1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Držte se pevně svých plánů, vaše cesta je zcela správná. Bude se vám dařit, ale pozor, abyste nepodlehli pýše. I když není nic, co byste nyní nezvládli, může se snadno

stát, že vás osud sám upozorní na chyby. Dejte na svého průvodce, dá vám znamení. Vede vás i Vesmír.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Nebojte se udělat rozhodnutí, které již delší dobu odkládáte pro jeho složitost. Je čas myslet na sebe, na své dobro. Nakonec se setkáte s pochopením, i když možná trochu později. Chaos kolem vás se rychle uklidní, nakonec sklidíte obdiv a ovace. Nepodléhejte tlaku druhých.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Pozor na to, jak komunikujete, jak jednáte s ostatními. Nemusíte nutně hned stát v opozici a tvrdě prosazovat své názory. Zkuste si pro jednou připustit, že ne vždy máte pravdu. Potlačte své ego a naslouchejte druhým. S řešením nějakého problému může totiž přijít i někdo jiný.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Ostatní k vám budou vzhlížet, naslouchat vám. Měli byste je tedy vést, ne jim nařizovat kudy jít. Každý má svou cestu, dejte tedy ostatním najevo, že by měli přemýšlet více samostatně. To, co je dobré pro vás, nemusí být nutně dobré pro ostatní. Pomáhejte, raďte, navrhujte.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Postarejte se o druhé, budete-li požádáni o pomoc. Neznamená to ale, že se necháte využívat. Pozor tedy na překročení pomyslné hranice. Jděte za hlasem svého srdce, nemusíte se nutně vzdávat toho, co je vám milé jen proto, že vás jiní potřebují. Pomáhejte, ale s mírou.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Intriky jsou všude a nejspíše se s nimi nyní budete setkávat více než v uplynulých dnech. Zaměří-li se někdo na vás, nepanikařte. Jednejte opatrně a s nadhledem, jen tak se snadno vymaníte z cizího vlivu, aniž byste přišli o cennou energii. Nebojte se říkat pravdu.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Buďte sami sebou, nebojte se říci svůj názor, být upřímní a čestní. Nejspíše okolí trochu překvapíte, ale určitě příjemným způsobem. Kdo tenhle váš postoj nepochopí, ten nestojí ani za zlomek snahy, kterou jste dosud do vztahů vynakládali. Ostatní prozřou.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Vaše případné potíže se vyřeší, zažijete velký pocit úlevy. Jen dejte více prostoru Vesmíru, aby vás zavedl na správnou cestu a dodal vám tolik potřebnou energii. Na konci celého procesu budou prosperita i klid. Je také nutné, abyste se oprostili od minulosti.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Nyní je čas ponořit se více do sebe, do svého vnitřního JÁ. Uspořádejte si někde v klidu myšlenky, plánujte, volte tu nejlepší cestu. Samota vám nyní přinese spoustu nápadů a nových myšlenek. Vyzkoušejte také meditace, věnujte se relaxačním cvičením a procházkám v přírodě.

Husa (22. 12. – 19. 1.)

Máte šanci si finančně polepšit, měli byste však být dobře připraveni. Umíte zacházet s penězi? Víte, jak s nimi nejlépe naložit? Snažte se odpovědět na tyto otázky. Může se totiž stát, že snadno k penězům přijdete a pak je rychle pozbudete. Stavte tedy na pevných základech.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Máte šanci výrazně zkvalitnit svůj partnerský vztah. Nezadaní zase mohou potkat životní lásku. Bude ale potřeba zapracovat na svém vystupování a také si všímat potřeb druhého člověka. Nemusíte nutně každému vyhovět, ale určitě byste měli mít více pochopení.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Neobracejte se zády k ostatním, brzy přijde doba, kdy velmi oceníte ty, které máte kolem sebe. Uvědomte si, že občas je nutné spoléhat na pomoc přátel a ve vašem okolí je spousta těch, kteří vám bez otálení pomocnou ruku podají. Buďte za to vděční a nebojte se to dát najevo.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504816
DnesDnes448
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3068
Tento měsícTento měsíc16162

Partnerské weby

apartman banner