1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Všichni chybujeme, nikdo z nás není neomylný. Váš totemový ochránce je tu ale s vámi, stojí při vás, ať uděláte cokoli. Nesmutněte tedy dlouho nad tím, že jste mohli

jednat jinak, nemusíte si nic vyčítat. Postačí, když svou chybu přiznáte a půjdete dál. Pamatujte, máte svoji velkou ochranu.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Pokud se potýkáte s problémy, nebo jen hledáte další cestu, nevíte, co dál, uvolněte se, zpomalte. Pomůže vám nyní hlavně hudba a procházky v přírodě. Zvolte tedy to, co je vám bližší, a pak si důkladně pročistěte hlavu. Velmi rychle se před vámi objeví řešení, nastolení zcela nového řádu.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Pokuste se ze svých dosavadních a mechanických činností udělat rituální záležitost. Jen tak předejdete syndromu vyhoření, jen tak přestanete dělat chyby. Navíc, váš život dostane zcela nový náboj, budete se těšit ze všeho, co se povede. Prozáříte mysl a můžete tedy začít plánovat i do budoucna.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Přichází doba, kdy začnete sklízet úspěchy svých předešlých činů. Můžete se radovat, očekávejte pohodu a klid. Můžete začít stavět základy pro nové věci, které mají velkou šanci na zdárné dokončení. Neusněte však na vavřínech, pilně pracujte dál. Neměli byste ovšem zapomínat i na občasný odpočinek.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Ve víru událostí a v zajetém systému zapomínáte na drobná potěšení. Myslete tedy také na dny, které strávíte s blízkými, kamarády, nebo klidně jen o samotě, pokud máte potřebu. Život není jen o práci a povinnostech, je také o příjemných věcech. Můžete si je dovolit, přestože si myslíte opak.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Vymyslete pro partnera romantickou večeři při svíčkách, potěšte čímkoli své kolegy v práci. Ukažte, že umíte dělat vstřícné kroky, že si druhých vážíte. Zanedlouho budete potřebovat pomoc vy sami a takto ji najdete velmi snadno. Mít kolem sebe spřízněné duše se opravdu vyplatí.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Váš sen se může stát skutečností, ale bude potřeba pro jeho dosažení něco udělat. Nebojte se tedy radikálně cokoli ve svém životě změnit. Byť půjde o kroky zásadní. Můžete se třeba přestěhovat, změnit práci, studovat. Jen tak dosáhnete svého. Navíc váš totemový ochránce stojí při vás, pomůže vám.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Ucítíte zcela novou sílu, v žilách vám bude kolovat nová krev. Souvisí to s úspěchem, kterého jste dosáhli. Ale pozor na to, aby váš přístup nebyl příliš arogantní. Budete sice terčem obdivu, ale zároveň byste měli být i pokorní. Usmívejte se, poděkujte za vše vesmíru, lidem kolem sebe.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Váš totemový průvodce i vesmírná energie k vám nyní budou promlouvat. Nečekejte ale dopis ve schránce. Všímejte si dobře všeho kolem sebe. Vzkazy mohou chodit různými způsoby a nic nebude náhodné. Vše má nyní svůj důvod, vše vás má dovést tam, kde jste vždy chtěli být.

Husa (22. 1.2 – 19. 1.)

Jste důkladně připraveni i na radikálnější změny? Možná se vám bude zdát, že vás život zrovna nešetří, ale bude jednat rychle a vést vás nejkratší cestou. Nemusí být sice v souladu s tím, jaká je vaše představa, ale svůj názor na konci cesty jistě změníte. Příliš dlouho jste stáli na jednom místě, očekávejte tedy akci.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Připravte se na příval různých myšlenek a nápadů. Ne všechny se sice budou hodit, ale určitě mezi nimi najdete ty, které vám pomohou změnit život. Měli byste si je tedy dokonale utříbit a pak je následně využít. Nyní si můžete zcela změnit život, nebo se na zásadní změny dokonale připravit.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Až si nebudete vědět rady, až vás problémy dostanou do kouta, zastavte se a uvolněte se. Pak se zcela odevzdejte vesmírné energii. Požádejte klidně o pomoc své blízké, je na ně spolehnutí. Pravděpodobně pak budete překvapeni rychlostí, jakou se kolem vás pročistí vzduch.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456958
DnesDnes84
VčeraVčera736
Tento týdenTento týden84
Tento měsícTento měsíc7904

Partnerské weby

apartman banner