny vystoupí do popředí finance a majetek. Novoluní přinese zajímavé, silné energie propojením Slunce, Luny, Venuše a Merkuru. V tuto dobu budou emoce na pochodu. City doporučuji mít pod kontrolou. Téma financí a investic bude pokračovat i v listopadu.
ŠTÍR
Říjen je každoročně pro Štíry velice důležitým obdobím, nyní ukončuje a uzavírá důležitou životní kapitolu. Bude se dít něco zásadního v pracovní oblasti. Může se ukončit práce, změnit kolega, spolupracovník, místo zaměstnání. Veškerá změna je ku prospěchu. Novoluní 23. října přinese zajímavé a silné energie propojením Slunce, Luny, Venuše a Merkuru, tyto planety (mimo Merkur) se přesunou do Štíra a budou působit ještě v listopadu. Vliv planet je vhodné využít pro nové projekty, novou práci. Začíná silné období, v němž Saturn dokončí dlouhodobou proměnu života všech Štírů, která započala na podzim 2012 a skončí v prosinci 2014. Život Štírů bude vyčištěn a pochopen.
STŘELEC
Říjnové postavení planet Střelce tlačí k vyřešení některých životních situací v souvislosti s financemi. Přijdou změny týkající se práce nebo pracovních aktivit. Jupiter přeje novým známostem a navazování nových partnerských spojení. Střelci by měli chodit mezi lidi, do společnosti - tam, kam chtějí patřit, kde se cítí dobře. Koncem měsíce planety odkryjí tajnosti, na povrch vyplují zatajované informace. Může přijít i pomluva, závist. Střelci by se měli připravit na listopadové novoluní ve svém domovském znamení, kdy nastartují a uskuteční první krůčky ke svým plánům. Také se otřesou v základech finance a majetek Střelců. Saturn se koncem roku přesune do znamení Střelce a začne dělat velký očistný proces, během něhož kompletně během dvou a půl roku obrátí život všem Střelcům naruby.
KOZOROH
Říjnový vliv planet přeje pracovní oblasti - dojde na posun, zlepšení podmínek, platu nebo se objeví nové pracovní možnosti. Úplněk přinese nenadálou situaci. Planeta Uran vnese do života Kozorohů obrat, změnu či náhodu, otevře téma domov, bydlení v souvislosti s rodinou. Starosti jim může nadělat majetek, který mají ve společném vlastnictví s někým či bankou. Saturn na toto téma bude působit do Vánoc. Konec měsíce přinese do života Kozorohů společenská setkání a akce. Pokud chtějí něčeho dosáhnout, je říjen ideálním obdobím k tomu, aby se zviditelnili a něco získali (například v politice, kariéře). Listopad nevylučuje jakési zklamání a otevře téma vztahů.
VODNÁŘ
Říjen je díky vlivu planety Mars ve znamení vzdělávání, rozšiřování obzorů, zahraničí a cest. Pro Vodnáře bude 8. říjen velkou neznámou při spojení planet Uranu s Lunou v úplňku. Uran přináší zvraty a náhody, jež mohou změnit životní plány i cesty osudu. Kritický bude den před úplňkem. Vodnáři dostanou v říjnu skvělou možnost k posunu vpřed. V období kolem novoluní bude Uran ve výborném postavení na Jupiter, planetu štěstí. Vládce Vodnářů bude mít silný vliv na štěstí a rozmach těchto zrozenců. Vše, co se bude dít, bude pro dobro budoucnosti. Na Vodnáře dlouhodobě působí planety v souvislosti s kariérou, prací a zázemím, které je nutné vyřešit do konce roku. Listopad připomene téma bydlení a domov.
RYBY
Říjnové vlivy planet přinášejí témata, která souvisejí se vzděláváním, rozšiřováním obzorů, zahraničím a cestami. Pro podzimní měsíce je třeba zvýšit pozornost v oblasti týkající se peněz a majetku. Saturn bude zesilovat svůj vliv ve Štíru, který se týká sexuality, peněz a vytahování informací, které měly být ukryty. Ryby čeká pracovní posun. Listopad jim následně přináší úžasné možnosti v pracovní rovině - změny, zlepšení, nové kroky k uskutečnění pracovních cílů.
Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 201 587, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456245
DnesDnes107
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden4152
Tento měsícTento měsíc7191

Partnerské weby

apartman banner