BERAN (21. března – 20. dubna)
Pokud nebudete spěchat a necháte věci plynout a vyvíjet se přirozenou cestou, bude vše v pořádku. Mohou nastat okamžiky, které se vám nebudou líbit, ale poslouží tomu, aby vás posunuly správným směrem. Snažte se dokon čit to, co jste započali, nesnažte se sedět na dvou či dokonce vícero židlích.
Berani narození v první dekádě se mají nyní vyhýbat přespřílišnému zatěžování organismu. Hlavně novoluní 27. září je velmi nebezpečné, nic neriskujte. Zaskočí vás drobné nezdary v zaměstnání, musíte je vyřešit poměrně rychle, jinak by se situace mohla značně zkomplikovat. Také pro Berany narozené ve druhé dekádě je novoluní 27. 9. nepříznivé a nevhodné ke změnám. Po dovolené se pomalu vracíte do každodenní reality. Nepřehánějte svou beraní paličatost, raději se držte zpátky, štěstí vám příliš nepřeje, většinu nepříjemností jste si zavinili sami. Pokud si Berani narození ve třetí dekádě nechali dovolenou až na září, udělali dobře. Ve vzácném spojení štěstí a lásky proběhne téměř jako sen a je jedno, kde ji strávíte. Přízeň lásky z minulých týdnů stále trvá, až se to zdá neskutečné. Zasloužíte se o vyřešení nepříjemného sporu svých spolupracovníků, vaše diplomacie se projeví i doma.

BÝK (21. dubna – 20. května)
Někteří lidé a určité záležitosti vás nyní rozčilují více než jindy. Měli byste si uvědomit, co je toho příčinou. Možná jste si někde postavili laťku příliš vysoko nebo se dívali na někoho růžovými brýlemi. Uvědomte si (i nechtěnou a bolestivou) realitu a snažte se nabrat správný směr.
Býci narození od 21. do 30. dubna mají naději dosáhnout úspěchu i tam, kde by ho vůbec nečekali, a to ve sportu a tělesné zdatnosti. Také v zaměstnání jdete od úspěchu k úspěchu, cítíte se velmi spokojeně. V tomto měsíci vám Štěstěna trochu vynahradí vaše finanční ztráty z nedávné doby. Býci narození od 1. do 10. května mají nejlepší dny kolem úplňku 12. září. Začne to nebývalým úspěchem v zaměstnání, což i vás samotné překvapí. Září je vůbec plný příjemných překvapení, z nezajímavých setkání se vyvinou velmi zajímavá a dokonce životně důležitá. Ani finance vám starosti dělat nebudou. Býky narozené od 11. do 20. května bude po celé září podporovat Měsíc. Pocit zdraví a síly vám dodává dobrou náladu, i když se v rodině mohou objevit menší neshody. Obrňte se trpělivostí, v klidu dosáhnete rychleji uspokojivého výsledku. V zaměstnání budou vaše úspěchy slušné, i když ne výrazné.

BLÍŽENCI (21. května – 20. června)
Snažte se udržet si určitý odstup a nadhled. Pokud se necháte zatáhnout do určitých záležitostí a budete se citově angažovat více, než je nezbytně nutné, budete zklamáni a rozladěni.
Blíženci narození v první dekádě mají pocit, že léto uteklo příliš rychle. Po návratu z dovolené se snažíte urovnat některé rozmíšky se spolupracovníky, ale příliš úspěšní nejste. Znovu si své jednání promyslete a nedělejte ukvapená rozhodnutí. Prostě čas se vrátit nedá. Využijte k řešení konce září, novoluní 27. září je pro vás velmi příznivé. Naopak pro Blížence narozené od 1. do 10. června je Měsíc velmi nepříjemný a nebezpečný. Máte pocit, že vaše neshody a rozmíšky se přes vaši snahu vůbec nezmenšují. Bohužel nejde o pouhé zdání, ale o nepříjemnou skutečnost. Pokud jste si nechali dovolenou na září, důkladně se na ni připravte, hrozí vám náhlá finanční ztráta, mohlo by jít i o krádež. Rozhodně neodjíždějte bez pojištění. Blíženci narození mezi 11. až 21. červnem se budou muset vyrovnat s nepřízní Měsíce, jeho působení bude negativní. Nemáte zrovna nejlepší náladu a necítíte se dobře. Nenechte se připomínkami partnera vyprovokovat k hádce. Vrcholí nepřízeň osudu. Hlídejte si své věci, buďte opatrní, nepokoušejte osud.

RAK (21. června – 22. července)
Postavení planet ukazuje, že rostou vaše odvaha a chuť trochu si zariskovat. Uvědomte si, že byste se neměli příliš lehkomyslně vrhat do dobrodružství, aniž byste do důsledku uvážili následky, které vám to může přinést. Rakům – rodičům přidělal začátek školního roku trochu starostí a sáhl hlouběji do peněženek. Navíc se vyskytly potíže v zaměstnání a tomu odpovídá i finanční odměna.
Rakům narozeným v první dekádě se nahromadila práce, ale najednou to vše nestrhnete. Pozor na novoluní 27. září, je velmi nebezpečné. Raci narození ve druhé dekádě vstupují do nového měsíce podráždění a unavení, na štíru jsou díky tomu s logikou a rozumným uvažováním. Buďte proto opatrní nato, co podepisujete a k čemu dáváte souhlas. Mohly by vás potrápit i napjaté mezilidské vztahy. A dávejte si pozor na peníze, nerozhazujte zbytečně. Rakům narozeným ve třetí dekádě planety radí překonat lenost a pomáhat zejména při domácích pracích. Přemýšlejte o svých chybách a o tom, jak je napravit. Vyhýbejte se restauracím a odolejte pozvání na skleničku. Vlastní vinou upadáte do vážných problémů. Zamyslete se nad sebou a snažte se napravit to, co jste způsobili svou nedbalostí. Koncem září se situace zlepší, novoluní 27. 9. je velmi příznivé – dokážete-li toho využít.

LEV (23. července – 22. srpna)
Některé věci, které vás dosud stresovaly, mohou nabrat nečekaný obrat a měnit se rychleji, než byste předpokládali. Každopádně to pro vás bude silnou motivací, přesto byste se do ničeho neměli vrhat bezhlavě. Úspěch vám zvýší sebevědomí, pro některé z vás to může být počátek nové kariéry.
Pokud se tyto dny nebudou vyvíjet tak, jak by si Lvi narození v první dekádě přáli, nenechte si zkazit náladu. Buďte připraveni na drobné každodenní rozmíšky, chovejte se zdrženlivě, tím můžete jenom získat. Pečlivě se věnujte financím a dobře zvažujte své možnosti. Lvi narození ve druhé dekádě se cítí velmi rozladěni, v práci zdolávají maraton úkolů. Uvolněte se. Čeká vás setkání se starým přítelem. Brzy poznáte, že jste si stále blízcí a že mu můžete důvěřovat. Nedopusťte, aby vám zase zmizel s očí, je to někdo, na koho se můžete spolehnout. Lvi narození ve třetí dekádě se cítí lehce a svěže, jsou ve svém živlu. Připravte se na problémy v domácnosti – možná se porouchá televize, praskne vodovodní potrubí nebo vám někdo ukradne trpaslíka na zahradě. Zkuste to brát s humorem, bez rozčilování. Máte nyní výjimečně vhodné období pro jednání na úřadech, vyřízení soudních jednání a podobně.

PANNA (23. srpna – 22. září)
Měl by to být měsíc, který nijak nevybočuje z normálu. Něco se povede, něco ne, něco se bude rodit s těžkostí, pak zase přijde nadějné období. Podle hvězd to vypadá lépe na začátku, musíte počítat s tím, že nikoli vše, co si vytýčíte, se vám v reálném životě vždy podaří splnit. To by však nemělo otřást vaší sebedůvěrou.
Panny narozené v první dekádě mohou očekávat, že jim někteří lidé připraví nepříjemné okamžiky. Zachovejte klid, tím si připravíte dobrou pozici pro další jednání. Panny narozené od 2. do 12. září jsou nabity vitalitou, nechybí jim energie k ráznému vstupu do nového měsíce. Je pro ně vhodný k realizaci nových nápadů. Poznáte, jak jsou důležitá dobrá přátelství. Přizpůsobte své plány nové situaci a popadněte za pačesy šanci zlepšit své postavení, osobní život i finance. Úplněk 12. září je velmi silný a bouřlivý, nov 27. je pro vás důležitý a přinese rozhodnutí. Pannám narozeným od 13. do 23. září přináší Měsíc v září nové šance. Úplněk 12. 9. je velmi silný a dramatický, nov 27. 9. přináší změny nebo důležitá rozhodnutí. Nenechte se příliš deprimovat vším, co je v září před vámi. Pokud budete mít dostatek vůle a podaří se vám zkrotit netrpělivost, budete úspěšní.

VÁHY (23. září – 23. října)
Objeví se něco, co vám do žil vlije spoustu nové energie. Zdá se, že vám hvězdy posílají nové šance, jen před nimi nesmíte zavírat oči nebo je z pohodlnosti přezírat. Začátek měsíce bude poněkud náročnější, berte to jako základ k něčemu lepšímu, podaří se vám zbavit se starých restů.
Váhy narozené mezi 24. zářím až 3. říjnem mají díky své podnikavosti před sebou nové vyhlídky, svým šarmem a diplomatickým jednáním máte zaručen stoprocentní úspěch, což některým závistivcům nedává spát. Budete-li poctivě přistupovat ke svým povinnostem, novoluní 27. září vám přinese důležité změny a rozhodnutí. Váhy narozené mezi 4. až 13. říjnem budou úspěšní v zaměstnání, vaše pracovní výkony nezůstanou nedoceněné. Pozor si dejte na společné známé a příbuzné, mohli by být příčinou neshod s partnerem. Také pro vás je nov 27. 9. velmi významný a důležitý. Vahám narozeným mezi 13 a 23. říjnem zabere nyní nejvíce času a úsilí zaměstnání, takže partner zůstane poněkud stranou. Připravte se proto na brzký konflikt, který na čas pošramotí váš vztah. Někdo z blízkého okolí vás zatáhne do nepříjemné záležitosti, jež se nakonec vyřeší náhodou. I přes hektické situace prožijete spokojený a šťastný měsíc.

ŠTÍR (24. října – 22. listopadu)
Planety upozorňují, že některé plánované aktivity nemusejí vyjít na sto procent. To však nevadí, důležitější je to, že se nějakým způsobem dají do pohybu, nastartují. Pokud se pro něco rozhodnete, pak už nebude síly, která by vás zastavila.
Štíří narození v první dekádě se nevyhnou neočekávané návštěvě. Zpočátku to bude vypadat jako průšvih, ale vše se v dobré obrátí. Tento měsíc bude příznivým pro jakákoli úřední jednání. A čekají vás i úspěchy v zaměstnání. Štíři narození ve druhé dekádě si dají pozor na finance, budou počítat, jinak překročí své možnosti a přidělají si zbytečné starosti. Také je třeba, abyste dořešili sporné otázky se svým partnerem. V zaměstnání se situace zklidní. Štírům narozeným ve třetí dekádě jde život vyježděnými kolejemi. Dětem začala škola a vám povinnost jim pomáhat a dohlížet na ně. Dá se předpokládat, že se na vás někdo z blízkých obrátí s prosbou o menší půjčku. Pokud je to možné, neodmítejte ho. Hned začátkem měsíce se dostaví drobné pracovní úspěchy, zvláště pro podnikatele nastane nadějné období. Koncem září by se měla náhle a zásadně vylepšit finanční situace.

STŘELEC (23. listopadu – 21. prosince)
Hvězdy vás varují před přílišným optimismem a honěním se za nějakými vidinami a sny. Držte se při zemi a těšte se z toho, čeho se vám podařilo dosáhnout. Berte věci takové, jaké jsou, každé přikrášlení by se vám mohlo vymstít. A pokud si na něco stále stěžujete, pak se zamyslete, protože řadu věcí můžete sami změnit.
Střelci narození od 23. listopadu do 2. prosince mohou volný čas využít k fyzickým prácím v domácnosti. Možná dostanete dobrou zprávu či najdete něco, co už dlouho hledáte. Některé Střelce potká velká láska. Září bude pro vás klidný měsíc. Střelci narození od 3. do 12. prosince budou mít dobrou náladu a budou ji všude rozdávat. Nezadaní mají šanci potkat osobu, se kterou vytvoří harmonický vztah. V žádném případě to nemůže být nikdo ze zrozenců Kozoroha, Panny nebo Ryb. V zaměstnání si také povedete slušně, ale žádná velká sláva to nebude. Střelci narození od 13. do 21. prosince budou mít menší potíže, Měsíc je pro ně nebezpečný, nov 27. 9. dokonce velmi. Planety vám doporučují nepouštět se do žádných větších aktivit. Máte pocit, že jsou na vás všichni zlí a vy jste nedoceněný. Přehodnoťte svůj přístup k ostatním, zbavte se roztěkanosti.

KOZOROH (22. prosince – 20. ledna)
Nastává pro vás dobrý čas, do cesta se vám dostanou výhodné příležitosti. Takové, jaké zrovna potřebujete. Osamocení jedinci se mohou těšit na někoho, koho jim osud přivede do cesty a kdo jim vdechne novou sílu do života. Ti, kteří potřebují peníze, dostanou šanci si je vydělat.
Kozorozi narození mezi 22. až 31. prosincem však budou muset překonat nepřízeň Měsíce. Soustřeďte se na své pracovní úkoly, tam se vám povede dobře, stejně tak i ve finanční oblasti. Zaměřte se na budování kariéry, menší problémy se vyřeší samy. Kozorozi narození mezi 1. až 10. lednem čeká poklidný měsíc. Na obzoru je nějaká hádka, snažte se jí vyhnout, jinak se můžete rozejít ve zlém, ale osud zařídí šťastné finále. V práci se vám otevře nová cesta k výhodným změnám. Kozorozi narození mezi 11. až 20. lednem se mohou těšit na pohodový měsíc. Úplněk 12. 9.je pro ně velmi pozitivní a nov 27. 9. dokonce zvláště příznivý. Můžete dělat, co chcete, ve všem se vám bude dařit. Konstelace je tak výhodná, že si nemusíte s nejbližší budoucností vůbec dělat těžkou hlavu. Využijte náklonnosti planet a nelenošte, jinak přijdete o své šance. Čeká-li vás jednání, konkurz nebo zkouška, štěstí bude stát při vás.

VODNÁŘ (21. ledna – 18. února)
Na dovolené jste načerpali nové síly, takže jste plni energie, nápadů. Máte možnost toho využít v zaměstnání, posílit své postavení, vaše nápady nejsou k zahození a dobrý vedoucí jich dokáže využít i je náležitě odměnit. Vodnářům narozeným od 21. do 30. ledna hvězdy slibují, že se objeví nečekaný materiál, který vám přinese další šance a zřejmě i finanční zisk. Jestliže potřebujete na někoho zapůsobit svou osobností, nyní máte všechny předpoklady, aby se to podařilo. Konstelace vám zaručuje příznivé změny, chce to jen naslouchat vnitřnímu hlasu. Velmi příznivá a pozitivní doba je pro vás kolem novu 27. září. I pro Vodnáře narozené od 31. 1. do 9. 2. je nejvhodnější dobou pro důležité změny období kolem novoluní 27. září. Zlepšená konstelace těchto týdnů se promítne zejména do vašich soukromých záležitostí. Vše se vám bude dařit. V práci sice nasadíte pomalejší tempo, ale je lepší odvést méně kvalitní práce než více odbyté. Vodnáři narození od 10. do 18. února nejsou schopni se soustředit ani na fyzickou, natož na duševní práci. Vlivem toho se v pracovních záležitostech věci protáhnou a nepůjde vše tak, jak byste si přáli. Nepropadejte panice, je to k dobru věci. Věnujte se svým blízkým, bude to ku prospěchu vám i jim.

RYBY (19. února – 20. března)
Očekávejte velmi zajímavé a slibné období. Nepodléhejte žádné sebekritice, pokud se vám něco nevydařilo, úplně dokonalý není nikdo. Můžete dostat jednu lákavou nabídku, dobře ale zvažte, zda se vám vyplatí ji přijmout.
Ryby narozené v prvé dekádě jsou stále nespokojené, i když nemají důvod. Ovšem vaše náladovost je ostatním nepříjemná. Máte před sebou setkání, které je spojeno s určitým rizikem. Mějte odvahu říkat i nepříjemné věci, musíte si stát za svými názory. Na Ryby narozené ve druhé dekádě bude mít negativní dopady Měsíc – úplněk 12. září je velmi dramatický a novoluní 27. září negativní, neměli byste dělat zbytečná rozhodnutí nebo změny. Obrátí se na vás dobrý přítel, abyste mu pomohli vyřešit rodinné problémy. Nechcete-li přijít o kamaráda, udržíte vše v tajnosti. V práci se na vás chytají nějaké intriky a pomluvy, nebudou příjemné. Ryby narozené ve třetí dekádě nabádají hvězdy, aby si chránily své zdraví. Očekávejte roztržku v rodině. Nehádejte se, snažte se vše urovnat, přece nebudete dětem kazit začátek školy. Nepřehánějte to s prací, nejste v takové kondici, abyste si mohli brát další povinnosti. I Měsíc vás varuje – úplněk 12. září je dramatický a novoluní 27. září zvláště nebezpečné. Neriskovat!
(ndro)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504794
DnesDnes426
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3046
Tento měsícTento měsíc16140

Partnerské weby

apartman banner