Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/www.spirit.cz/templates/spirit_3_8_2_11_2017/functions.php on line 205

„Chtěla bych vědět, jak vypadá pravotočivá a levotočivá spirála, která z nich je živá a která mrtvá…,“ píše paní Dagmar Z. O. z Rýmařova.
Spirála je chápána obecně jako univerzální symbol života, nehovoříme o ní jako o mrtvé nebo živé. Je to silný tvarový zářič a zároveň je určitým znakem cesty - do vl astního nitra nebo z něj, lze ji považovat za elementární energetický kondenzátor.
+ Levotočivá spirála (vnější konce ukazují vlevo, točí se proti směru hodinových ručiček) harmonizuje, zklidňuje, doplňuje životní energii. Přiložením na určitá místa na těle regeneruje orgány. Pokud ji přiložíte pod talíř nebo sklenici, dodá energii jejich obsahu - pokrmu, nápoji. Vytváří protichůdný účinek ve vztahu k pravotočivé spirále.
+ Pravotočivá spirála (vnější konec ukazuje vpravo, točí se po směru hodinových ručiček) energii bere, mění negativní v pozitivní. Někteří mágové a ezoterici využívají tuto spirálu k čištění prostoru a rušení geopatogenních zón. Pravotočivá spirála je účinným prostředkem ochrany před zářením mobilních telefonů. Léčitelé s její pomocí „odsávají“ nemoci.
(xar)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2922959
DnesDnes507
VčeraVčera533
Tento týdenTento týden4119
Tento měsícTento měsíc13573

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab