Možná máte za sebou velmi náročný den, do postele se už beztak ukládáte hodně pozdě v noci. Kdo by myslel na odlíčení? Ale večerní očista pleti je důležitá. Důkladná očista pokožky není jen účinnou prevencí před akné a rozšířenými póry, ale slouží především k potřebné regeneraci pleti. Pokud zůstanou na obličeji nánosy líčidel a špíny, které se na pokožce usadily, bráníte jí, aby se zbavila přirozeným způsobem škodlivin, toxinů, volných radikálů a dalších nežádoucích látek.
Pleti na míru
Na každý typ pleti existují speciální přípravky. Čistící pěny, které se kombinují s vodou, ocení mastný a smíšený typ pleti. Čistící složky a antibakteriální přísady omezí tvorbu mazu a urychlí hojení malých vyrážek. Pro ženy s citlivější pletí jsou ideální čisticí pleťová mléka. Lehce se roztírají, k pokožce jsou velmi šetrná, snadno se nanášejí. Rozpouštějí nečistotu a zanechávají na tváři jemný film, který udělá suché pleti dobře. Pro suchou a citlivou pokožku je vhodný i čistící krém. Vypadá jako pleťový krém, stejně se i používá. Rozdíl je v tom, že je třeba jeho zbytky po nanesení odstranit vatovým tamponem. Oleje, které krém obsahuje, jemně uvolní nečistoty, aniž by se pokožka podráždila.
Odlíčení očí
K odlíčení očí používáme zásadně jemné vatové tampony a speciální přípravky. Proceduru začínáme nejdříve odlíčením očních stínů, maskary a očních linek. Nános líčidel opatrně stíráme směrem z horního víčka dolů a ke spánkům do chvíle, než v ruce zůstane čistý tampon. Snažíme se dodržovat popisovaný směr, postupujeme velmi jemně, oční partie jsou jednou z nejcitlivějších oblastí pokožky.
Když není čas
Pokud nám nezbývá čas na důkladnou očistu tváře, můžeme v nouzi použít čistící ubrousky, které jsou nepostradatelnou výbavou profesionálních modelek. Jemně s nimi odsajeme veškeré nečistoty, snadno se zbavíme make-upu, nejrůznější přísady z bylinek pokožku příjemně hydratují a osvěží.
(es)

DODATEK
Peeling představuje základ čistoty. Zejména mastná pokožka potřebuje v pravidelných intervalech, nejméně jednou týdně, jemně masírovat peelingovým přípravkem, který odstraní odumřelé, zrohovatělé buňky a menší nečistoty. Pleť je tak dokonale připravená přijmout to nejlepší z kvalitního krému a odvděčí se pěkným vzhledem.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456323
DnesDnes185
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden4230
Tento měsícTento měsíc7269

Partnerské weby

apartman banner