Slunce vstoupilo 23. října do znamení Štíra, a bude jím procházet celý měsíc, poté se 22. listopadu přesune do znamení Střelce. Novoluní proběhne 22. listopadu ve znamení Střelce. Toto novoluní bude velice důležité pro Střelce, planety jim poskytnou energii a chuť něco nového začít. Všechny živé bytosti budou konfrontovány v období kolem novoluní (dva týdny budou pod vlivem novoluní) s tématy cestování, rozšiřování obzorů a znalostí, hledání smyslu a naplnění života. Poroste chuť psát, publikovat, přednášet, učit se. Úplněk ve znamení Býka nastane 7. listopadu. Bude důležitý pro Býky, kteří uzavřou důležitou životní kapitolu. Úplněk přináší všem lidem do života energie majetku, vlastnictví, financí, bydlení, domova, rodiny.
BERAN
Lidé narození v Beranu budou v listopadu ještě stále řešit peníze. Toto období je výhodné na nákup či prodej domu, bytu, nemovitosti. V souvislosti se sexem je třeba dávat pozor, neriskovat, nezaplétat se se zadanými. Může se ozvat někdo z ciziny, nebo dojde na setkání s cizincem. Mars, vládce Beranů, se vyskytuje poblíž karmického Pluta. Tyto dvě planety jsou v nepříjemném postavení na Uran v Beranu, což přináší sklon k výstřednostem, výbušnost emocí, rebelantství, bláznivé činy i ztřeštěné pohnutky. Vliv Luny přinese touhu cestovat, poznávat nové kraje, rozšiřovat své obzory a znalosti, účastnit se kurzů a školení. Berani budou celý listopad velice zaměstnáni prací. Prosinec jim přinese změny týkající se práce a kariéry.
BÝK
Lidé narození v Býku budou pod vlivem planety Venuše, která se pohybuje Štírem. V polovině měsíce se přesune do Střelce. Úplněk ukončí všechny problematické vztahy - jak partnerské, tak pracovní. Naopak pevné a stabilní vztahy ještě více posílí a upevní je. Slunce, Venuše a Saturn ve Štíru ovlivní majetek, finance a vlastnictví, které mají Býci s další osobou či bankou. Budou se řešit úřední záležitosti spojené s financemi. Dále Býky čeká sexuální zemětřesení. Přepadnou je touhy po milostných dobrodružství, chtějí milovat, prožít výjimečné zážitky - ovšem zde pozor na odhalení. Saturn ve Štíru všechna tajemství odtajní. Prosinec pak přinese téma finance - majetek.
BLÍŽENCI
Na Blížence má zásadní vliv planeta Merkur. Merkur se pohybuje v listopadu Váhami a směřuje do Štíra. Merkur přináší zprávy v souvislosti s penězi, dořeší se finanční záležitosti. Možná ale planety přinesou i problémy s úředními záležitostmi ve spojitosti s majetkem či penězi. Listopadové postavení planet bude působit též na vztahy - objeví se nová forma spolupráce, nový spolupracovník, dojde na změnu životního partnera. Láska, hodnoty a finance jsou témata podzimu. Vládnoucí planeta Merkur bude v blízkosti přísného Saturnu, což může přinést potíže s úřady, úředníky a vztahy. Blíženci by se měli připravit na prosincový úplněk, který jim ukončí a uzavře nejednu životní kapitolu. Prosinec bude velmi aktivní - zejména v oblasti smluv a dohod v pracovní oblasti.
RAK
Listopadové postavení planet přináší Rakům dořešení vztahových záležitostí. Partneři a lásky byly dlouhodobé téma, které Černá luna dostatečně vyčistila. Nezadaní mají možnost potkat někoho zajímavého. Milostná dobrodružství a nevěru nedoporučuji, neboť by vznikly nepříjemné situace s vyzrazením. Přísný Saturn je stále ve Štíru a toto spojení Rakům dlouhodobě ovlivňuje pořádek ve vztazích, musí si dát vztahy do pořádku. Koncem měsíce bude vliv planet tlačit na zdraví Raků. Měli by se na něj zaměřit. Prosinec přinese řešení vztahů, zejména těch pracovních, smlouvy, dohody, nastolení nových pravidel v souvislosti s prací a pracovní aktivitou.
LEV
Listopad přinese Lvům definitivní přesun Černé luny do Panny. Tímto přesunem končí problémy a nutná očista, které připravily Lvy na obrovský úspěch a životní posun. Vše, co stálo v cestě, bylo odstraněno. V listopadu přichází pracovní postup a úspěšné období, ve kterém budou Lvi vynikat. Další téma budou vztahy a partneři, láska, cesty a cestování. Přes Slunce se přežene Venuše, planeta lásky, která ve Lvech probudí touhu milovat a být milován. Nezadaní mohou najít důležitou osobu pro budoucnost. Lvi budou oslňovat. Koncem měsíce se přiblíží Merkur, planeta cest a komunikace, ke Slunci a Lvíci budou ve svém živlu. Zaktivované bude jejich myšlení, mluvení i psaní, vše, co souvisí s cestami a dopravními prostředky. Prosinec přinese změnu v pracovních vztazích, nové spolupracovníky, ale také řešení v oblasti zdraví.
PANNA
Na Panny bude působit vliv úplňku. Pod vlivem Luny budou řešit majetek, nemovitosti, pozemek nebo domov v souvislosti s úřady či penězi. V listopadu se otevře téma cizina, vše, co souvisí se zahraničím, studiem, kurzy a školeními. Chiron, vládce znamení Panny, se pohybuje ve zpětném chodu v Rybách, a tak se Panny napojují na duchovní svět, nadpřirozeno a vše tajemné. Druhá polovina měsíce přinese téma bydlení, domov, ženy v rodině. Pokud plánují stěhování, podzim je ideální čas na změnu. Panny by se měly věnovat svému zdraví a být obezřetné v tématu peněz a majetku, které vlastní společně s další osobou či institucí. V prosinci je čeká téma práce a vztahy.
VÁHY
Venuše se posunuje Štírem a její vliv bude působit na finance i majetek Vah. Jelikož je v blízkosti Saturn, není dobré peníze si půjčovat, nebo je půjčovat někomu jinému. Saturn značí překážky a problémy v souvislosti s penězi. Koncem měsíce se Venuše bude pohybovat ve společnosti Slunce, Luny, Saturnu a Merkuru. Vliv těchto planet bude zajímavý. Slunce zaktivuje Venuši a ta přinese energii, otevře se svět zábavy a družnosti. Merkur s Venuší rozvíří komunikaci o penězích, ale také o sexu. Luna přinese touhu po cestách, cizině a po tom, co souvisí se zahraničím a rozšiřováním obzorů. Prosinec přinese zajímavé seskupení na obloze, kdy bude pět vlivů planet navzájem působit a ovlivňovat dění na Zemi.
ŠTÍR
Pro Štíry je podzim velmi silný. Ve svém znamení mají Slunce, Venuši, Saturn i Merkur. Nepříjemné události se budou střídat s těmi příjemnými. Slunce jim dodá potřebnou energii, Saturn ukončuje proměnu Štírů v zodpovědné jedince, kteří by se měli postavit na vlastní nohy a posunout se v oblasti práce, vztahů a obecně v životě. Merkur oživí téma finance a majetek. V době úplňku budou Štíři řešit práci, kariéru a pracovní partnerství, uzavírat smlouvy, ukončovat dohody. Venuše zacloumá s city a láskami. Něco zásadního se bude dít v oblasti partnerských vztahů. Na novoluní se přidá do shluku planet Luna, planeta hodnot. Nová práce či nový systém vydělávání peněz je na obzoru. Tento měsíc je dobré si pohlídat peníze a zbytečně se nezadlužovat. Prosinec přinese řešení na úřadech, úřední listiny, dopisy a úřední jednání.
STŘELEC
Na tento podzim a zimu určitě Střelci jen tak nezapomenou. Listopad jim přinese novoluní ve vlastním znamení. Pro Střelce to znamená nové začátky a příležitosti k životnímu posunu. Nejprve si ale musí pohlídat své zdraví. Úplněk, který proběhne začátkem měsíce, přináší aktivitu v souvislosti s majetkem či penězi. Slunce, Venuše a Saturn ve Štíru nevěstí nic příjemného, všechny tajnosti budou odtajněny. Vše, co chtěli Střelci ututlat, bude venku. To se bude týkat zejména politiků a nebo nevěrníků, kteří skrývají mimomanželský vztah. Později se přidá k této skupině planet ještě Merkur. Postupně se planety přesunou do Střelce, a Střelci pocítí, jak se jim začíná měnit život. V prosinci, lednu a únoru bude Jupiter, jejich vládnoucí planeta, couvat. V tuto dobu se vše zbrzdí, co neudělají nyní, pak už nepůjde. Budou se vracet do minulosti, oprašovat staré projekty, měnit je a doplňovat. Opět se plně rozběhnou až v březnu 2015, kdy Jupiter nabere přímý směr. Prosincový přesun Saturnu do znamení Střelce přinese silný otřes v životě Střelců, kdy až do jara 2017 prožijí kompletní životní očistu.
KOZOROH
Planeta Mars se prohání v listopadu Kozorohem. Díky tomu budou velmi akční. Téma k řešení jsou partneři, potomci, finance a majetek. Přísný Saturn je stále ve znamení Štíra, a proto je třeba si svůj majetek bedlivě hlídat. Saturn udělal pořádek v oblasti přátelství, mohlo dojít na nejedno zklamání - jak v partnerské rovině, tak v pracovní. Na novoluní se seskupí mnoho planet kolem Saturnu a to ovlivní život Kozorohů. Ti mohou zažít velký otřes v souvislosti s odtajněním důležitých informací, které měly zůstat skryty. Také téma úřady a úřední záležitosti rozehraje Saturn ve Štíru. V prosinci se Saturn, vládnoucí planeta Kozorohů, přesune do Střelce. Toto nové postavení změní životní téma Kozorohů až do jara 2017.
VODNÁŘ
Na Vodnáře mají vliv planety zejména v souvislosti s bydlením, mohou změnit nebo zkvalitnit svůj domov. Úplněk začátkem měsíce přinese téma majetku a financí. Budou investovat do bydlení, kupovat či prodávat nemovitosti. Vodnáři, kteří si neplní své karmické poslání a mají problém s penězi, mohou zažít nepříjemnosti s dluhy. Nejlépe je nepůjčovat si, ale ani nepůjčovat druhým. Toto není vhodná doba riskovat v souvislosti s penězi, neboť přísný Saturn je ve Štíru a Štír, to jsou peníze. Koncem měsíce by se problémy za pomoci planet měly vyřešit. Pracovní pozice Vodnářů se upevní, planety jim budou nakloněny. Seskupení planet za novoluní může přinést zajímavé setkání s osobou, která ovlivní budoucnost Vodnářů.
RYBY
Ryby ovlivňuje planeta štěstí a rozmachu Jupiter. Postavení planet bude v listopadu Rybám přát. Pracovní posun je na obzoru, kdo hledá práci, najde ji. Otevírají se témata cizina, zahraniční firmy, práce v souvislosti se zahraničím, práce v oblasti zdraví, terapeutická či sociální činnost. Chiron, zraněný léčitel, se pohybuje Rybami v retrográdním směru. Otevírá zraněná a citlivá místa Ryb. Ty se zacelí tím, že začnou Ryby pomáhat druhým. Čím jsi zraněn, tím se uzdrav. Chiron otevírá Rybám už delší dobu duchovní svět ezoteriky, tajemna a věcí nadpřirozených. Dalšími tématy budou zdraví a životní styl, vzdělávání, školení a rozšiřování obzorů. V listopadu budou Ryby řešit vztahy, zejména ty rodinné. Ozvou se úřední záležitosti a situace v souvislosti s autem či jiným dopravním prostředkem. V prosinci se dořeší téma lidé kolem Rybiček - spolupracovníci, kamarádi, partneři, rodinní příslušníci.
Intuitivní astroložka Daniela Hannah, 736 201 587, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456206
DnesDnes68
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden4113
Tento měsícTento měsíc7152

Partnerské weby

apartman banner