Pro někoho jsou drahé kameny šperkem, který dokáže podtrhnout osobnost, pro jiného zázrak přírody, co pozitivně ovlivňuje zdraví. Jestliže si právě teď na žádný konkrétní zdravotní problém nestěžujete, můžete si kámen vybrat podle postavení hvězd a data narození, tedy podle vašeho znamení.
Beran, jehož rozum je řízen nadšení m, má pro svoje znamení vyhrazený ametyst, avanturín, safír, tygří oko. Kameny prakticky založeného a solidního Býka jsou růženín, achát, smaragd, amazonit, malachit.

Bystrý a zvídavý Blíženec by si měl pořídit smaragd, azurit, tygří oko, topaz, jantar. Citlivý a jemný Rak udělá dobře, když se poohlédne po růženínu, perlách, korálu, onyxu, jaspisu, opálu, chalcedonu. Schopný a sebevědomý Lev by měl sáhnout po karneolu, diamantu, jaspisu, jantaru, rubínu či citrínu a granátu. Pro analytické Panny jsou rezervované citrín, chryzolit, ametyst, karneol, sodalit, tygří oko. Tolerantní a ke všemu otevřené Váhy se přikloní k akvamarínu, modrému safíru, turmalínu, růženínu, jadeitu, perlám a akvamarínu.

Předvídaví Štíři mají na výběr mezi rubínem, jantarem, topazem malachitem, turmalínem, achátem, či granátem. Upřímným a svobodomyslným Střelcům lze doporučit chryzopras, rubín, hematit, sodalit, aventurín, topaz, chalcedon. Ke konzervativnínu a přemýšlivému Kozorohu se bude hodit granát, černá perla, malachit, onyx, turmalín, křišťál a jaspis. K novátorskému, vynalézavému a důmyslnému Vodnáři se bude hodit zirkon, ametyst, citrín, fluorit, safír, topaz či křišťál. Ryba se spirituálními schopnostmi, intuicí se bude dobře cítit v blízkosti jaspisu, vltavínu, jadeitu, opálu, akvamarínu, fluoritu.
(pru)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454478
DnesDnes512
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2385
Tento měsícTento měsíc5424

Partnerské weby

apartman banner