32073110 1781700598542596 4375016424016445440 nBERAN: Vrací se vám finanční jistota a s ní i pocit, že máte věci pod kontrolou. Pozor ale na přehnaný optimismus, mohl by vést ke ztrátě.

BÝK: Jděte

s přáteli do společnosti a bavte se. Nemůžete být stále jen pod tlakem úkolů. Je třeba se i uvolnit a zasmát. S přáteli k tomu určitě máte příležitost.

BLÍŽENCI: Můžete cítit silné nutkání něco udělat. Zvažte, jestli to nejsou signály vašeho podvědomí, možná je k tomu právě nejvhodnější čas.

RAK: V rámci podnikatelské či obchodní sféry kujte železo, dokud je žhavé, jak se říká. Příležitost, která se před vámi objeví, si nenechte proklouznout mezi prsty.

LEV: Optimální konstelace pro nové začátky. Seberte odvahu, konečně se rozhoupejte ke konkrétním činům a krokům, když chcete ve svém životě něco změnit.

PANNA: Hvězdy máte na své straně. Zdá se, že cokoli začnete, bude korunováno úspěchem. ♥ Chystáte se na rande? Pak se máte opravdu na co těšit.

VÁHY: Planetární konstelace příznivě ovlivní vaši psychickou pohodu a fyzickou kondici. Nic by vám nemělo bránit uskutečňovat sny. ♥ V partnerských vztazích je vše v pořádku.

ŠTÍR: Pokud obchodujete, podnikáte, uzavírejte jen takové dohody a smlouvy, které do budoucnosti spolehlivě přinesou peníze a potřebný efekt. Jinak od nich dejte ruce pryč.

STŘELEC: Nebuďte příliš horliví ve svých závěrech. Nejdříve si o daném problému něco zjistěte, až pak se rozhodněte o postupu.

KOZOROŽEC: Stojíte-li na rozcestí a nevíte-li kudy dál, udělejte prostě první krok. Cesta před vámi je totiž zcela jasná, takže nemůžete zabloudit.

VODNÁŘ: Rozhodně dnes nepřepínejte své síly, riziko nehod a nemocí je vysoké. ♥ Partnerský vztah nejspíš projde nějakou prověrkou.

RYBY: Co se zaměstnání či peněz týká, spíše jen plánujte. Nelze totiž vyloučit chyby a přehmaty spojené s vyčerpáním, přepracováním.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2522185
DnesDnes534
VčeraVčera753
Tento týdenTento týden1287
Tento měsícTento měsíc13953

Partnerské weby

apartman banner