Přejídání – V případě přejídání se budete moci pyšnit nejen nadměrnou velikostí, ale dokonce i tím, že se vám bude špatně chodit, budete si muset hlídat tlak a někteří lidé na vás budou vrhat soucitné pohledy. Na druhou stranu ale budete mít pořád plné břicho, což se o každém říci nedá.

Kousání nehtů – Tento zlozvyk mají více ženy než muži. Jde o odreagování od nervozity, problémů. Myslíte, že pokud si budete nehty kousat, problém vyřešíte? Co kdybyste se raději zamysleli nad tím, jak některé věci změnit. Navíc mít žaludek plný nehtů je dost úděsná představa, nemyslíte?

Nikotin – To, že kouření zabíjí, už nevnímáte. Možná by se vám ale lépe spalo, pokud by vás neprobouzel ten úděsný kašel. Pokud nevíte, za co byste jinak utratili ušetřené peníze, věnujte je charitě.

Alkohol – Dostupná droga, která celkem spolehlivě zatemní mysl. Ono úžasné opojení ale většinou vystřídá „žaludek na vodě“ a úporná bolest hlavy. Jasně, opojit se láskou a citem, to není určitě tak vzrušující, jako být mátohou, od které uteče i zatoulaný pes.
(zla)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2455475
DnesDnes54
VčeraVčera659
Tento týdenTento týden3382
Tento měsícTento měsíc6421

Partnerské weby

apartman banner