1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Najdete rovnováhu, můžete pohnout osudem. Nic vám nebude stát v cestě, a pokud ano, všechny případné překážky zvládnete bravurně a s lehkostí. Naleznete nové směry, které vám

mohou buď velmi výrazně okořenit život, nebo ho dokonce úplně změnit. Užívejte všech si těchto darů.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Týden bude ve znamení lásky, dobra a potřeby pomáhat ostatním. Nechte se klidně unášet svým nitrem a jeho nutkáním. Náhody neexistují, vše je dané. Vaše karmická energie se promění a budete přitahovat lidi se stejným nastavením. Užijete si týden plný pohody a klidu.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Řiďte se vlastní intuicí, dejte na své průvodce. Mohou vás dovést doslova k bohatství. Nemusí mít ale nutně podobu peněz, může se jednat o novou lásku, nový nápad nebo vztah. Nechte se vést, na konci cesty vás možná čeká nebývalá odměna. Nebojte se případných změn.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Měli byste mít jasno v tom, co pro vás skutečné štěstí vlastně znamená. Jsou to peníze? Zdraví blízkých lidí? Skvělé partnerství? Važte si toho, co máte, a jděte naproti tomu, co se vám v tomto směru nabízí. Můžete si vybudovat pevné základy, které vám v budoucnu udělají radost.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Nebojte se svěřit těm, které máte rádi, jimž důvěřujete. Najdete odpověď na nějakou zásadní otázku, bude vám načrtnuta cesta pro budoucnost. Pamatujte ale také na případnou zpětnou pomoc. Kolem vás se tak vytvoří okruh lidí, kteří vás neopustí ani v časech nesnází.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Vaše představy, vybudované hodnoty, se mohou náhle zhroutit. Vesmír ale jedná ve váš prospěch. Chce po vás, abyste si něco důležitého uvědomili, abyste se vydali úplně jinou cestou. Zkuste se tedy na současnou situaci dívat optimisticky. Přemýšlejte o změně.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Máte možnost si uvědomit, na čem lpíte a co je skutečné štěstí. Mohlo by se totiž snadno stát, že nakonec přehodnotíte své kroky z minulosti jako nepříliš zdařilé. Ale tak to má být, je potřeba, abyste se poučili z chyb a vícekrát je neopakovali. Jen tak se posunete vpřed.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Položte si otázku - jste dostatečně vytrvalí? Máte silnou vůli? Chuť do práce? Jestli na všechny otázky dokážete kladně odpovědět, můžete se těšit na hodně zajímavé výsledky svého snažení. Navíc budou trvalé. Dbejte jen více o své zdraví, snažte se dostatečně relaxovat.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Nepropadejte smutku a obavám o budoucnost, pokud se zboří něco přežitého. Berte vše jako životní výzvu, nové dobrodružství. Váš patron je s vámi, pomůže vám, nenechá vás samotné. Mějte ale oči otevřené a sledujte bedlivě dění okolo sebe, ať nezmeškáte nějakou příležitost.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Ve vztazích se vám bude sice dařit, ale zároveň byste neměli zapomínat na pokoru. Naslouchejte ostatním, veďte s nimi diskuzi a o všem se společně raďte. V práci dávejte pozor a buďte pečliví. Raději si vše zkontrolujte. Chyby by vás mohly vyjít docela draho.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Ve vašem okolí může vládnout napětí, lidé se navzájem budou více hlídat. Není ale důvod k přehnaným obavám. Rozhodně pomůže dobré slovo a klidný přístup. Úsměvem odzbrojíte každého. Kolem vás pak zavládne mír a situace se uklidní jako mávnutím kouzelného proutku.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Zapomeňte na minulost, nenechte se jí více ovlivňovat. Pokud se již budete chtít něčím z toho, co se stalo, zabývat, hledejte jen ponaučení. Dívejte se dopředu, plánujte budoucnost. A nezapomeňte, že k životu potřebujete i své blízké. Více se jim proto věnujte.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456897
DnesDnes23
VčeraVčera736
Tento týdenTento týden23
Tento měsícTento měsíc7843

Partnerské weby

apartman banner