Kdo podvádí častěji? Zdá se, že mimomanželské vztahy jsou dnešní společností ve velké míře tolerovány a nikdo z nich nedělá žádné drama. Sex po telefonu, na jednu noc, erotické služby nebo sex s expartnerem nepovažujeme podle průzkumu společnosti

SANEP za nevěru. Jako nejhorší možné partnerské provinění označuje nevěru polovina populace. Nevěru jako důvod rozvodu či rozchodu přiznává pětina populace. Podle jiného průzkumu se nejvíce nevěrníků vyskytuje mezi jedináčky, kteří prý nejsou zvyklí si nic odpírat, v dětství bývali rozmazlováni, s nikým se nechtěli o nic dělit. A jaká forma nevěry je pro Čechy typická? U převážné většiny jde o tak zvaný úlet, tedy jednorázové povyražení, mnohdy se jedná o náhodné setkání.

Chcete se dožít vysokého věku? Ten, kdo si chce užívat života do vysokého stáří, by se měl vyhýbat kouření, pití velkého množství alkoholu, lenošení a nezdravé stravě. Například pro Japonce jsou elixírem života zdravé stravovací návyky. Jak potvrzují vědecké studie, staří Japonci přestávají jíst, když se cítí z osmdesáti procent sytí. V malém množství nemůže alkohol člověku ubližovat, více drinků denně však může mít celou řadu negativních účinků, jako například přibývání na váze, psychické problémy. Alkohol je také jedním z rizikových faktorů vzniku celé řady civilizačních onemocnění. Pokud jste věrným konzumentem televizních pořadů a před obrazovkou denně strávíte více než čtyři hodiny, hrozí vám riziko předčasného úmrtí až o 46 % vyšší. Nepříliš vysoký věk hrozí také samotářům. Život bez přátel, bez rodiny, osamělost mohou souviset s vysokou hladinu cholesterolu, zvýšeným rizikem srdečních chorob, depresemi, jinými duševními poruchami.

Správná doba na milování. Ne každá denní doba přeje milostným hrám. Říká se, že sex po ránu nahradí rozcvičku, mezi šestou a devátou hodinou povzbudí lépe než šálek kávy. I dopoledne je ideální čas pro vášeň. Dokonce je to správná doba na různé experimenty, nové polohy, milování v neobvyklém prostředí, neboť stoupá hladina adrenalinu, mozek se nebrání fantazii, orgasmu se dosahuje rychleji. Pro něžnosti v ložnici lze využít i dobu mezi patnáctou a osmnáctou hodinou. Pokud se oddáváte partnerským povinnostem mezi osmnáctou a jednadvacátou hodinou, nejste dostatečně schopni vcítit se do partnerových potřeb. Zvečera si organismus dělá jakousi inventuru a člověk je sobecky zahleděn do sebe. Po půlnoci si tělo zaslouží klid, takže žádné ponocování ani milostné hrátky.

(pru)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2506797
DnesDnes636
VčeraVčera630
Tento týdenTento týden636
Tento měsícTento měsíc18143

Partnerské weby

apartman banner