indiánský horoskopSokol (21. 3. -19. 4.)

Zdá se, že vykročíte smělým a pevným krokem k cíli, který jste si stanovili. Přesvědčení, že váš plán je reálný, vám umožní překonat hned několik překážek. Jisté záležitosti se ale nemusí posouvat tempem, jaké byste potřebovali. Snažte se i na špatných věcech, které vás potkají, najít něco

pozitivního. Každý někdy klopýtne, ale záleží na tom, jak se dokážete rychle otřepat.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Zamyslete se, zda není čas vyjít z ulity diplomacie a opatrnosti. Pokuste se přestat vyhýbat důležitým rozhodnutím. Totemové ochránce máte na své straně, a tak se nerozpakujte učinit kroky, které vás posunou dopředu. Přitom si dávejte pozor, abyste nezkřížili příliš mnoho cest jiným lidem a nedostali se tak do sporů. Mohly by vás natolik znechutit, že byste se zbytečně vyčerpávali.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Žebříček vašich hodnot se může značně změnit v souvislosti s nějakými nepředpokládanými událostmi. Využijte podpory Vesmíru a najděte odvahu a vůli na sobě dál pracovat. Nebojte se věcí neznámých, nevyzkoušených, nových. Všechno, co získáte, co se vám povede, nebude rozhodně zadarmo, ale o to větší uspokojení vám to přinese. Vaše sebevědomí poroste.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Zvýšenou koncentraci si vyžádají jisté problémy. S některými si budete okamžitě vědět rady, jiné vám mohou přidělávat vrásky na čele a připravovat vás o klidný spánek. To, po čem delší dobu toužíte, nepřijde hned. Chce to trpělivost, počkat si na správnou chvíli se vyplatí. Nemějte obavy, nepůjde o ztracený čas ani o mrhání energií. Výsledek by měl stát zato.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

V minulosti vám přímo zázračně spadlo do klína několik úspěchů. Ale neusnuli jste tak trochu na vavřínech? Pokud si chcete udržet stávající pozice, před každým důležitým krokem byste se měli zastavit a několikrát prověřit jeho význam a možné následky. Od života očekáváte příliš mnoho, ale zbytečným riskováním se můžete dostat do nepříjemné situace. Méně je někdy více.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Jste zvyklí chodit po vyšlapaných cestičkách, ale opravdu je to důvod k radosti? Zkuste někdy odhodit přehnanou rezervovanost a prožijte něco nového. Překonejte sami sebe a přestaňte se ohlížet za tím, co považujete za prohru, neúspěch. I když Vesmír nelze obejít, ví moc dobře, co je pro vás nejlepší. Dejte mu víc prostoru a nezasahujte do jeho práce.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Totemové rádce máte na své straně, a to vám umožňuje učinit jindy nebezpečné kroky. Nechte ohledy na druhé stranou a vykročte bez obav za tím, co pro sebe považujete za nejdůležitější. Chce to jen šikovně využít podstatných informací, které se k vám z různých stran dostanou. Usnadní vám rozhodování, nastartují elán, chuť a energii k realizaci starých i novějších plánů.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Nepočítejte s tím, že byste životem proplouvali moc snadno a bezstarostně. Na to máte na sebe i své okolí příliš vysoké nároky. Udělejte si však jasno v tom, čeho chcete dosáhnout a jaké cesty k tomu zvolíte. Nechtějte hned předělávat svět, přizpůsobte své kroky okolnostem, ale také počítejte s komplikacemi. Nenechte se však nikým a ničím zastavit. Dříve či později dojdete k závěru, že vaše volba byla správná.

Sova (23. 11 . - 21. 12.)

Díky Vesmíru byste měli současnost prožívat v klidu. Budete překypovat aktivitou, překonávání překážek by vás nemělo odradit od realizace vašich plánů. Hlavní v tomto období mohou být osobní záležitosti. Zaberou vám spoustu času a trochu poznamenají psychiku. Možností, jak zmenšit své starosti, se nabízí celá řada, ale víc se musíte zaměřit na svá předsevzetí.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Nedejte se zmýlit zdánlivým klidem. Nespoléhejte na dobrou vůli lidí, kteří nikdy žádnou neměli, spoléhejte se jen sami na sebe. Mnohé může být věcí momentální náhody. Totemoví rádci soudí, že se blýská na lepší časy, ale vy se stále zaměřujete pouze na to, co vázne a nejde patřičným tempem kupředu. Věřte tomu, že když se zbavíte starostí, odpadnou vám i nepříjemné povinnosti.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Nepřebírejte se ve starých záležitostech, řada věcí je již nenávratně pryč. Zaměřte se na aktivity, z nichž lze těžit inspiraci, dobrou náladu, mají finanční přínos. Popřemýšlejte o své budoucnosti a věřte, že nic není jenom černé nebo bílé. Máte mimořádně příznivé podmínky ke změnám, vaši totemoví ochránci vás směrují naprosto přesně. Zkuste jim pozorně naslouchat.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Pozor, abyste příliš energie nevěnovali jedné jediné představě. Pokud by vám plány nevyšly, vezme vám to na dlouho chuť do dalších aktivit. Nechte některé věci, ať si jdou svou vlastní cestou. Pozor na tendenci stále někoho omlouvat, přehlížet jeho chyby, zastávat se lidí, kteří si to nezaslouží. Zvládání každodenních povinností nebude těžké ani náročné na váš čas.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2729173
DnesDnes73
VčeraVčera451
Tento týdenTento týden1051
Tento měsícTento měsíc18485

Partnerské weby

apartman banner