Všechno se nám v životě děje z nějakého hlubšího důvodu. Někdy to chce jen větší odvahu věci začít dělat jinak, proměnit svůj obyčejný život za něco výjimečného.

Naslouchejte svému srdci

Člověk je

zajímavá bytost - místo toho, aby projevoval radost nad tím, že je, žije a jaký je, a byl vděčný za to, co má, projevuje nespokojenost nad tím, co dosud nemá. Často se nám zdá, že život probíhá tam, kde právě nejsme, a spočívá v tom, co si nemůžeme dovolit. Převezměte zodpovědnost za svůj život a přestaňte s obviňováním a hledáním chyb u sebe i u druhých. V nitru každého z nás je hluboký zdroj moudrosti, vděčnosti a harmonie. Každý z nás je Bohem svého života a světa, a i když vás mohou někteří lidé omezovat a ovlivňovat, jsou hranice, za které nemůžou. Buďte sami sobě Bohem a mocné vesmírné síly se budou příznivě podílet na vašem životě, současnosti i budoucnosti. Bůh je v nás a promlouvá k nám skrze naše srdce a svědomí. Naslouchejte více svému srdci a nechte se jím vést.

Skutečné hodnoty

Jen málokdo si v dnešní uspěchané době dokáže vážit pravých a skutečných hodnot. Mnozí lidé si hodnotu toho, co mají, uvědomí až ve chvíli, kdy něco ztratí. Pak vyčítají životu, že je o to připravil. Přitom dokud to měli, radost a pocit štěstí si neuvědomili. Život nás těmito tvrdými a nezapomenutelnými lekcemi učí vážit si toho, co máme, ne až když to ztratíme. Vychutnávejte si krásné okamžiky právě proto, že možná skončí. Nemyslete si bláhově, že to krásné, co právě nyní prožíváte, se nezmění a bude trvat věčně. Změní! Život je založen na změně.

(žuk)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2549734
DnesDnes651
VčeraVčera700
Tento týdenTento týden651
Tento měsícTento měsíc19950

Partnerské weby

apartman banner