Všechno se nám děje z nějakého hlubšího důvodu. Někdy to chce jen větší odvahu věci začít dělat jinak, proměnit svůj obyčejný život za něco výjimečného.

Láska - síla vesmíru

 

Opravdová láska je nejvyšší síla vesmíru! Chudí lidé jsou ti, kteří dlouhodobě postrádají opravdovou lásku. Proto je svět plný těchto chudých, nespokojených a nešťastných lidí. Ze strachu lidé raději navazují nezávazné a povrchní vztahy, bojí se ponořit do hlubších vrstev vztahu, protože by museli odhalit svoje nitro. Pokud dokážete opravdově milovat a otevřít svoje srdce, pak zažijete pravou lásku, opravdové bohatství a ryzí štěstí. Přestaňte se schovávat za výmluvy, odvolávat se na okolnosti, mít strach a obavy. Vy jste ti, kteří vše ovládají. Pokud však nedokážete ovládnout sami sebe, váš život bude takový, jaký je - chudý!

Na nic nečekejte!

Kdyby se lidé, kteří v životě něco dokázali, řídili radami kritiků a pesimistů, nikdy by nevzniklo nic objevného. Naopak, někdy může být nepřátelská kritika znamením, že jsme na správné cestě. Nenechte se z vaší cesty svést, nebuďte nerozhodní a neodkládejte věci a činy na někdy. Lidé, kteří stále něco odkládají, stále něco míjejí. Odkládají vše na zítra, zítra to zase odloží a odkládání se postupně stane jejich zvykem. Na nic nečekejte! Tomu se říká odvaha. Odvaha žít, odvaha riskovat, pustit se do nových věcí, odvaha nebát se změn, nedat se ovlivnit druhými a především odvaha být sami sebou. Odvaha vám pomůže vytvořit lepší budoucnost. Odhodlání a kuráž jsou cesty k úspěchu.

Každý den je začátek

Každý den je nový začátek, všechno končí novým začátkem, i váš život je věčný začátek. Ať se děje cokoli, vždy je to začátek. Každý moment, ve kterém něco začíná, je ten správný. Vše začíná v tom správném okamžiku, ne později, ne příliš brzy. Pokud jste připraveni vnést do života něco nového, je to ten správný okamžik. Cíl není konec cesty, je to jen začátek dalšího cíle. Každý okamžik otevírá nové dveře. Jakmile dosáhnete jednoho vrcholu, další vrchol vás vyzývá, volá… I velké věci se rodí z malých začátků.

(žuk)

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2549704
DnesDnes621
VčeraVčera700
Tento týdenTento týden621
Tento měsícTento měsíc19920

Partnerské weby

apartman banner