02I26874BERAN

Pátek 28. září: Máte před sebou poklidný den, neměly by na vás číhat žádné katastrofy. Určitě si naplánujte příjemné odpoledne ve společnosti.

Sobota 29. září: Vaše

fyzická kondice je na vzestupu, a tak můžete volný den strávit v přírodě. Posílíte svou vnitřní rovnováhu a v klidu si promyslíte vše, co potřebujete.

Neděle 30. září: Využijte neděli k relaxaci. Dny, které přijdou, po vás budou žádat opět vysoký výkon. Potřebujete nabrat dostatek fyzických i psychických sil.

BÝK

Pátek 28. září: ♥ Pokud jste nezadaní a hledáte vhodný protějšek, buďte obezřetní. Mohli byste se stát obětí člověka, který vás chce jen využít.

Sobota 29. září: ♥ Ve vztahu to zajiskří a je jen na vás, zda obrousíte hrany. Neutápějte se v maličkostech a řešte celek. Pokud je váš vztah pevný, zvládnete to.

Neděle 30. září: ♥ Využijte volný den a ještě jednou si v klidu s partnerem promluvte. Třecí plochy spolu v klidu proberte a možná zjistíte, že pramení z vnějších podnětů.

BLÍŽENCI

Pátek 28. září: Zkrácený pracovní týden asi přijmete s úlevou. Je třeba nabrat nové síly. Trocha soukromí vám určitě přijde vhod. ♥ Partner projeví pochopení.

Sobota 29. září: I když se může zdát, že se vám cosi nedaří, nezoufejte. Vaše fyzická kondice i finanční stabilita se právě odrazily ode dna. Počkejte si tedy na lepší dny.

Neděle 30. září: ♥ Malá přeháňka ve vztahu vás sice může rozladit, ale vezměte to z té lepší stránky, pročistil se vzduch. Buďte rádi, že komunikujete.

RAK

Pátek 28. září: Sváteční den využijte na obnovu sil. Dopřejte si dostatek spánku, pestrou a lehkou stravu a uvolňující koupel. Věnujte se dnes jen sami sobě.

Sobota 29. září: ♥ Ve vztahu možná cítíte napětí, ale buďte trpěliví, ani vašemu partnerovi se únava nevyhýbá, a tak mu dopřejte potřebné soukromí.

Neděle 30. září: Je sice volný den, ale vy máte v hlavě už další pracovní úkoly. Nepřehánějte to však se svým nasazením, abyste nepadli vyčerpáním.

LEV

Pátek 28. září: Využijte volného dne k tomu, abyste se trochu nadýchli, odpočinuli, vnímali svět z té lepší stránky. ♥ Pochopíte něco, co pro vás zůstávalo záhadou.

Sobota 29. září: Bez ohledu na počasí byste si měli udělat pěkný den. Pro vaše plány nebude problém získat rodinu, své blízké. ♥ S mlčením nic nepořídíte, jen prohloubíte krizi.

Neděle 30. září: Záleží jen na vás, jak smysluplně dokážete neděli využít. Jestliže ale za vámi nebude vidět žádná práce, svět se kvůli tomu nezboří. ♥ Neutrální den.

PANNA

Pátek 28. září: K vaším uším se mohou dostat zajímavé zprávy. Možná bude na místě, abyste si jejich pravdivost co nejdříve ověřili. ♥ Nic není nemožné.

Sobota 29. září: Bez reptání se zapojte do domácích prací, snažte si udělat kolem sebe i v sobě pořádek. Tahle očista může mít na vaši psychiku neuvěřitelně kladný dopad.

Neděle 30. září: Zdá se, že vám na leccos schází optimističtější náhled. Zapracujte na sobě. ♥ Příznivé tendence pro usmiřování.

VÁHY

Pátek 28. září: Nevracejte se k něčemu, co je minulostí, co nelze změnit. Ztráceli byste drahocenný čas a energii. ♥ S láskou byste mohli zažít vzrušující večer.

Sobota 29. září: Měli byste respektovat domácí řád, i když se vám to v mnoha ohledech může zajídat. Vyhněte se nepříjemnostem za každou cenu.

Neděle 30. září: Nejspíš si uvědomíte, že jste učinili nějaký chybný krok. Některé věci ale nelze vrátit zpět. Nezbývá nic jiného, než se vyrovnat s tím, co jste si nadrobili.

ŠTÍR

Pátek 28. září: Umíte s každým báječně vyjít, když chcete. To se vám může hodit na cestách, na výletě, v neznámém prostředí. ♥ Na semaforu lásky svítí zelená.

Sobota 29. září: Rodinní příslušníci přicházejí se spoustou nápadů. Zhodnoťte každé pro a proti, vyberte ten nejlepší. Při společných aktivitách se pobavíte, zasmějete.

Neděle 30. září: Pokud jste rodiči dospívajících potomků, tak se připravte na to, že budou potřebovat vaši pomoc. ♥ Popusťte uzdu erotické fantazii.

STŘELEC

Pátek 28. září: Pozor na vysoké riziko v investicích, v rámci obchodů a půjček. Než uděláte jakékoli rozhodnutí, měli byste mít své kroky promyšlené.

Sobota 29. září: ♥ Čeká vás nějaké milostné překvapení. Podle planet by vám do budoucna mohlo změnit život v tom dobrém slova smyslu.

Neděle 30. září: Vydejte se na výlet do přírody, meditujte při uklidňující hudbě, případně se začtěte do romantické knihy. Prostě se odstřihněte od starostí.

KOZOROŽEC

Pátek 28. září: Můžete dnes zcela snadno vyjít ze všeho, co se kolem vás bude dít, jako vítěz. Nebojte se tedy ani zásadnějších rozhodnutí.

Sobota 29. září: ♥ Jste-li nezadaní, osloví vás možná někdo, kdo půjde na věc příliš zhurta, jak se říká. Otázkou bude, zda se zaleknete, nebo tuto příležitost využijete.

Neděle 30. září: Provázet vás mohou pochybnosti, a to především takové, které se budou týkat rodinných příslušníků. Netrapte se, nepůjde o nic závažného.

VODNÁŘ

Pátek 28. září: Ačkoli je volný den, přízeň planet je zaměřena na finanční záležitosti. Tak se zkuste zamyslet, na čem by se dalo vydělat.

Sobota 29. září: Astroaspekty vám slibují vydařený den. Nic vám neunikne, nic vás nepřekvapí. ♥ Večer si můžete splnit nějaké erotické představy.

Neděle 30. září: Jestliže máte dojem, že s čímsi nemůžete pohnout, nechte si poradit. ♥ Dnešek vám možná připomene nutnost odpouštět.

RYBY

Pátek 28. září: Cosi asi uslyšíte neradi, ale je třeba pohlédnout pravdě do očí, čelit realitě. Berte to jako impulz pro zahájení nutných změn.

Sobota 29. září: Zamyslete se nad tím, jestli jste v souvislosti s jistou záležitostí nepodcenili své možnosti. Zkuste přehodnotit svůj přístup.

Neděle 30. září: Dávejte pozor na své věci, nenechávejte je nikde bez dozoru. ♥ Konstelace nevylučují ztráty, což se týká i sféry vztahů.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451017
DnesDnes114
VčeraVčera682
Tento týdenTento týden3048
Tento měsícTento měsíc1963

Partnerské weby

apartman banner