Stejně jako olivový olej v potravinářství nemá konkurenci také olivové mýdlo v kosmetice. Ze záplavy moderních výrobků svého druhu stejně nakonec vychází jako vítěz tahle kostka, vyrobená podle prastaré receptury vycházející z přírody samotné. Souča sný trend jak na americkém, tak na evropském kontinentu směřuje opět k tradičnímu olivovému mýdlu.

Žádné jiné mýdlo vyrobené z rostlinných olejů, o mýdlech z živočišných tuků ani nemluvě, neposkytuje takovou koncentraci vitaminů, esenciálních mastných kyselin a přírodních antioxidantů jako mýdlo, pro nějž byl základní surovinou olivový olej. Obsahuje všechny vzácné látky z olivového oleje, který se vyrábí bez chemikálií, parfémů i bez přidávání živočišných tuků. Má přirozenou mýdlovou vůni a jeho přínos pro pokožku je mnohostranný. Má antibakteriální a antimykotický účinek, protože obsahuje sodné soli. Vysokou účinnost proti plísním ve srovnání s mýdly jiného složení mu dává komplex přírodních fenolů. Výsledkem přítomnosti vitaminu E, karotenoidů, aromatických alkoholů a linolové kyseliny je silný účinek proti stárnutí kůže.

Hojivý efekt olivového mýdla, který znal již starověk, je dán přítomností triterpenových kyselin a uhlovodíku skvalén. Ten je součástí kožního mazu a vytváří na pokožce film, který udržuje přirozenou vlhkost pokožky. Má schopnost zjemňovat vrásky kolem očí a úst.
(sou)
(Přírodní olivové mýdlo si můžete objednat prostřednictvím zásilkového obchodu Spirit centrum na tel. 844 111 172 - viz http://www.spiritnew.org/

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456257
DnesDnes119
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden4164
Tento měsícTento měsíc7203

Partnerské weby

apartman banner