Je to prsten z asuánského pískovce, který markýz d´Agrain přivezl z vykopávek v Údolí králů někdy v roce 1860. Díku tomuto výjimečnému talismanu Howard Carter, objevitel Tutanchamónovy hrobky, jako jediný unikl faraónovu prokletí. Na jeho obroušeném povrchu jsou znát geometrické obrazce, kterými je ozdoben: tři čáry, šest bodů, dva rovnoramenné trojúhelníky. Tyto obrazce jsou sestrojeny, sestaveny a vyváženy podle určitého řádu a nutnosti, které mají ezoterický smysl. Rovněž mají jisté schopnosti, které se postupně, podrobným výzkumem odhalují.
Prsten – jistě vyrobený dávným národem Atlantů, jejichž moudrost zdědili Egypťané – je klíčem k podivuhodné záhadě vlnění, vysílaného určitými „tvary“, které chrání své nositele před jakýmkoli útokem z vnějšího prostředí. Existují totiž „tvarové vlny“, schopné vytvořit ochrannou zeď, zastavit nebo neutralizovat jakoukoli sílu, která by mohla narušit atmosféru obydlí nebo vibrační rovnováhu (a tedy i zdraví a štěstí) lidského jedince. Prsten má skutečně neobyčejné schopnosti, zde jsou uvedena alespoň tři základní: ochrana, léčba, intuice. Prsten chrání majitele před jakýmkoli nebezpečím nebo škodlivým vlivem (ať už je způsoben narušením vibrační rovnováhy, nebo dokonce prokletím, znesvěcením, zaříkáním nebo jiným magickým úkonem…).
Druhou vlastností prstenu je schopnost léčit, nikoli organické poruchy, ale upravit určité funkce, které byly dočasně narušeny, a utišit bolesti, které je doprovázejí. K upřesnění je důležité znát všechny symbolické vztahy mezi jednotlivými prsty a tělesnými orgány. Příklad: prsteník odpovídá pohlavnímu a močovému ústrojí, prsten bychom tedy měli nosit na tomto prstě, pokud máme potíže z některým z uvedených orgánů.
Třetí vlastnost je nejzáhadnější. Umožňuje majiteli prstenu proniknout do oblasti, o které jsme tu a tam informováni pouze pomocí některých metapsychických jevů. Nositel prstenu je schopný vnímat poselství, která by jinak nedokázal zachytit – což je ostatně těžko slučitelné s jinou vlastností prstenu, která chrání majitele před jakýmkoli vnějším vlivem. Výzkumy v této oblasti teprve probíhají a jistě nám připraví ještě mnohá překvapení. Faraónští kněží znali tajemství Atlantů a ovládali neuvěřitelné okultní techniky, které současná moderní věda teprve začíná znovu objevovat…
(ngn)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456227
DnesDnes89
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden4134
Tento měsícTento měsíc7173

Partnerské weby

apartman banner