1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Pokud se na vás život usměje, radujte se, pokud se mračí, nenechte se zviklat a udržte si dobrou náladu. Nic se neděje náhodně a i to, co se nyní nejeví úplně ideálně, v podstatě vlastně takové není. Na

konci tunelu je vždy světlo, a abychom se k němu dostali, musíme občas přes bodláčí.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Ujasněte si, co pro vás štěstí znamená, co za ním vlastně vidíte. Jen tak můžete konečně nalézt ve svém nitru klid a uchovat si jej trvale. Vesmír je s vámi, dá vám sílu, odpoví vám na otázky. Jen je potřeba skutečně dobře naslouchat. Neobracejte se nikdy zády k ostatním.

Jelen (21.5 - 20.6.)

Buďte opatrní, obezřetní, před vámi jsou rozhodnutí, která mohou ovlivnit vaši vzdálenější budoucnost. Měli byste tedy vědět, co skutečně chcete. Pak nehrozí, že uděláte zbytečnou chybu. Na druhou stranu vás život neustále vede a zkouší, berte vše s humorem a nadsázkou.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Měli byste se umět prosadit a ukázat světu, co ve vás je a že hodláte výrazně promluvit do událostí. Vše je ale nutné dělat s mírou. Nechte se tedy také trochu vést, zvláště v době, kdy ztratíte směr. Není na tom nic slabošského, když si necháte poradit těmi, kteří už poznali a zažili mnohé.

Losos (22.7 - 21.8.)

Nebojte se ukázat ostatním, že máte svůj názor a za ním si dokážete stát. Nyní není důvod se ohlížet na ostatní. Jednejte ale s úctou, nemusíte nutně vyvolávat konflikty. Prostě si v klidu prosaďte to své. Váš patron vás jen varuje před přílišnou sobeckostí. S tou byste daleko nedošli.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

I když se mnohé neodvíjí podle vašich představ, neznamená to, že je vše špatně. Jen je potřeba vyčkat, kam se události budou ubírat. Možná vám chce váš patron naznačit, že byste měli změnit některé své názory. Správné rozhodnutí ale uděláte jen tehdy, budete-li upřímní sami k sobě.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Měli byste se zamyslet nad smyslem svého života. Nespokojenost pramení vždy z toho, že nejdete správnou cestou. Určitě ne tou, která je skutečně podle vašich představ. Až zjistíte, kde děláte chybu, začněte si konečně plnit svá přání. Není nic krásnějšího, než umět vzít život do svých rukou.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Často příliš soudíte a zabýváte se tím, co a jak dělají ostatní. Pamatujte ale, že vyřknout ortel je velmi snadné. V botách ostatních ovšem nechodíte, jak se říká. Netušíte, čím si lidé procházejí, co mají za sebou i před sebou. Je na čase spíše zjistit, jaký úkol máte vy.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Okolí může být trochu nepřející až intrikánské. Můžete narazit na lidi, kteří vám nepřejí. Ovšem zlo plodí zase jen zlo, nenechte se tedy strhnout touto energií. Porazíte ji jen pravým opakem. Zkuste se na takové lidi usmát, zkuste vlídné slovo. Protivníka překvapíte a odzbrojíte.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Pocítíte zvýšené tendence ochraňovat. Můžete se postavit na stranu toho, kdo má pocit, že mu okolí ubližuje. Zamyslete se ale i nad tím, proč tomu tak je. Neváhejte se podívat na vše z více úhlů pohledu. Znáte rub i líc mince? Vězte, že pravda bývá často někde uprostřed.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Nebojte se ukázat svou sílu a vůli při aktivitách, které vás naplňují a zároveň si na nich můžete vyzkoušet svůj mentální i fyzický potenciál. Podle všeho se sami o sobě dozvíte mnoho zajímavého, obzvláště, když si budete muset sáhnout na dno sil, jak se říká.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

V tomto období jdete do finále, cíl je před vámi, i když ho ještě nevidíte. Výsledek můžete urychlit tím, že necháte také něco na osudu a na náhodě. Na co byste ale nyní neměli v žádném případě zapomínat, je vaše zdraví. Dostatečně odpočívejte, doplňujte vitaminy a také posilujte fyzičku.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2506661
DnesDnes500
VčeraVčera630
Tento týdenTento týden500
Tento měsícTento měsíc18007

Partnerské weby

apartman banner