Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro

určitou vizualizaci. V ezoterickém slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě účinek mandal vyzkoušet. Pravidelně pro vás vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

LISTOPAD

Tento měsíc vám dává poslední příležitost k tomu, abyste připravili své tělo a mysl na nadcházející zimu. Mandalka vám přináší trochu tepla do chladnějších dní a připomíná, že každé období je krásné. Pokud jste se ještě nepustili do úklidu, je k tomu vhodný čas. Před tím, než ukončíte tento rok, je třeba zhodnotit ho a uklidit si kolem sebe. Tak si uděláte i pomyslný úklid v sobě. A věřte, že není od věci vzít si k ruce nějaký zápisník a sepsat si, co vás během úklidu, nebo po něm, napadne. Nebojte se zaznamenat i zdánlivě nesmyslné věci, drobné a nedůležité myšlenky. Když se pak na zápis podíváte, možná zjistíte mnoho zajímavého. Třeba že často myslíte na to, na co nechcete, že si děláte neustále starosti, neumíte se pořádně soustředit. Můžete tak získat důležité vodítko, které vám napoví, na čem byste měli pracovat, co musíte změnit, abyste se cítili lépe.

(cul)

Kontakt: tel. 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2579444
DnesDnes473
VčeraVčera672
Tento týdenTento týden3274
Tento měsícTento měsíc9808

Partnerské weby

apartman banner