Kartářka a jasnovidka Naděžda Iždinská se ve své praxi setkává s nejrůznějšími klienty a jejich životními příběhy. O některé z nich se s námi podělila.

Před třemi lety byla u Nadi na výkladu mladá žena, říkejme jí třeba Hanka. Proč

přišla? Toužila po partnerovi a manželství, jenže už jí bylo 28 let a pořád byla sama. V kartách vyšlo, že jí za půl roku do života vstoupí dva muži. Jeden nový, do kterého se velmi zamiluje, a druhého že znala už dříve, ale tenkrát ji nezaujal, nevšímala si ho. A jak Naďa řekla, tak se stalo. Hanka se seznámila se zajímavým fešákem, který jí velmi imponoval, a do života se jí vrátil i někdejší spolužák Milan. Toho potkala náhodou v metru. Byl do ní na škole velmi zamilovaný, ale nebrala ho v té době vážně, po spolužácích nekoukala. Na schůzky jí tedy najednou zvali hned dva muži a v té době Hanka znovu přišla pro radu za Naďou…

„Dívaly jsme se do karet a já jí říkám: ‚Milá moje, ty budeš vdaná dvakrát.‘ Kontrolovala jsem to i podle čar v dlani. Vše nasvědčovalo tomu, že první manželství nedopadne dobře a že nakonec skončí s tím mužem, který přišel z minulosti.

Hanka ovšem odporovala: ‚Ale ten se mi tolik nelíbí, jsem zamilovaná do toho druhého.‘

Karty ovšem v souvislosti s fešákem naznačovaly velikou hádku, skandál. Varovala jsem ji, ať dá pozor na jakýsi dopis, který tam podle karet figuruje. Že bude anonymní a něco zlého se ve spojitosti s ním může stát.

Hanka se vdala podle své volby za fešáka. Ještě před svatbou ale dostala dopis od bývalého spolužáka Milana. Šlo o vyznání lásky. Psal jí, že ji velmi miluje, že ji zbožňuje a bude na ni čekat třeba celý život, že stejně bude jeho… Hanka ten dopis, na kterém chyběly datum a podpis, přelétla očima, ale na jejím rozhodnutí stejně nic nezměnil. Založila ho do nějaké knihy a zapomněla na něj.

Nějaký čas po svatbě otěhotněla. Měla obrovskou radost, těšila se na miminko. Jenže pak její manžel něco hledal mezi knihami a narazil na onen osudný dopis. To, co si v něm přečetl, ho přivedlo do stavu nepříčetnosti. Byl přesvědčen, že ho Hanka podvádí, že dítě není jeho. V afektu Hanku zbil, a to tak, že skoro o dítě přišla. Ani to ho ale nepřivedlo k rozumu. Odmítal se s Hankou o čemkoli bavit, choval se k ní jako k nevěrnici, která si jeho pozornost ani lásku nezaslouží. Hanka nakonec v zoufalství zavolala Milanovi a řekla mu, co se stalo, co způsobil svým vyznáním. Poprosila ho, ať vše jejímu manželovi vysvětlí, věřila, že když nechce slyšet pravdu od ní, od někoho jiného ji přijme. 

Milan opravdu přišel a manželovi mezi dveřmi v krátkosti řekl, jak se věci mají. Zároveň mu vyčetl, že bezdůvodně vztáhl ruku na bezbrannou a těhotnou ženu, že ji uhodil. A pak za to Hančina manžela také zmlátil.

A Hanka? Odešla z domu s Milanem. Najednou viděla zcela jasně, jaký je manžel surovec a také pochopila, u koho najde oporu a ochranu. Třebaže si předtím nemyslela, že by ho mohla mít ráda, sbalila si věci a manžel už nezmohl nic. Milanovi nevadilo, že dítě není jeho, vychovává ho jako své. Není to dlouho, co mě zvali na křest.“

(zem)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451241
DnesDnes338
VčeraVčera682
Tento týdenTento týden3272
Tento měsícTento měsíc2187

Partnerské weby

apartman banner