V listopadových dnech se projeví novoluní z konce října (30. 10.), které vrcholí ve znamení Štíra a je důležité zejména pro Štíry. V době novoluní se k sobě přiblíží Slunce, Luna, Merkur a poté i Černá Luna. Přes Saturn přebíhá Venuše. Černá Luna má dvě vlastnosti, může člověka

vést, ukázat mu jeho karmickou cestu, nebo ho z cesty svede. Asistence Černé Luny u novoluní ve Štíru přinese osudové situace do života mnohých lidí. Světlo a temnota se dostanou do přímého kontaktu. Slunce a Černá Luna budou v konjunkci, tedy ve spojení, po celou první polovinu listopadu. Venuše se Saturnem zkomplikuje mnohým jedincům záležitosti lásek, peněz i jiných hodnot, neboť štírské energie nesou žárlivost, sex a peníze ve společném vlastnictví s další osobou, okultismus, magie a otevírání tajemství.

Úplněk vrcholí v Býku 14. listopadu a bude důležitý hlavně pro Býky. V době úplňku se bude pohybovat Černá Luna u Slunce plujícího Štírem. Kdo ví, kde má Černou Lunu postavenou v horoskopu, je ve výhodě, zná svá tajemství, své karmické dluhy i zátěže. Černá Luna spolu se Sluncem bude v postavení proti bílé Luně. Dva světy se postaví na ose proti sobě - Býk proti Štíru a Štír proti Býku. Někdo tím ztratí a jiný získá. Všem znamením přináší tento úplněk téma majetku a peněz, bydlení a majetkové stability. Další novoluní vrcholí 29. listopadu ve znamení Střelce. Slunce, Luna, Saturn a Merkur vytvoří těsné spojení a propojí své energie. Začnou platit nová pravidla. Uvědomíte si směr své cesty a díky Saturnu si ujasníte cíle. Merkur, planeta pohybu, popožene myšlenky a činy k jejich realizaci. Přes karmické Pluto přebíhá Venuše. Vesmírná hra planet všem přináší další osudová rozhodnutí vztahující se k hodnotám, majetku, financím a láskám. Ceres brouzdá tam a zpět přes Uran v Beranu. V pracovní rovině pojedete na plný plyn, Uran naznačuje změny týkající se pracovních aktivit. Tématy Střelce jsou cestování, boření hranic, vzdělávání a rozšiřování vědomostí, směr života, splněná přání, zmoudření. Dne 9. listopadu se přesune Mars, planeta aktivity, z Kozoroha do znamení Vodnáře. Lze realizovat sny. Je vhodné chodit do společnosti, kde můžete potkat důležité osoby.

BERAN

Novoluní z konce října vám ukazuje, kudy se vydat v oblasti peněz a majetku, který vlastníte s další osobou nebo bankou. Černá Luna bude dohlížet, aby každý dostal, co mu dle zásluh náleží. Čeká vás podepisování listin a dohod týkajících se finančních transakcí, objeví se nějaké úřední dokumenty a smlouvy. S přechodem Marsu do Vodnáře začnete pracovat na svých snech. Úplněk vnese jasno do oblasti peněz, dokončí jakési osudové záležitosti související s vaším majetkem. Slunce se v první polovině listopadu nachází u Černé Luny a v době úplňku vytvoří konjunkci. Lze očekávat osudové rozhodnutí v tématu peněz. Může vám ukázat karmickou cestu, nebo vás z ní svézt. Rozhodujte se opatrně a s rozmyslem. Novoluní vám otevře témata cizina, vzdělávání, písemnosti související s úřady a soudy. Pluto spolu s Venuší aktivují pracovní situaci, v té by měl přijít posun. Prosinec naznačí a otevře vaši další životní a pracovní cestu.

BÝK

Novoluní z konce října vám přivede do života nové spolupracovníky a partnery. Dohodnete si nová pravidla v práci, ve vztazích a v životě. Venuše přebíhá přes Saturn v tématu peněz a majetku, který máte ve společném vlastnictví s další osobou nebo bankou. Černá Luna asistuje při novoluní. Rozhodnutí, která učiníte, mohou vést dvěma směry - vydáte se správným směrem, nebo budete svedeni na scestí. Svá rozhodnutí proto dobře zvažujte.

S přesunem Marsu budete velmi pracovně vytíženi, nezastavíte se. Čeká vás nejdůležitější

úplněk tohoto roku, probíhá ve vašem znamení. Dořešíte a uděláte si jasno ve vztazích. Vztahy, smlouvy a dohody se ukončují a vytvářejí, řeší, a to pod Černou Lunou, která se pohybuje v první polovině listopadu u Slunce. Novoluní vám otevře cestu k majetku a financím. Saturn a Merkur vnesou pořádek do tématu peněz, čeká vás nějaká dohoda s majetkem související, je třeba si dát vše do pořádku. Pluto spolu s Venuší přinesou osudové rozhodnutí související se vzděláním, úřední záležitostí, zahraničím.

BLÍŽENCI

Novoluní z konce října vám otevírá novou spolupráci. U seskupení planet asistuje Merkur a přidá se i Černá Luna. Měli byste myslet na své zdraví a nastartovat ozdravnou kúru, udělat něco pro své tělo, nebo půjde o zdraví osoby v okolí. Venuše přebíhá přes karmický Saturn v tématu pracovních, smluvních a partnerských vztahů. Udělejte si proto pořádek ve všech smluvních ujednáních. S přesunem Marsu do Vodnáře se aktivují témata - úřady a soudy, rozšiřování vědomostí, zahraničí. Úplněk otevírá bránu vaší psychiky. Měli byste řešit zdraví, zajít na preventivní prohlídky a aktivně si posilovat psychiku. Opatrujte se a hýčkejte až do dalšího úplňku, kdy si budete muset vyjasnit vztahy. Při úplňku asistuje Černá Luna, která může vnést temnotu a chmury do vašeho života. Novoluní otevře témata - vztahy, smlouvy a dohody. Jsou před vámi nová smluvní ujednání, noví pracovní partneři. Můžete očekávat písemné úřední dokumenty. Budou se nastolovat nová pravidla i ve vztazích. Venuše, která v době novoluní přebíhá přes karmické Pluto, vám přinese důležité situace v souvislosti s majetkem a penězi. Mohli byste dostat přidáno, vylepšit si finanční poměry.

RAK

Díky novoluní z konce října je před vámi období, kdy budete vytvářet a plodit. Objeví se nové projekty, přijdou noví partneři, spolupracovníci. U novoluní asistuje Merkur a přidá se i Černá Luna. Merkur dá vše do pohybu a Černá Luna přinese osudové, karmické situace.

Přestup Marsu do Vodnáře vám aktivuje téma sexu, peněz a okultních věd. Úplněk ukončí a vnese jasno do tématu přátel, uzavře se vám určité společenství. Slunce s Černou Lunou a Lunou v opozici propojí světlo a temnotu. Otevřou se karmická přátelství. Jste velmi intuitivní, můžete odhalit určitá tajemství. Zjistíte, zda lidé kolem jsou přátelé či nepřátelé.

Novoluní vám otevře cestu ke zdraví, to si musíte dát do pořádku. Začněte žít zdravě. Čeká vás nová spolupráce, nový projekt, dostanete zprávu týkající se nového kolegy, důležité osoby. Toto téma aktivuje Venuše přecházející přes karmické Pluto.

LEV

Novoluní z konce října má zásadní význam pro váš domov, rodinu, zázemí. Vydáte se po nové cestě, která bude díky asistenci Černé Luny osudová, dávno naplánovaná. Černá Luna odhaluje tajemství zátěže z minulých životů a provází vás celým tímto životem, abyste si prožili a odžili určité situace. Venuše s karmickým Saturnem se pohybují tématem dětí, partnerů a tvorby. Saturn vám uštědří lekce spojené s láskou, penězi a hodnotami ve vztahu k dětem a partnerům. S přesunem Marsu do Vodnáře začnete cosi zařizovat a vyřizovat, aktivují se partnerské a pracovní vztahy. Úplněk ukončí a uzavře nějakou situaci v pracovní oblasti. Při úplňku se pohybuje vedle Slunce Černá Luna a jejich energie se propojí, dojde na osudové situace. Novoluní ve Střelci vám přinese cestu spojenou s dětmi, partnery či spolupracovníky, kolegy. Saturn s Merkurem udělají pořádek v této oblasti a vše se dá do pohybu. Venuše s Plutem povzbudí vaši touhu vypadat skvěle,vylepšíte si vzhled.

PANNA

Při novoluní z konce října byly i planety Merkur a Černá Luna. Vašimi tématy jsou úřední záležitosti, dopravní prostředky, sourozenci a vzdělávání.  Novoluní vám otevře novou cestu, ovšem Černá Luna může přinést jisté potíže, proto je důležité rozmýšlet, než něco dohodnete nebo podepíšete. Venuše se Saturnem se nacházejí v oblasti domova, zázemí a rodiny. Přinesou vám životní zkoušku spojenou s penězi, hodnotami a láskou. S přesunem Marsu budete řešit zdraví - své nebo osoby blízké. Úplněk ukončí nějaké úřední záležitosti spojené s psaním, podepisováním a vyjednáváním. Slunce se propojí s Černou Lunou proti bílé Luně a tím se vám otevře brána do minulých životů. Na povrch se dostanou osudové situace, které je třeba dořešit, budou se týkat komunikace, psaného a mluveného slova, úředních jednání, rozšiřování vědomostí. Novoluní ve Střelci odstartuje vše spojené s bydlením, domovem, zázemím a rodinou. Propojí se Slunce, Luna a Saturn s Merkurem. Dáte si do pořádku vše, co souvisí s bydlením. Přes karmické Pluto přebíhá Venuše v tématech - děti, tvorba, pracovní a životní partneři. Planety zapůsobí příznivě, zlepší a zkvalitní situace související s partnery i potomky.

VÁHY

O novoluní z konce října asistoval Merkur a nechyběla ani Černá Luna. Vám se tak otevřela cesta k majetku, k získání prestiže a peněz. Merkur dává do pohybu téma financí, Černá Luna vám může přinést do života problém vztahový, jenž je spojený právě s penězi. Venuše přechází přes Saturn, lze čekat životní zkoušku spojenou se sourozenci a úřady v souvislosti s penězi. Měli byste si dát do pořádku vše kolem dopravních prostředků. Přesun Marsu vám aktivuje témata děti a partneři (pracovní i životní). Úplněk vnese jasno do oblasti majetku. Dořeší se peníze, které vlastníte spolu s další osobou nebo bankou. Slunce v době úplňku přebíhá přes Černou Lunu a bude přesně proti bílé Luně. Svedete boj dobra a temnoty. Co je dobře a co špatně, to si musíte zodpovědět sami. Při novoluní ve Střelci se setkají Slunce, Luna, Saturn a Merkur. Novoluní vám otevře cestu ke vzdělání, k vyjasnění úředních záležitostí, záležitostí spojených s dopravními prostředky, sourozenci.

ŠTÍR

Novoluní na konci října propojilo Slunce, Lunu, Merkur a Černou Lunu ve vašem znamení. Čeká vás nová životní cesta, nové projekty, ovšem díky Černé Luně můžete také sejít ze správného směru. Budete mít na výběr ze dvou cest, pozor, jedna vede do slepé uličky. Novoluní se týkalo psaného nebo mluveného slova. Saturn spolu s Venuší po vás žádají, abyste si udělali pořádek v tématu peněz a majetku. Jinak si ve finančních záležitostech nepolepšíte. Mars aktivuje oblast domova, zázemí, bydlení a žen v rodině. O úplňku díky Slunci s Černou Lunou proti bílé Luně dořešíte cosi v tématech - vztahy, smlouvy a dohody. Ukončí se staré, aby mohly vzniknout nové. Slunce aktivuje bránu do minulých životů a odkryje situace, jež jsou uloženy hluboko ve vašem nitru na nevědomé úrovni. Při novoluní ve Střelci se setkají Slunce, Luna, Merkur a karmický Saturn. Přinesou vám osudovou zkoušku související s penězi a majetkem. Novoluní vás nasměruje ke zlepšení finanční situace, zvýšení prestiže. Uvědomíte si svou hodnotu.

STŘELEC

O novoluní z konce října došlo na spojení Slunce, Luny, Merkuru a Černé Luny. Budete přemýšlet, jak dál v životě. Po celý listopad budete přemítat, co ukončíte, kudy se budete ubírat. V této době se pohroužíte sami do sebe. Toto období bude pro vás velmi náročné, mohou se objevit pomluvy, odtajní se informace, které byly dosud dobře uklizeny před ostatními. Nepřátelé vám mohou znepříjemnit život. Díky Venuši, která přebíhá přes Saturn, si srovnáte své hodnoty. Přesun Marsu aktivuje pohyb, tedy dopravní prostředky, cesty, komunikaci, úřední záležitosti a také téma vzdělávání. Úplněk vnese jasno do témat - spolupráce, nemoc a zdraví, péče o druhé. Slunce s Černou Lunou se postaví do opozice s Lunou, bude to pro vás velmi náročné. Merkur se posunuje Střelcem, budete v jednom kole. Čeká vás psaní, komunikace, cestování. Budete vidět a bude o vás slyšet. Novoluní ve vašem znamení otevře další životní cestu, nové projekty. Díky spojení několika planet byste si měli dát do pořádku svůj život. Saturn s Merkurem přinesou nejednu životní zkoušku, jež vás donutí určité věci urovnat. Pluto s Venuší ovlivní nějaké vaše rozhodnutí v tématu majetku a financí.

KOZOROŽEC

Novoluní z konce října odkrývá určitou společnost, skupinu lidí, přátele, k nimž směřujete. Přesun Marsu aktivuje finanční sféru. Úplněk ukončí záležitosti související s dětmi, partnery a spolupracovníky. Slunce s Černou Lunou se dostanou do opozice vůči sobě. Je potřeba cosi ukončit, ale vy váháte. Věřte, že veškeré změny, jež učiníte, jsou pro vás do budoucna příznivé. Novoluní ve Střelci vám přinese určité životní rozhodnutí, srovnáte si priority a hodnoty. Začnete přemýšlet, co ukončíte ve svém životě, kudy se budete ubírat. Musíte si utřídit myšlenky. Prosinec bude velmi náročný na vaši psychiku i zdravotní stav.

VODNÁŘ

Novoluní z konce října díky postavení planet ovlivní témata -  práce, kariéra a životní nasměrování. Otevřela se brána do nevědomí, do minulých životů, dostanete informace o tom, co jste v minulosti nezvládli a získáte též možnost napravit svou karmu, osud, karmickou zátěž. S přesunem Marsu do Vodnáře se aktivuje váš život. Nezastavíte se celé dva měsíce.

Úplněk ukončí cosi v tématech - domov, rodina a zázemí. Vnese jasno do oblasti žen v rodině. Slunce s Černou Lunou se postaví proti sobě do opozice. Ocitnou se tak práce na straně jedné a rodina na druhé, jako na miskách vah. Kam se přikloníte? To je na vás. Každopádně si musíte udělat pořádek mezi přáteli a osobami, jež vás obklopují. Novoluní přeje novým přátelstvím, nasměruje vás do nového společenství a také k úspěchu. Saturn s Merkurem vám přihrají nějakou životní zkušenost ze sféry přátelství. Do života vám vstoupí starší, vážená osoba, která pro vás bude přínosem.

RYBY

Novoluní z konce října vás nasměruje na cestu k srdci a duši. Otevírají se vám také témata -  zahraničí, vzdělávání, úřady a úřední jednání. Veškeré hranice a omezení budou zbořeny. Spojení planet o novoluní vám dá možnost vyřešit si hříchy z minulosti, které se vám naskládaly jako karmické zátěže. Přesun Marsu povede k ukončení všeho nevyhovujícího. Otevře vám téma minulých životů, ale také aktivuje skryté nepřátele a pomluvy. S tím vším si budete muset poradit. Dlouhodobým problémem mohou být peníze a majetek, tomu nyní vládnou Uran s Ceresem. Dostanete v souvislosti s tím zabrat, ovšem vaše snaha bude odměněna. Čas úplňku uzavře nějakou záležitost z oblasti úřadů, dokumentů nebo také v souvislosti s dopravním prostředkem. Ukončí vše, co souvisí se vzděláváním. Merkur ovlivňuje myšlenky, komunikaci v tématu práce a kariéry, tuto sféru si musíte dát do pořádku.

Novoluní ve Střelci je pro vás důležité, odstartuje vaši novou pracovní aktivitu, posune vás v kariérní oblasti. Saturn s Merkurem vám ale připraví životní zkoušku v oblasti práce. Pohlídejte si proto veškeré úřední záležitosti, smlouvy. Pluto s Venuší vám dají možnost splnit si své sny, dostat se mezi lidi, mezi které chcete patřit.

Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2729071
DnesDnes422
VčeraVčera527
Tento týdenTento týden949
Tento měsícTento měsíc18383

Partnerské weby

apartman banner