indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Pusťte se do všeho, co vás baví a přináší vám užitek bez ohledu na mínění druhých. Vesmír vás povede správným směrem, ale na své trpělivosti musíte zapracovat sami. Žijte vlastní život a nesrovnávejte ho s někým, kdo má hodnoty jinak nastavené. Máte našlápnuto k úspěchu za předpokladu, že své šance a příležitosti správně vyhodnotíte.

 

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Čeká vás náročné období, kdy nemůžete spoléhat vůbec na nikoho, pouze sami na sebe. Na druhou stranu vás to obohatí o cenné zkušenosti, které nikde nekoupíte a jsou většinou nepřenosné. Nemusíte od základů měnit svůj život, jen to bude chtít určité korekce, ne všechno totiž půjde v reálném životě zcela hladce. Ale totemové ochránce máte na své straně, ničeho se tedy nebojte.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Pamatujte, že kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. I když se vám svět občas bude zdát drsný, každodenní realita hodně tvrdá, máte na to, abyste všechno ustáli. Nic nedostanete zadarmo, budete muset vynaložit hodně úsilí, abyste to, po čem toužíte, vybojovali. Věřte tomu, že vaše nasazení bude stát za to. Ať uděláte cokoli, nic nepřijde nazmar a dostaví se skvělý pocit.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Když se ohlédnete za uplynulými dny, možná vás ovládnou výčitky. Ne všechno se perfektně povedlo? Nepřemýšlejte o tom, co se mohlo či nemělo stát. Berte život takový, jaký je. Důležité bude, jak se k občasným překážkám postavíte. Na všem totiž při dobré vůli můžete shledat něco pozitivního, co vás posune o kus dopředu nebo přinejmenším obohatí o cennou zkušenost.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Jisté události vás přimějí leccos přehodnotit. Možná nastal čas pro změnu. Ale když rozumně posoudíte své možnosti, zjistíte, že není za čím spěchat. Někdy je lepší vyčkat, raději nechat věcem volný průběh. Pokud si nejste stoprocentně jisti svými kroky, život vás poučí, že jistota se nekoná, záruky nikdo neposkytne. Štěstí se vám může zdát poněkud vrtkavé, ale kdo si počká, ten se dočká.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Jisté věci vás mohou začít znervózňovat. Spolehněte se na přízeň Vesmíru a na hlas rozumu i srdce. Vaše cesta za štěstím a spokojeností se zdá být trochu komplikovaná, ale ne nerealizovatelná. Než se pustíte do něčeho nového, bylo by dobré udělat si malou inventuru. Zbavte se restů, nedodělků, planých slibů, udělejte si pořádek sami v sobě i kolem sebe.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Máte před sebou poměrně ambiciózní cíle. Potřebujete k nim dostatek odvahy, neboť ne všechno půjde hladce, jak jste si představovali. Obrat k lepšímu ve všech směrech podpoří i totemoví ochránci. Nemůžete ale příliš kalkulovat, pro svůj sen musíte hodně obětovat. Jestliže vám něco stojí za námahu, jste schopni ze sebe vydat maximum. To je devíza, na níž můžete stavět.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Umíte tvrdě pracovat, abyste dosáhli svého, jen potřebujete velkou motivaci. Možná, že prožíváte určitou krizi, máte pocit, že už delší dobu přešlapujete na místě. Třeba si toho na svá bedra nakládáte víc, než je zdrávo. Vaši energii ale také mohou odčerpávat cizí starosti a problémy, ke dnu vás táhne míra odpovědnosti, kterou pociťujete. Je na čase si to v životě zařídit trochu jinak.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Nechtějte jít hlavou proti zdi, i když si myslíte, že pravda je na vaší straně. Upřímně si odpovězte na otázku, která souvisí s vaším životním nasměrováním. Možná chcete stihnout moc věcí najednou, přitom ne tak dokonale, jak byste chtěli. To může vést k frustraci, k pocitu, že v něčem selháváte. Spolehněte se na přízeň Vesmíru. V tomto čase je vám příznivě nakloněn.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Některé změny, které vás vbrzku čekají, se zdají být nevyhnutelné. Na to, abyste vyhodnotili všechna pro a proti nebude příliš času. Snažte se to nepovažovat za žádnou katastrofu. Přijímejte nové věci s očekáváním, jako výzvu, která vás může v životě někam posunout. Když racionálně zhodnotíte svoji situaci, naleznete hned několik možných a schůdných cest.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Nebojte se přijmout změny, které vás čekají. Pozor však na přehnaný optimismus. Před vámi se rýsuje rozlousknutí poměrně tvrdého oříšku, takže pocit beznaděje není na místě. Můžete se spolehnout na přízeň Vesmíru. Věřte tomu, že i něco negativního může přinést dobrou zkušenost. Přinejmenším poznání, že v životě nic není zadarmo, že je vždy nějaká naděje.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Věřte svým pocitům, intuici. Období jakéhosi zmatku, chaosu, obav nebude mít dlouhé trvání. Máte podporu totemových ochránců, a tak i když se vyskytne celá řada problémů, cestu ze slepé uličky brzy najdete. Nechce to jen ztrácet hlavu, zbytečně nepanikařit, věřit v sebe i lepší konce. Svádět něco na smůlu, nepřízeň osudu by bylo zbabělé.

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2729173
DnesDnes73
VčeraVčera451
Tento týdenTento týden1051
Tento měsícTento měsíc18485

Partnerské weby

apartman banner