Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro

určitou vizualizaci. V ezoterickém slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Mandala souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

ŘÍJEN

Zima se přibližuje a pohyb přírody se mění. Vše se přesouvá z „nahoru, výše a silněji“ do „dolů, hlouběji a jemně“.  Pokud jste sladěni s pohybem a rytmem přírody, cítíte jakési zvnitřnění a větší potřebu na sobě pracovat. Nebojte se jít hlouběji do svého nitra. Věci se nezmění jen tak, změnit je musíte sami. Čím více budete v propojení sami se sebou, tím lépe jste propojení se svým okolím a s vesmírem. Pak jste schopní řídit si život podle svých potřeb. Máte-li pocit, že vám v tom něco brání, vězte, že brzdou jste jedině vy sami a vaše ego, které vytváří strach. Může to být strach z otevření starých ran. Uvědomte si, že staré věci nahromaděné v těle vás ničí a je třeba je vynést na světlo. Při práci na sobě si představte, že jste strom. Uvědomte si své kořeny sahající hluboko až k jádru Země, toto propojení vám přinese pocit klidu a důvěry.

(cul)

Kontakt: Kristýna Štosková Radová - 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2506637
DnesDnes476
VčeraVčera630
Tento týdenTento týden476
Tento měsícTento měsíc17983

Partnerské weby

apartman banner