Možná, že jsou květy leknínu velmi dlouho krásné, protože jsou obklopeny dostatkem vody. Když dopřejeme hodně vody své pokožce, bude také dlouhou dobu svěží. Pomohou nám v tom hydratační krémy a emulze, které pokožce umožní zachovat si mladší vzhled a pružnost. D ůležité je pít - nežíznit, při běžném denním režimu vyloučíme až tři litry vody, které musíme doplnit. Vhodné jsou minerální vody, ovocné a zeleninové šťávy. Nedostatek tekutin se projeví především na povadlé, vrásčité pokožce.

Termální voda ve spreji
Udělejte si mlhovou spršku, sprej s osvěžující termální vodou by neměl chybět v žádné dámské kabelce. Můžeme ji používat i několikrát denně různými způsoby: před líčením, aby byla pleť dobře připravena, po líčení, aby tvář poprášená pudrem nepůsobila nepřirozeně, po odlíčení jako tonikum, po nanesení krému jako doplňující hydrataci, které není nikdy dost.

Intenzivní hydratace
Cítíte-li, že je pokožka dehydrovaná, lze sáhnout po nějaké hydratační masce. Dodá jí, co potřebuje, bude zase vláčná a elastická. Nemáme-li doma žádnou po ruce, výborně poslouží plátky okurky. Kouzlo hydratačních krémů spočívá v jejich hebkosti. Nezanechávají po sobě žádné nežádoucí stopy a přesto cítíme, že pleť dostala správnou dávku vláhy. V extrémních podmínkách - horko, klimatizace, vítr - je dobré hydratovat pokožku dvakrát denně.

Osvěžující líčení
Dokonale provedené líčení rovněž chrání pokožku před vysycháním. V horkých dnech nezapomínáme ani na ošetření rtů. Použijeme rtěnku s UV filtrem, sametový vzhled rtů dodá výživný balzám.
(eva)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2452636
DnesDnes543
VčeraVčera570
Tento týdenTento týden543
Tento měsícTento měsíc3582

Partnerské weby

apartman banner