Již v dávnověku lidé používali k léčení různých ran a vředů dužinu a šťávu z ovoce bohatého na enzymy, aniž by věděli, že jejich účinek souvisí s vysokým obsahem enzymů. Enzymy jsou látky, které spouštějí a urychlují všechny biochemické reakce, podílejí se na všech procesech látkové přeměny, na odstraňování zestárlých a opotřebovaný ch buněk i na jejich náhradě novými buňkami Zaktivizovat příslušné enzymy, které ovlivňují tok lymfy a krve, podporují odvod toxických látek z tkání a přívod výživných látek k buňkám pomáhají kosmetické přípravky řady Biofáze.

Jde o novou metodu přírodního ošetření pokožky, která je založena na regeneraci buněčných struktur včetně kožní tkáně, které mohou vykazovat nežádoucí změny, souhrnně označované jako buněčný stres. Jeho důsledkem jsou například poruchy buněčného metabolismu a nedostatečná funkce lymfatického systému. V tkáních se usazují tuky a odpadní toxické látky vznikající při zvýšené námaze, stresu a přetížení organismu. Dochází tak k nadměrnému vysoušení pokožky, její zvýšené citlivosti, předčasné tvorbě vrásek, celkové ochablosti pokožky či svalovým blokádám a křečím.
„Regenerační proces vyvolaný metodou Biofáze probíhá na základě cílené stimulace imunitního systému a spolupracujících enzymů. Metoda tedy není založena na dodávání látek uměle vyrobených, ale stimuluje aktivitu a tvorbu enzymů tělu vlastních,“ říká Dr. Zbyněk Šedivý, tvůrce řady Biofáze ze společnosti Nobilis Tilia.

Ošetřená pleť novou generací výrobků Biofáze, které jsou určeny ke kosmetickému ošetření pleti jak profesionálům, tak k domácímu ošetření, je odlehčená a svěží, perfektně hydratovaná, má zdravou růžovou barvu, navrací se její elasticita.

Za skvělé ošetření pleti považuje aplikaci přírodních kosmetických přípravků řady Biofáze i televizní a divadelní herečka Zdeňka Žádníková, která se stala jejich tváří. „Tuhle příjemnou kúru si můžete dopřát třeba při přípravě večeře. Stačí několik kapek séra do dlaně, které se rozetřou pio obličeji tak, aby roztok nestékal. Deset minut voním po geranii, po dalších deseti minutách po tymiánu a končím s levandulí,“ říká představitelka Ivanky Rubešové ze seriálu Velmi křehké vztahy.
(vos)
 

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457843
DnesDnes274
VčeraVčera695
Tento týdenTento týden969
Tento měsícTento měsíc8789

Partnerské weby

apartman banner