Jsou ženy, které vůbec neřeší, kde jim v obličeji přibyla další vráska. Jiné se trápí pokaždé, když objeví nějakou další a všemožně hledají účinné řešení. Každý pohyb pleti způsobuje stahy a následné uvolnění buněk hluboko v pokožce. I to nejmenší zamračení, zlost, smích zanechává na tváři nesmazatelné stopy. Málokterá část těla tak věrně odráží aktuální zdravotní i psychic ký stav a věk jako právě kůže. Na jejím stárnutí se však podílí i celá řada faktorů jako například pobyt v zakouřeném prostředí, přemíra sluníčka, stres, nedostatek spánku, jednostranný jídelníček. Za zlomový bývá považován věk mezi třicátým a čtyřicátým rokem věku. Jak zpomalit stárnutí?

Optimální je kombinovat kvalitní kosmetiku s přírodními nutrikosmetickými výživovými doplňky, které díky svému složení a formě působí přímo v hlubokých dermálních vrstvách, jejich účinek je proto dlouhodobější, trvalejší a také viditelnější. Jediným nutrikosmetickým přípravkem, jehož základem je vysoce kvalitní extrakt z pupalky dvouleté, je novinka od společnosti Walmark - Viaderm Skin Beauty. Pupalkový olej obsahuje kyselinu gamalinolenovou, která velmi příznivě působí na zdraví pokožky. Olej z pupalky dvouleté hydratuje pokožku, zlepšuje elasticitu a pevnost, udržuje ji hladkou, pomáhá redukovat svědění a záněty. Pupalkový olej vhodně doplňuje známý koenzym Q 10. Jako výborný antioxidant chrání buňky proti působení volných radikálů a tím zabraňuje stárnutí pokožky. Jeho hladina v kůži se snižuje s věkem. Přírodní látky ve Viadermu Skin Beauty doplňuje kyselina hyaluronová, jež podporuje pružnost, hydrataci a hladkost pokožky, pomáhá zachovat její mladistvý vzhled, křemík pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu uvnitř pokožky.

Pravidelné užívání tohoto doplňku stravy zvyšuje odolnost pleti vůči vnějším vlivům, především smogu a jinak znečištěnému městskému ovzduší. Je určený ženám i mužům, kteří chtějí zpomalit proces stárnutí pokožky, zachovat si zdravou, krásnou a pružnou pleť. (mv)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456283
DnesDnes145
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden4190
Tento měsícTento měsíc7229

Partnerské weby

apartman banner