indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Nezměrná aktivita charakterizuje období, které je před vámi. Přinese vám spoustu zajímavých příležitostí, přiblížit se k vytyčenému cíli vám může připadat snadné. Ale nenechte se ukolébat pozitivními výsledky. Podle totemových rádců bude klíčové vytrvat, komplikace

 jen posílí vaši odolnost vůči zátěži. Pamatujte na to, že cesta k úspěchu bývá často lemována i složitými mezilidskými vztahy. Snažte se s každým vycházet po dobrém.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Jedno moudré pořekadlo říká, že strach má velké oči. Než se začnete něčeho bát, ověřte si, zda mají vaše obavy reálný základ. Rozhlédněte se kolem sebe. Když porovnáte své starosti, úzkost se svým okolím, zjistíte, že na tom nejste nejhůře. Nebo si vzpomeňte na chvíle, kdy pro vás nebylo snadné čelit životním výzvám. Vždycky jste všechno zvládli. Proč by tomu nemělo být i v současnosti?

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Než si začnete na něco stěžovat, měli byste se nad sebou zamyslet, co vlastně od života očekáváte. Vesmír je vám nakloněn, a toho byste měli jaksepatří využít. Některé záležitosti se vám podaří snadno vyřešit jako mávnutím kouzelného proutku. O to víc si budete svůj úspěch užívat, v souvislosti s profesním směřováním prožijete velké překvapení. Bude to ideální čas upevnit stávající pozice, obecně si v životě polepšit.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Před vámi se rýsuje nějaký problém. Jisté signály jste zaznamenali už dříve, ale neměli jste možná čas, odvahu, kuráž smést je ze stolu. Teď byste mohli být zaskočeni tím, že už nelze před ničím uhýbat, něco, obrazně řečeno, zametat pod koberec. Postavte se čelem k věcem, které pokládáte za důležité, snažte se volit zlatou střední cestu. Tou rozhodně nemůžete nic zkazit.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Vesmír máte na své straně, štěstí je, zdá se, na dosah. Nesmíte však připustit, aby vás některé věci zastihly nepřipravené. Buďte ve svých očekáváních, přáních a předsevzetích při zemi, trochu kroťte svou odvahu pouštět se do rizika. Mohlo by se vám to nevyplatit. Každopádně se vám potvrdí, že úspěch nepřijde sám od sebe, ale bude vás stát obrovskou dřinu, odříkání, velkou oběť.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Ve vaší duši zavládne klid a harmonie. Můžete to přičítat skutečnosti, že nic, co jste získali a co se vám povedlo, nepřišlo zadarmo, bez vašeho přičinění. Jen nyní sklízíte plody své poctivé práce a snažení. Ne všechno budete vnímat z pozitivní stránky. Srdeční záležitosti by mohly projít určitou zkouškou a mít podstatný vliv na každodenní aktivity. Smiřte se s tím, že ne všechno budete mít pod kontrolou, nebojte se někdy improvizovat.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Nežeňte se za něčím novým, lákavějším. Vsaďte na to, co se vám osvědčilo, máte vyzkoušené, spokojte se s tím, čeho se vám dostává. Žebříček vašich hodnot se může značně změnit v souvislosti s nějakými nepředvídatelnými událostmi. Nenechte se jimi zaskočit, snažte se k nim postavit čelem, neutíkat „z boje“. Věřte tomu, že zkouška, kterou zřejmě budete muset projít, přinese i něco pozitivního, i když se to nemusí projevit okamžitě.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Můžete si připadat jako na životní křižovatce. Spoléhat na přízeň vesmíru by však bylo nezodpovědné. Některé události dostanou velmi rychlý spád a nebudete mít možnost se na ně připravit. V profesní sféře buďte ve střehu, některé změny by vám mohly udělat trochu čáru přes rozpočet. Pokuste se reagovat flexibilně, vaše pověstná neústupnost, podezíravost by vás jen brzdily.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Máte všechny předpoklady k tomu, abyste se cítili spokojení, šťastní, vyrovnaní. Bude však zapotřebí vystoupit ze zaběhlých kolejí, každodenního stereotypu, vydat se po jiných cestách než dosud. Před vámi se objeví velice slibné šance, jen se nenechte zviklat počátečními neúspěchy. Nemějte strach z konkurence, může pro vás být silným hnacím motorem. Některé záměry ale potřebují čas, proto se obrňte trpělivostí.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Bez bojovného ducha se nikam nepohnete. Buďte sami k sobě upřímní, přiznejte si, co je ve vašich silách, kde jsou hranice vašich možností. Máte po všech stránkách vysoké ambice, věříte ve svůj úspěch, zdolání cílů, ale nechte někdy také prostor druhým. Nemyslete si, že jen váš názor je správný, polevte někdy ze své sebestřednosti, sklonu ostatním poroučet, nařizovat. Naučte se brát život s větší lehkostí.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Možná nastal čas, abyste si uvědomili, že to, co jste považovali za štěstí, je vlastně pomíjivé. Někdy se dokážete rvát se životem až na doraz, ale přiznejte si, že je to mnohdy za hranou, značně vás to vyčerpává. Poslechněte totemové rádce, kteří nabádají zvolnit, počínat si opatrněji. Současné období můžete vnímat jako jistou zkoušku, zda v něčem obstojíte. Pamatujte, že klíčem k úspěchu je komunikace.

Vlk (19. - 20. 3.)

Vaše cesta za štěstím je klikatá a plná překážek. Každodenně budete svědkem, že všechno má své pro a proti a že některé šance nemusejí přicházet dvakrát. Snažte se brát život s větším nadhledem, nerozhodnost a přecitlivělost vám jen budou bránit dosáhnout na to, co je lákavé, uspokojivé, perspektivní. Některé věci naberou správný směr, za jiné se vyplatí trochu zabojovat.

(pru)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2449816
DnesDnes231
VčeraVčera531
Tento týdenTento týden1847
Tento měsícTento měsíc762

Partnerské weby

apartman banner