Paní Milenu T. z Pardubic zajímá: „Zveřejňovali jste zdraví podle životních čísel. Existuje i souvislost mezi životními čísly a partnerskými vztahy?“
Astroložka, kartářka a numeroložka, Daniela Hannah, potvrzuje, že životní čísla naznačí, proč si s někým rozumíme lépe a s jiným člověkem se častěji hádáme. Nejprve si připomeňme, jak se vypočítá životní číslo. Jde o postupný součet všech číslic v datu narození, musí zbýt jednomístné číslo. Příklad: datum narození - 9. 8. 1980. Životní číslo bude: 9+8+1+9+ 8+ 0 = 35 a 3+5=8.
Co nám o vztazích mezi životními čísly a partnery prozradila paní Hannah?
1+1 (vy + partner)
Tento vztah je o dvou samostatných jedincích, kteří jsou zvyklí jednat po svém. Jsou to dvě individuality žijící vlastním životem. V tomto vztahu může nastat souboj dvou osobností. Každý souboj přitom do vztahu vnáší krizi. Je zapotřebí domluvit si pravidla soužití, vymezit hranice. Chtějí-li spolu tito lidé vyjít, musí dohody oba dodržovat. Jsou to jedinci zaměření na své ego, to může přinášet vztahové problémy. Oba partneři budou velice pracovně vytíženi. Nemají rádi nudu a jsou aktivní i na dovolené. Je nutné umět si udělat čas pro sebe a pro druhé. Kdo chce, aby mu vztah vydržel, musí na něm pracovat.
1+2
Vztah je o tom, že vy toužíte vést a být dominantní. Chcete si dělat věci po svém. Partner je nucený udělat ve vztahu kompromis a tvářit se, že to chápe. Jen takto má vztah šanci vydržet. Partner je citlivý a rád pečuje o druhé. Vy naopak myslíte častěji sami na sebe. Je důležité, aby si partneři věnovali dostatek pozornosti. Vy byste měli pochopit citlivost partnera a partner zase vaši nezávislost. V tomto vztahu by partner neměl být vztahovačný a nic by si neměl brát osobně. Pak bude soužití harmonické. Pokud bude partner vás vnímat jako vůdce a vy partnera jako toho, kdo se stará a pečuje, pak si budete rozumět. Hluboký vztah nemůže existovat bez velké důvěry a svobody být sám sebou.
1+3
V tomto vztahu půjde o souboj dvou zajímavých a velice aktivních osobností. Sladit ty dvě energie není jednoduché. Oba jedinci jsou velmi aktivní, ale každý trochu jinak. Vy jednáte, ovšem partner potřebuje všechny situace nejprve probrat, prodiskutovat. Vy se spoléháte více na sebe, partner ke všemu potřebuje hodně lidí, hodně příležitostí. Vy se rozhodujete sami, partner se rád rozhoduje s někým. Problém v tomto vztahu je v tom, že každý bude mít jiný
náhled na partnerskou spolupráci. Vy děláte rádi více věci najednou, partner má problém s dokončením všeho započatého. Vztah bude složitější, ale když budete mít snahu, domluvíte se. Pokud snaha nebude na obou stranách, vztah bude unikat.
1+4
Tento partnerský vztah bude stabilní. Jste aktivní osoba a pro samou práci nemáte čas hlídat finance, tak se občas penízky rozkutálí. Partner je velice konzervativní, ale umí vás pohlídat, abyste neudělali nepromyšlené kroky. Jeden koná a druhý přemýšlí a hlídá, aby nedošlo k chybnému kroku. Pokud se umíte domluvit, jde o skvělé spojení. Toto partnerství bude fungovat i v pracovní rovině. Musíte se spokojit s tím, že ne vždy vše znáte a umíte. Někdy je rada od partnera hotový poklad. Stačí jen naslouchat.
1+5
Tento vztah může dobře fungovat. Je to vztah dvou otevřených a svobodných lidí. Můžete mít někdy problém zvládnout partnerovu dobrodružnou povahu. Pokud se tito dva jedinci domluví, překonají společnou silou veškeré nástrahy života. Oba se musí naučit pracovat
se sebedisciplínou. Můžete mít problém s autoritou, a proto je pro oba partnery vhodnější samostatná pracovní aktivita. Tyto dvě osoby spolu budou vycházet, když pochopí, že tam, kde končí svoboda jednoho, začíná svoboda druhého. I ve svobodě je nutné zachovávat pravidla, pořádek a disciplínu.
1+6
Tito dva lidé se k sobě dobře hodí, doplňují se a mohou spolu prožívat výborný vztah. Partner je kreativní a tvořivý. Vy zase dokážete pomoci partnerovi s prosazením. Jeden tvoří a druhý aktivně jedná a prosazuje. Partner je kreativní a vy aktivní, dokáže vytvořit útulný domov, příjemné prostředí. Vy moc nehledíte na detaily a jdete vpřed. Pokud podnikáte, samostatně pracujete, dokáže partner vytvářet úžasný servis a organizovat propagační akce na úrovni. Tedy i po stránce spolupráce se k sobě hodíte.
1+7
V tomto vztahu jste zaměřeni na sebe a partner rád pracuje pro druhé. Spolupráce může být plodná, musíte si ovšem mezi sebou stanovit pevné dohody, pravidla a hranice. Může se vám stát, že přehlédnete, že se začínáte příliš rozpínat. Budete mít tendenci se od partnera občas odpojit, partnerovi přestane vyhovovat vaše akční tempo. Pozor na to, aby vám partner nezačal upírat svobodu. Pak by vztah začal skomírat. Partner je intuitivní bytost a výborný rádce kolem zdraví a životního stylu. Vy rádi razíte cestu vpřed. Partner není tak průbojný, proto vztah a spolupráce fungují pouze tehdy, když vy šéfujte a partner dělá servis a práci kolem. Měli byste moudrost a zdrženlivost partnera akceptovat.
1+8
Tento vztah je velmi těžký, jedná se o dvě silné osoby, které se budou snažit prosadit. Jejich náhled na vedení je ovšem jiný. Neustále si mohou dokazovat, kdo je lepší. Zatímco vy milujete zahajování nových aktivit a vytváření nových příležitostí, partner rád šéfuje a chce budovat. Je to osoba se skvělým organizačním talentem, zodpovědná. Vy jste ctižádostiví, máte výborné nápady a chcete také řídit. Toto spojení je silné a úžasné, ale nesmíte si vzájemně lézt do zelí.
1+9
Tito lidé se k sobě hodí. Jedná se o moudré jedince, i když se jejich moudrost projevuje jinak. Vy se neustále vrháte do nových životních situací, učíte se v praxi, za pochodu. Svou moudrost čerpáte hlavně ze svých zkušeností. Partner je moudrá osoba, měl by předávat svou vzdělanost a moudrost okolí. Vy jste zbrklá osoba, díky partnerovi dokážete trochu zabrzdit. Partner vás bude nutit přemýšlet. Pokud se dostanete do problémů, pomůže vám je vyřešit. Tento vztah je o dvou lidech, kteří mohou žit naplno. Pokud si nebudete závidět a nebo spolu soupeřit, vytvoříte plodné partnerství.
(cul)
Kontakt: Daniela Hannah, telefon -736 201 587, www.astrokarty.cz
(Pokračování příště)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456357
DnesDnes219
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden4264
Tento měsícTento měsíc7303

Partnerské weby

apartman banner