44635853 2013417652037555 7529406325080457216 nBERAN: Sportku ani jiný druh sázek dnes nepokoušejte. Hvězdy mluví v této souvislosti o ztrátách, tak pozor na veškerá vydání. Kroťte se.

BÝK: Obnova

fyzických sil bude zřetelná a vy tak můžete dokončit započatou práci o něco dříve, než jste očekávali. Můžete mít radost.

BLÍŽENCI: Nesnažte se nikoho vlastnit. Stejně jako vy, také všichni vaši blízcí potřebují mít pocit svobody a právo rozhodovat sami za sebe. ♥ Buďte tolerantní.

RAK: Nepouštějte si příliš k tělu lidi, které dobře neznáte. Mohli byste doplatit na svou důvěřivost a bezelstnost. Buďte opatrní a přátele si dobře vybírejte.

LEV: Není vyloučeno, že vás zklame člověk, k němuž jste obdivně vzhlíželi a byl pro vás autoritou. Netrapte se tím, že váš odhad nebyl správný. ♥ Pozitivní vyhlídky v lásce nečekejte.

PANNA: Pokud máte v plánu nákupy, vybírejte podle stavu peněženky. Zadlužovat se či sahat do rezerv by nebylo moudré. ♥ Nic nemáte jisté.

VÁHY: Pokud máte nějakou půjčku, finanční závazky, dbejte na to, abyste si plnili své povinnosti. Jejich zanedbání, zapomnětlivost, by vás mohly přijít dost draho.

ŠTÍR: Než se pustíte do velkých úkolů, dokončete věci, které máte rozdělané, zlikvidujte resty. ♥ Na obzoru jsou nové šance na seznámení.

STŘELEC: Zprávy, které se k vám dnes mohou dostat, neberte příliš vážně. Půjde spíše o malicherné škádlení některého z kolegů.

KOZOROŽEC: ♥ Máte možnost udělat si s partnerem hezký den. Vymyslete tedy něco originálního, co ho překvapí a potěší. Víte, co má opravdu rád?

VODNÁŘ: Dnešek vám naznačí, že nelze mít vše pod kontrolou. A že kolikrát i z toho, co se nezdá tak výhodné, můžete nakonec něco vytěžit.

RYBY: Obchody, investice i nákupy mají zelenou. Konstelace slibují zisk a jsou nakloněny také spekulacím na burze či sázkám.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2522167
DnesDnes516
VčeraVčera753
Tento týdenTento týden1269
Tento měsícTento měsíc13935

Partnerské weby

apartman banner