Bill Ryan (fyzik, matematik a psycholog) a Kerry Cassidiová (socioložka) z Velké Británie se zajímají řadu let o UFO. Jsou tvůrci projektu Camelot, který se tímto tématem seriózně zabývá. Před sedmi lety (v roce 2005) je kontaktoval muž, který o sobě tvrdil, že viděl mnoho důkazů o existenci UFO a působení mimozemšťanů mezi námi. Z pochopitelných důvodů si nepřál zveřejnit svou identitu, ale nabídl rozhovor, který byl skutečně o rok později natočen. Muž v něm sdělil šokující informace. Mimo jiné to, že koncem roku 2012 dojde na planetě Zemi k hromadnému přistání mimozemšťanů!
Záhadný svědek
Muž o sobě prozradil, že pracoval půl roku ve firmě zaměřené na letectví a kosmonautiku. Jeho úkolem bylo archivovat a evidovat videa, fotografický materiál, filmy i dokumenty, které souvisely s vládními výzkumy UFO a měly různý stupeň utajení. Většina položek prý byla zapečetěna, šlo o artefakty a diskety z havarovaných lodí, dokumenty americké vlády, armády atd.
Co bylo v tajných materiálech?
Informace se vztahovaly mimo jiné k haváriím UFO, kterých bylo prý od roku 1947 zaznamenaných na pět desítek (docházelo k nim v USA i jiných koutech světa). Muž hovořil o tom, že díky svému zaměstnání viděl i několik fotografií mimozemských bytostí. Jak řekl, pochopil, že jich je více druhů. Sám při své práci narazil na čtyři druhy. V jednom případě šlo o bytosti oranžově zbarvené, vysoké a štíhlé. Tyto bytosti měly podle dokumentů stvořit jiný druh, kterému mi na Zemi říkáme Šediváci. Jiná rasa vypadala hodně podobně jako Šediváci, ale měla světlejší kůži a byla celkově robustnější. A pak tam prý byly i mimozemšťané hodně připomínající lidi - s bílou kůží, světlými vlasy a modrýma očima. Všechny mimozemské bytosti bez výjimky komunikovaly telepaticky. Ze svědectví muže vyplynulo, že byli mimozemšťané opakovaně v kontaktu s americkou vládou. V dokumentech našel záznamy o sděleních, které předali lidem. Podle záznamů mimozemšťané tvrdí, že jsme jejich potomky, lidstvo vzniklo úpravami jejich genetického materiálu. V dokumentech se prý opakovaně psalo o Zeta Retikuli, to má být místo, odkud mimozemšťané přilétají. Mezi evidovanými tiskopisy byly i pitevní zprávy, zřejmě bytostí nalezených po haváriích UFO. Tyto zprávy naznačují, že mimozemšťané mají krev založenou na bázi chlorofylu, nepotřebují potravu a tedy ani trávicí ústrojí. Nemají žaludek, jejich těla neprodukují odpadní látky. Jde o jakési křížence mezi rostlinami a živočichy, energii získávají tak, že pokožkou přijímají minerály a světlo využívají k fotosyntéze.
Pravda nebo lež?
Lhal muž, aby upoutal pozornost, stal se zajímavým? Těžko říci, faktem však je, že se nechtěl nikde veřejně prezentovat a jeho hlasový záznam byl záměrně zkreslený, aby nebyl identifikován. Bez zajímavosti není také skutečnost, že pouhé dva roky poté, co promluvil, nečekaně zemřel ve věku 48 let. Příčina smrti zůstala neznámá. Nu což, konec roku 2012 se blíží, nechme se tedy překvapit, zda nás mimozemšťané skutečně navštíví…
(xar)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2767559
DnesDnes848
VčeraVčera962
Tento týdenTento týden848
Tento měsícTento měsíc15242

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab