32836737 1793331037379552 9022754294847242240 nBERAN: Dnešek se ponese v duchu vnitřní rozladěnosti. Zkuste se tomu ale nepoddávat a soustřeďte se na plnění pracovních úkolů.

BÝK: Psychická

zátěž, které jste teď vystaveni, je velká, ale vaše zarputilost také. Využijte svou převahu ve fyzické kondici a jděte ten přetlak třeba vyběhat.

BLÍŽENCI: Sebevědomí vám nechybí, a tak je dost pravděpodobné, že projekt, který jste připravili, také prosadíte. Podaří se vám pro něj nadchnout i kolegy.

RAK: Určité pracovní komplikace zdoláte díky diplomacii. Vstřícným jednáním obrousíte hrany napětí a nastolíte tak příjemnější pracovní ovzduší.

LEV: Vypadá to, že jste s něčím nespokojení. Ujasněte si priority, neobracejte zlost, vztek, frustraci proti sobě. Raději přemýšlejte o tom, jak se rozmazlovat.

PANNA: Den byste měli prožít v relativní pohodě. Dokonce se vám podaří vyřídit jistou nepříjemnost, která vás připravovala o klidný spánek. ♥ V lásce se blýská na lepší časy.

VÁHY: Bude třeba postavit se racionálně k nějakému rozhodnutí. Učiňte tak co nejdříve, abyste mohli soustředit pozornost na jiné záležitosti.

ŠTÍR: Planetární konstelace je vám nakloněna po všech stránkách. Zdá se, že na co dnes sáhnete, to dokážete proměnit, obrazně řečeno, ve zlato. ♥ I v lásce můžete počítat se štěstím.

STŘELEC: Nejspíš budete muset udělat krok, který bude trochu riskantní a nebude moc prostoru k jeho promyšlení. Dejte na intuici.

KOZOROŽEC: I malé věci mohou mít velký význam. Nepodceňujte tedy žádné nabídky jen proto, že se vám zdají málo atraktivní. Prospěje vám více skromnosti.

VODNÁŘ: Do nových aktivit se raději nepouštějte, spíše dotahujte dříve započatou práci. ♥ Žádné zázraky nečekejte. Co zasejete, to sklidíte.

RYBY: Postavení planet nevylučuje zisk, obchodní investice by se měly vyplatit. Dobrý výsledek ale mohou zhatit hádky na pracovišti.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2450655
DnesDnes434
VčeraVčera636
Tento týdenTento týden2686
Tento měsícTento měsíc1601

Partnerské weby

apartman banner