Každý člověk má svou oblíbenou barvu. Kterou ze svého šatníku preferujete vy? Odstín, který vás nejvíce přitahuje, mnohé prozradí. Najdete se v následující charakteristice?

Máte rádi bílou? Můžete na své okolí působit skromně, nenápadně, zakřiknutě. Ve skutečnosti jste

osoba s velkou sebedůvěrou, samostatná, iniciativní, která touží po novém začátku. Na lidi ve svém okolí můžete pohlížet dost kriticky. Některé věci, za nimiž byste chtěli udělat tlustou čáru, ale nezlomíte ani správnou motivací, ani silnou vůlí. Je třeba držet emoce na uzdě, naučit se věci brát s humorem a větším nadhledem.

Patří modrá barva k vaším stálicím? Zřejmě jste člověk, který se snaží žít se svým okolím v naprosté harmonii, ale ne vždy je to pro něj snadné. Když si něco zamanete, jdete za tím hlava nehlava, jako tvrdohlavý beran. Pro příznivce modrého odstínu je charakteristická touha po jistotě, pevném zázemí, uznávají tradice, jsou konzervativní.

Žlutá má být barvou optimistů.  Jde o lidi dynamické, překypující energií, kteří ale občas létají hlavou v oblacích. Potřebují kolem sebe pořádný rozruch. Typická je pro ně zvídavost, touha stále poznávat něco nového, objevovat nepoznané, tvrdohlavě kráčet za svým cílem. Nesnášejí závislost na druhých, chtějí být absolutně svobodní.

Převládá ve vašem šatníku červená barva? Jste nejspíš člověk, který neumí přistupovat na kompromisy. Za svým snem umíte jít hlava nehlava, bez ohledu na názor a postoj okolí. Býváte dominantní a někdy až agresivní, vždy se snažíte být středem pozornosti. Před překážkami, jež vám život staví do cesty, nejste zvyklí uhýbat. S vitalitou, odvahou, smělostí, vztyčenou hlavou jim umíte čelit.

Černá patří k magickým barvám. Vyznávat ji mají lidé zásadoví, houževnatí, jejichž největší slabostí je udržet emoce na uzdě. Umějí si stát za svým názorem. Černá je barva extrémů, tvrdosti a nesmiřitelnosti. Reprezentuje silný charakter, určitou společenskou úroveň. Tomu, kdo ji má rád, většinou neschází smysl pro detail, přesnost, své činy a kroky má vždy dobře promyšlené.

Je vaší nejoblíbenější hnědá barva? Pak jste nejspíš člověk, který umí vzít pořádně za práci, neobáváte se žádné námahy, vždy chcete maximálně obstát. A to nejen v profesní sféře, ale také na domácí půdě, v rodinném kruhu, v mezilidských vztazích. Ke všem životním výzvám se stavíte neúnavně, ve svém okolí vzbuzujete důvěru, sympatie.

Nositel fialové má blízko k duchovní a ezoterické sféře. Jste nejspíš člověk, který nikdy nezapadne v davu, máte velké charisma. Milujete svobodu a nesnášíte závazky. Patříte k lidem, kteří budí dojem spolehlivosti, serióznosti, jednají bez přetvářky.

(mav)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2506653
DnesDnes492
VčeraVčera630
Tento týdenTento týden492
Tento měsícTento měsíc17999

Partnerské weby

apartman banner