Nad městem Oakland v Kalifornii prolétla poměrně nedávno záhadná trojice neidentifikovatelných létajících objektů. Svou kamerou s objektivem na noční vidění tento úkaz zachytil mezi devátou a desátou hodinou večer 26. května amatérský astronom, který na internetu použí vá přezdívku KevinMC360. Něco podobného natočil prý už před rokem, to bylo světel dokonce pět a tvořila na obloze písmeno V. Ale tehdy byl záznam hodně nekvalitní. Nyní je na jeho snímku vidět zřetelně tři rovnoměrně se pohybující světla. Astronom - amatér tvrdí, že UFO přelétá nad Oaklandem poměrně často.

Co se děje na jihu Kalifornie?
Mnozí ufologové jsou přesvědčeni, že se UFO objevuje spíše na jihu Kalifornie. To potvrzují i četná hlášení a výpovědi pozorovatelů a náhodných svědků. Jde ale skutečně o UFO objekty? Je totiž známo, že v této oblasti mají utajené základny hned tři velké firmy, které dodávají armádě nové letecké technologie. Jejich průmyslové komplexy by se údajně měly nacházet převážně pod zemí, spojuje je systém tunelů. Oblast již nechvalně proslula brutálními útoky členů ochranky prostoru, ti se prý s všetečnými zvědavci vůbec nemazlí. A byly tu opakovaně zaznamenány i únosy do UFO, některým z obětí tzv. chybí čas (po návratu domů bylo více hodin, než ukazovaly jejich hodinky).

Utajené základny
+ Techahapi (Tejon) ranč
Patří letecké společnosti Northrop a leží v kaňonu 50 kilometrů od města Lancaster. Nad oblastí nebyl vyhlášen zákaz přeletů, ale kdo ví, možná je to proto, že při pohledu shora se základna skutečně jeví jen jako klasický ranč s dobytkem. Nicméně sama letecká společnost o tomto středisku tvrdí, že je „výzkumným centrem zabývajícím se elektromagnetickými silami“. V areálu ranče je prý možné spatřit jakési hvězdicové otvory, z nichž v případě potřeby vyjíždějí vysoké pylony. Na ně lze připevňovat rozličné přístroje. Celé okolí je obsazené radary a anténami. Několik novinářů vyslovilo podezření, že by antény mohly být součástí projektu HAARP, že tedy mohou sloužit k pokusům ovlivňování počasí. Jiní lidé soudí, že tvoří kolem základny ochranný štít. U ranče je každopádně přistávací plocha. Nikdo ovšem neviděl, že by z ní kdy nějaké letadlo vzlétalo nebo na ní přistávalo. Neověřené informace hovoří o tom, že je vlastní základna rozložena na 42 patrech pod zemí.
+ Hellendale RCS test range
Základna patří společnosti Lockheed a má rovněž vlastní leteckou rozjezdovou dráhu a i jinak se podobá Tejon ranči. Má však navíc i viditelný vchod do podzemí. Hranice pozemku jsou obestavěny výstražnými tabulemi se zákazem vstupu a upozorněním, že případné vniknutí na pozemek bude kvalifikováno jako trestný čin a proti narušitelům bude ostře zakročeno.
+ Llano továrna
Továrna společnosti McDonnell Douglas je v areálu uzavřeného letiště Gray Butte (severovýchodně od města Llano). Také zdejší rozjezdová plocha pro letadla má hvězdicové otvory pro vysunutí pylonů. Někteří svědci tvrdí, že zde viděli podivné diskovité objekty duhové barvy, které svou barvu mění. Jejich účel není znám.
Většina badatelů se domnívá, že činnost těchto tří společností je provázaná, spolupracují na tajných projektech armády USA.
(xar)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2587287
DnesDnes534
VčeraVčera726
Tento týdenTento týden534
Tento měsícTento měsíc17651

Partnerské weby

apartman banner