Jste ve stresu, máte nervy na pochodu, pocit, že se vám smůla lepí na paty? Zkuste očistit svoji auru. Každá živá bytost - rostliny, zvířata i lidé - obdržela pole životní síly, zvané aura. Aura je energetické pole o sedmi vrstvách a sestává z bílého světla a dalších barev spektra. Toto pole tvoří kolem těla oválný tvar a vyzařuje světlo a barvy, které někteří lidé přirozeně vidí. Podle Kaly Ambrose, autorky skvělé knihy Probuzení aury, lidská aura poukazuje na vitalitu a zdraví těla, ovlivňuje i tělesné nemoci, stres, emocionální traumata a negativní myšlenky stejně jako láska, radost, duchovní růst, meditace a pozitivní myšlení a afirmace. Tyto podněty přijímá po celý život. Příliš velký stres může způsobit, že se aura ztenčí a protrhne, příliš mnoho hněvu a negativity zapříčiní její zahuštění, ztvrdnutí a ztěžknutí, takže kolem pole vznikne něco jako zeď. Smutek a zármutek vedou zase k příliš velké pórovitosti aury, až se začne chovat jako houba. Ve svém nejzdravějším stavu je aura tvárná - snadno se rozšiřuje a stahuje podle okolností a umožňuje energii a světlu, aby volně proudily do aurických polí a opět ven. Je-li aura zdravá, můžete se ji naučit rozšiřovat na velké vzdálenosti. Aura průběžně mění barvy podle stavu emocionálního pole. Odráží též barvy vyzařující energetickou vibraci lidí i jejich pravou povahu.
Aura reaguje na každou vaši emoci a myšlenku. Soucit, empatie, láska, touha, žárlivost, hněv, radost i deprese prociťujeme i vyjadřujeme skrze svá aurická pole. To, jak se cítíme, nachází vyjádření v našich emocích, myšlenkách i činech. Myslíme si, že to držíme uvnitř a že nikdo neví, jak se cítíme, jenže aura tuto energii odráží. Někteří lidé to vidí pouhým okem, jiní cítí energii. Vliv člověka pocítíte přes jeho auru. Pokud vaše aura vyzařuje silnou energii, budete k sobě lidi přitahovat, protože vaše aurické pole je vyjádřením vibrace osobního magnetismu. Cítíte-li se deprimovaní, stahuje se aura dovnitř, řídne a musí neustále čerpat energii, aby udržela svá pole, takže jí už nezbývá mnoho prostoru pro expanzi a rozvoj. Když se někdo delší dobu hněvá, energie v auře ztvrdne, až může být téměř neproniknutelná, což zpomaluje průtok světla a energie skrze pole, upozorňuje uznávaná učitelka mysterijní školy moudrosti K. Ambrose. Jestliže se naučíme správným dechovým technikám a spojíme je s meditací a duchovní praxí, můžeme ale získat nad svou aurou větší kontrolu.
(ruch)

Soutěžní otázka: Co je aura?
Průvodce plný praktických cvičení, obrázků a návodů, které vás naučí, jak navodit ve svém životě pozitivní změny, chránit a posilovat svoji auru, pochopit energetické vazby ve vztazích a ještě mnohem více. To vše najdete v zajímavé publikaci Probuzení aury z vydavatelství Fontána, kterou můžete získat za správnou odpověď na soutěžní otázku. Správné odpovědi zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na adresu redakce do dvou týdnů.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2587229
DnesDnes476
VčeraVčera726
Tento týdenTento týden476
Tento měsícTento měsíc17593

Partnerské weby

apartman banner