Do České a Slovenské republiky zavítala irská vědma a mystička Lorna Byrneová. Kamkoli přijela, spustila lavinu obrovského zájmu, její seance byly již předem vyprodané. Je to úžasné, bez větší reklamy dokázala trumfnout celebrity i pop hvězdy. Lorna Byrneová je přesvědčena, že už od dětství dokáže komunikovat s andělskými bytostmi. Vydala několik úspěšných knih, v Praze její autogramiáda trvala přes tři hodiny. Čím si tato drobná a nenápadná žena získala publikum v nejateističtější zemi Evropy?
Vědma vyprávěla, že andělé chtěli, aby napsala svůj bestseller „Andělé v mých vlasech“. Když váhala, navštívil ji posel, muž s počítačem, tiskárnou a „divnou“ krabičkou. (Abychom blíže pochopili, šlo zřejmě o diktafon, Lorna je totiž osobou s dyslexií, obtížně píše i čte.) Zajímalo nás, zda tato dáma skutečně dokáže navazovat kontakty s nebeskými posly. Nejde spíše o obyvatele paralelních světů či halucinace? Její příznivci tvrdí, že ne.
Nahlédněme do historie, abychom pochopili. Už v dávných dobách se lidé pokoušeli o andělskou komunikaci, podle věrouky andělé velebí Boha, pomáhají mu střežit pravdu a usměrňovat lidstvo. Připomínají vědecký tým, který zajišťuje součinnost mezi lidstvem a božskými silami. Má to ale háček, kdo je bůh, zatím netušíme. Právě jméno boží je už ve starém zákoně vedeno jako tajné a nevyslovitelné. Podle hebrejské tradice strážní andělé pocházejí z „malachů“. Malachové jsou andělskou podskupinou, mají léčitelský dar, ochraňují hvězdy, nebesa, světlo a zázraky. Každé astrologické znamení má svého ochránce, archanděla. Michael, Rafael, Uriel a Gabriel tvoří silnou čtyřku, která ochraňuje náš život. Podle okultistů a mágů se s těmito energetickými elementy skutečně můžeme setkávat i s nimi komunikovat. O tom ale zase až někdy příště.
(sun)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457829
DnesDnes260
VčeraVčera695
Tento týdenTento týden955
Tento měsícTento měsíc8775

Partnerské weby

apartman banner