22539965 1574840785895246 8279933388885993166 nBERAN: Zaměřte se na oblast, která vás zajímá, a vzdělávejte se. Hodně informací najdete nejen na internetu, ale i v klasických knihách.

BÝK: Prožíváte možná

vnitřní napětí, cítíte, že se bude něco dít. Buďte opatrní a raději vyčkávejte. Až přijde čas jednat, poznáte to.

BLÍŽENCI: Mějte na paměti, že nic není tak zlé, jak to na první pohled vypadá. Pokud vás dnes někdo rozladí, nemusí to hned znamenat, že vám chtěl uškodit.

RAK: Nezabývejte se tolik minulostí. Máte se z ní jen poučit a ne řešit, co by bylo, kdyby se věci odehrály jinak. Žijte naplno přítomností.

LEV: Neobávejte se pustit do nových, nevyzkoušených věcí. Umožní vás posunout se v životě o krok dopředu. ♥ V milostném životě očekávejte menší krizi.

PANNA: Nesnažte se sami sobě stále něco dokazovat. Svět se přece nezboří, když uděláte nějakou chybu. ♥ Kouzlo zamilovanosti vyprchalo? S tím jste ale museli počítat.

VÁHY: Snažte se žít v rovnováze sami se sebou, zbytečně nic nekritizujte, nestrachujte se předčasně. ♥ Nepotlačujte své touhy.

ŠTÍR: Máte žaludeční potíže, problémy se zažíváním? Zamyslete se nad tím, co si dáváte na talíř. ♥ Ve vztahu už dlouho stojíte na jednom místě.

STŘELEC: Obdarujte někoho, kdo to pravdu potřebuje. Uvidíte, jak vás radost druhých nabije pozitivní energií. A té už se vám pomalu nedostávalo.

KOZOROŽEC: ♥ Nejspíš vás velmi mile překvapí zajímavá milostná šance, se kterou jste vůbec nepočítali. Příliš dlouho se nerozmýšlejte.

VODNÁŘ: Tlak okolností se uvolňuje, určité pracovní věci se posunou vpřed. Jednejte rozvážně a uzavřete výhodné smlouvy, dohody.

RYBY: Nesnažte se cosi prosadit za každou cenu, nezneužívejte pozici síly či funkce. ♥ Mohou vás trápit pochybnosti, žárlivost.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2450681
DnesDnes460
VčeraVčera636
Tento týdenTento týden2712
Tento měsícTento měsíc1627

Partnerské weby

apartman banner