Willbur Allen, občan USA, tvrdí, že střechu budovy Kapitolu Spojených států amerických (jde o budovu ve Washingtonu D.C., která je místem schůzí zákonodárného sboru USA) navštěvují poměrně často UFO! Jak to ví? Sám před několika lety přelet a přistání UFO zachytil na fotografických snímcích a k dispozici má údajně i další důkazní materiál.
Kdo je Willbur Allen? Jde o bývalého zaměstnance Bílého domu, inžen ýra Air Force One během vlády tří amerických prezidentů. Zároveň je i profesionálním fotografem, neboť má za sebou výcvik ve fotografování a provádění fotografických analýz v laboratořích CIA.

Lze mu věřit? Nad Washingtonem D.C. bylo poprvé UFO zaznamenáno v roce 1952. Neoficiální zprávy hovoří o neidentifikovatelných létajících objektech, takzvaném třepotavém UFO. Měly se opakovaně objevit o víkendech v rozmezí zhruba 14 dnů a 16. července, kdy objekty přelétaly nad Kapitolem, byly vyfotografovány. Stíhačky povolané z vojenského letiště v Delaware, které měly objekty sledovat a dostihnout, byly neúspěšné. Jistý poručík tehdy zkonstatoval, že pronásledoval čtyři bílé záře. Ty se náhle obrátily proti stíhačkám a pak zmizely. Na celý případ bylo uvaleno informační embargo.

Po padesáti letech, opět 16. července, pak pořídil záznam UFO nad Kapitolem Willbur Allen. I v tomto případě údajně podivné objekty pronásledovaly stíhačky, tentokrát z Andrewsovy letecké základny. Vojenští důstojníci ale tvrdí, že tehdy pozdě odpoledne šlo o běžnou rutinu. Měl být sledován neznámý letoun, který narušil vzdušný prostor, po chvíli však zmizel z radaru. O UFO prý nešlo. Willbur Allen je ovšem přesvědčen, že vojenské úřady i vláda pouze mlží, aby se nevyvolaly panika a zavádějící spekulace o tom, že mají mimozemšťané Bílý dům a vládu USA pod kontrolou, aby nedošlo k „destabilizaci společnosti“. Allen také získal svědectví jistého pana Rogerse, který prý viděl v noci vojenské stíhačky nízko nad svým domem. Letěly za světle modrým objektem, jenž připomínal „padající hvězdu bez plápolajícího ocasu“. Allen trvá na tom, že přelety se nad Washingtonem děly a přistání na Kapitolu pokračují. UFO objety podle něj uskutečňují své mise pomocí hyperrychlosti a jsou schopné dimenzionálních posunů do vygenerovaných hvězdných bran.

Allen rovněž nabídl Bílému domu své služby a zadokumentování „návštěv mimozemšťanů“, protože je - dle svých slov - s nimi v určitém kontaktu. V jednom rozhlasovém pořadu uvedl, že odmala v podstatě vyrůstal díky zaměstnání otce na vojenských základnách. Když mu bylo pět let, stal se prý předmětem zájmu několika mimozemských bytostí. Mělo jít o postavy ve stříbro-šedých oblecích, představitele hybridních hyperdimenzionálních civilizací. Bytosti vpravily tehdy do jeho těla jakýsi čip a jeho prostřednictvím nyní dostává pokyny, aby se vypravil na některá místa ve Washingtonu D. C., jsou mu předány instrukce k fotografování mimozemských lodí, které pronikají do zakázaného vzdušného prostoru nad Kapitolem. Vymýšlí si Allen, aby byl zajímavý? Je snad choromyslný? Těžko říci.
(rid)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

3104561
DnesDnes632
VčeraVčera876
Tento týdenTento týden1508
Tento měsícTento měsíc13654

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab