1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Nebojte se být sami sebou, nemusíte jít s davem, dělat to, co ostatní, co vám kdo řekne. Je na čase jít tam, kde byste být chtěli. Jinak nemůžete nikdy dosáhnout na všechny své

sny a přání. Přestaňte se ohlížet na ostatní, nedbejte, co říkají vašim krokům. Nic není méně důležité než váš život.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Konečně se vyřeší vše, nebo alespoň většina z toho, co vás tížilo a trápilo. Dost možná bude osud úřadovat po svém a vám se vývoj některých událostí nebude líbit. Ale vyplatí se vyčkat, protože brzy zjistíte, že vás nemohlo potkat nic lepšího. Spadne z vás obrovské břemeno, které zbytečně táhnete.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Uvolněte se, odevzdejte se Vesmíru, vyšším silám. Jen tak zjistíte, co je pro vás nejlepší. S některými záležitostmi si stejně neporadíte, protože to ani není možné. Prostě mají proběhnout a poučit vás, nasměrovat jinam, než jste se vydali. Nezatěžujte se zbytečnostmi, život nelze mít stoprocentně pod kontrolou.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Dostaví se úspěch, na který jste dlouho čekali, ale pozor, abyste nezačali jednat povýšeně a arogantně. Nezapomínejte, že vám pomohlo více lidí, kteří nečekají žádné ovace, jsou skromní a radují se spolu s vámi. Za vše jim upřímně poděkujte a podělte se s nimi o své pocity a na škodu nebude ani materiální odměna.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Myslete na vodu, kterou pijete, na vzduch, který dýcháte, na oheň, který dává teplo a je součástí Slunce, na zem, po které chodíte. Jen soulad všech těchto elementů vytváří rovnováhu, kterou nyní velmi potřebujete. Nic pak nebude těžké, složité, neřešitelné. Vaše cesta nabere přímý směr k úspěchu.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Někteří lidé se mohou chovat poněkud nepřátelsky, situace kolem vás budou občas nepřehledné. Pozor na to, jak budete vše vyhodnocovat a jak zareagujete. Mnohé si totiž nezaslouží vaši pozornost. Proto je nutné energií šetřit a investovat ji jen tam, kde se vám vrátí. Vše ostatní proběhne samo.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Naskytne se vám spousta možností jak si finančně polepšit, některé příležitosti budou ale trochu komplikovanější, než se na první pohled může zdát. Volte proto dobře, jak naložíte s informacemi, jež se k vám dostanou. Řiďte se svým srdcem, poslouchejte své nitro, dejte i na intuici. Hlavně tehdy, nebudete-li si vědět rady.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Lidé kolem vás jsou důležití, myslete na to ve chvílích, kdy se na vás někdo obrátí s prosbou o pomoc. Obzvláště, bude-li se jednat o rodinného příslušníka. Myslete ale i na jistou kontrolu a zpětnou vazbu, abyste se ujistili, že se vás někdo nesnaží podvést, obelhat, využít. Vyžádejte si dostatek informací.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Abyste dosáhli duševního uspokojení a došli klidu, bude nutné udělat sice radikální, ale důležité, rozhodnutí. Víte dobře, co vás trápí, co je potřeba změnit. Nyní je úžasná doba na podniknutí zásadních kroků. Neváhejte a využijte ji. Na konci vaší cesty bude uvolnění, klid a štěstí. Najdete sami sebe.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Nápady se pohrnou, zaplaví vás spousta zajímavých myšlenek. Nepřichází náhodně, všímejte si jich, spoustu z nich můžete dokonce rovnou uskutečnit. Nebojte se tvořit a také říci, co si myslíte. I když vám některé myšlenky přijdou pošetilé, výsledek vás hodně překvapí. Buďte spontánní a hraví.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Peníze sice nejsou nejdůležitější, ale pro vás budou nyní na pořadu dne. Prosperita vyžaduje vaši aktivitu, měli byste se věnovat také důkladnému plánování. Postavte se tedy na chvíli zpět na zem a myslete logicky. Naslouchejte tomu, co vám říkají ostatní. Pak si rozhodně můžete velmi polepšit.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Zlo a nenávist patří k životu, i když se rozhodně nejedná o dobrou energii. Nenechte se zmást zlými návnadami, nenechte si namluvit, že je potřeba s nimi bojovat, čelit jim. Zbytečně byste si přidělávali starosti a navíc, mnohé jedince prostě nezměníte, protože za jejich postojem je prachobyčejná závist. Jsou to vlastně ubožáci.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2729175
DnesDnes75
VčeraVčera451
Tento týdenTento týden1053
Tento měsícTento měsíc18487

Partnerské weby

apartman banner